Back to Question Center
0

10 veidi, kā palielināt jūsu e-komercijas pārdošanas pierādītas Semalt

1 answers:

Faktiski e-komercijas izplatīšanas uzņēmumu īpašnieki maksā daudz naudasno saviem produktiem. Nesen veiktais Statista pētījums parādīja, ka mazumtirdzniecības e-komercijas izplatīšana notiek visā pasaulē2018. gadā būs 2,86 triljoni ASV dolāru. Diemžēl jūs ne tikai izveidojat e-komercijuuzglabāt un sagaidīt, ka klienti pārpludina jūsu vietni. Jums būs jāuzsāk sekmīgas mārketinga kampaņaslai piesaistītu pircēju intereses.

Labā ziņa ir tāda, ka ar šādām mārketinga stratēģijām, ko ir pierādījis Semalt Digital Services, jums būspalielināt e-komercijas izplatīšanos. Ivans Konovalovs Semalt Klientu sekmju menedžeris sniedz svarīgus padomuspar to, kāda taktika būtu jāīsteno e-komercijas veikalos, lai sekmīgi attīstītos .

1. Izmantot pārdošanas un pārrobežu pārdošanu

Pārdošanas un pārrobežu pārdošana ir droši droši veidi, kā jūs varat izmantot, lai palielinātu pārdošanu tiešsaistē. Cross-pārdošanair veids, kā ieviest saistītus produktus kopā ar to, ko klients plāno iegādāties. Tas dod aklientam ir daudz papildu produktu, no kuriem izvēlēties. Up-sale ir likums par pārdošanas vairāk superiorprodukta versija, kuru klients pērk. Šī metode ļauj jūsu klientam redzēt vienu un to pašu produktuar uzlabotām funkcijām un augstāku cenu.

Šīs pārdošanas metodes ir izstrādātas, lai mudinātu klientus iegādāties citus produktus. Patiesība ir tāda, kadklienti redz vairāk, nekā tiem nepieciešams, viņiem būs motivācija pirkt vairāk. Ir parādīti vairāki pētījumika pārdošanas un pārrobežu pārdošana mudina klientus atgriezties vēl vairāk .

2. Uzlabot Jūsu Website Design

Šodienas digitālajā laikmetā jums ir nepieciešams pielāgots mājas lapas dizains, lai piesaistītu un iesaistītu potenciālos klientus. TavaE-komercijas veikals ir uzņēmuma daļa, un tā dizainam ir jāatspoguļo, cik profesionāli ir jūsu zīmols.Patiesībā, jūsu reklāmas kampaņas jāsākas arī no jūsu veikala. Semalt speciālisti ir atklājušitas, ka klienti visbiežāk izvairās no tiešsaistes veikala, ja tam trūkst svarīgas pielāgošanas .

Labi izstrādāta e-komercijas veikala izveide ir svarīgs solis konkurentu pārvarēšanā. Ja tu esiplānojat pārveidot savu veikalu, pēc tam pārliecinieties, ka tam ir atsaucīgs dizains, kas klientiem piedāvā alieliska iepirkšanās pieredze. Faktiski jūs palielināsiet pārdošanas apjomu, kad jūs padarīsiet to vieglāk cilvēkiempārvietojiet un atrodiet produktus vietnē .

3. Padariet savu vietni mobili

Pēdējo dažu gadu laikā tirgū ienāk daudz jaunu tablešu un viedtālruņu.ievērojami palielinājies tiešsaistes pircēju skaits. Pētījumi liecina, ka mobilo pircēju skaitsir pārsniegusi darbvirsmas lietojumu. Šajā digitālajā laikmetā, padarot jūsu e-komercijas veikalā perfekti pieņemtsuz dažādām mobilajām ierīcēm ir būtiska jūsu biznesa panākumu daļa .

Pat Google veicina mobilo meklēšanas klasifikāciju vietnēm, kuras pareizi tiek rādītas mobilajās ierīcēs.Lai izveidotu savas pašreizējās vietnes vietnes mobilo versiju, varat izmantot reklāmguvumu platformu vai mobilo ierīcispraudņi Mobilā draudzīgā e-komercijas veikala izveide ir labs veids, kā jūs varat izmantot savu uzņēmējdarbībumobilajiem pircējiem. Izmantojot mobilo veikala optimizāciju, jūs palielināsit reklāmguvumu līmeni un palielināsiet pārdošanas apjomus.

4. Izmantojiet labas kvalitātes produktu attēlus

Neizmantojiet nevienu produkta attēlu tikai, lai pievienotu attēlus. Jūsu produktu attēliem vajadzētu būtaugsta kvalitāte. Taisnība, ka profesionālu produktu attēlu iegūšana var būt biedējošs uzdevums, tačutāpat ir taisnība, ka viņi var palīdzēt piesaistīt potenciālos klientus jūsu veikalā. Mūsu eksperti ir daudz pierādījušikad pievienojot spilgtus vienību attēlus ar tālummaiņas iespējām, potenciālie klienti rosina iegādāties produktu.

5. Produktu lapas aprakstu optimizēšana

Jūsu produktu lapas apraksti var mudināt klientus veikt pirkumu. Pārliecinies kajūs esat aprakstījis noderīgas funkcijas, kas klientiem padara interesi. Turpiniet motivēt tos tālākpiltuve. Vispopulārākās e-komercijas vietnes, piemēram, Amazon, parāda savu produktu galvenās iezīmes, lai uzlabotu pārdošanu .

Aprakstam jābūt precīzi definētam, lai varētu veicināt jebkuru potenciālo klientu, kurš tos izlasarīkoties. Jūs varat izmantot pievilcīgas īsas lodītes, lai parādītu produkta galvenās iezīmes. Bez šaubāmka jūs zaudēsiet daudz pārdošanas, kad būsiet informēti, kas domājams, lai jūs veicinātuaprakstā ir paslēptas pircēji.

6. Izveidojiet īsus reklāmas produktus video

Video kampaņa ir svarīga mārketinga stratēģija daudziem e-komercijas veikaliem, kas tiek izmantoti, laipalielināt pārdošanas apjomu. Mūsdienu mobilo ierīču lietotāji labāk izvēlas skatīties videoklipus vairāk nekā citiem veidiemno satura. Izveidojiet interesantus īsus jūsu produktu reklāmas videoklipus, tostarp svarīgusjūsu produktu īpašības, kas var piesaistīt klientu uzmanību. Integrējiet šos videoklipus dažādās produktu tīmekļa lapās.

Varat arī augšupielādēt produktu video visās populārās video vietnēs, lai palielinātu ekspozīciju. Nēaizmirst optimizēt videoklipus par SEO, pievienojot atslēgvārdus video nosaukumam un aprakstam. Tuvar pievienot savu vietnes adresi kā tekstu aprakstā, lai vadītu datplūsmu.

7. Izveidot unikālu vērtību priekšlikumu

Ārkārtīgi daudzveidība, kas pastāv e-komercijas jomā, apgrūtina uzņēmumuslai izšķirtos no konkurences. Nav svarīgi, cik unikāli tu domā savus produktusir, iespējams, ir vēl viens veikals, kas piedāvā to pašu vai līdzīguproduktus savam mērķa tirgum. Ja tas tā ir, tad ko jūs varat darīt, lai izveidotu savu zīmoluizceļas no tūkstošiem citu zīmolu klāstu? Kāds ir unikāls vērtību piedāvājumspadarīs jūsu zīmolu īpašu. Jums ir nepieciešams uzrakstīt labu unikālu vērtību piedāvājumu, uz kuru adresivērtība jūsu produktam. Nodrošinot to, jums būs lieliska konkurence un bauda vadību .

Jūsu mājaslapā, produkta lapā un reklāmā var integrēt unikālu vērtību piedāvājumulai palielinātu reklāmguvumu līmeni. Ņemot zināšanas par to, kas nosaka jūsu zīmolu atsevišķi no citiemzīmoli palīdzēs jums veiksmīgi īstenot e-komercijas biznesu. Šī stratēģija var palīdzēt nošķirt jūs no saviem konkurentiem .

8. Piedāvājam bez maksas un viegli atdod

Šī mārketinga taktika var motivēt potenciālos klientus pirkt no jums un uzlabot pārdošanu eksponenciāli.Tiešsaistes produktu atdeve ir palīdzējusi daudziem e-komercijas zīmoliem iegūt klientu lojalitāti un padarīt tos vēlējušies atgriezties vēl vairāk .

Tiešsaistes mazumtirdzniecības peļņa ir izplatīta e-komercijas uzņēmējdarbībā, un klienti atgriezīs produktusviņi laiku pa laikam nopirka. Jūsu klients var nolemt atgriezt bojāto produktuvai arī nederējās labi. Klienti atgriežas aptuveni vienā no trim produktiem. Patiesībā,pirms pirkuma veikšanas pircēju vairākums pārskata atgriešanās politiku .

Ja potenciālie klienti zina, ka viņi var brīvi atdot preces, tie, visticamāk, būsatgriezies atkal. Pētījums, ko veica Wall Street Journal, apstiprināja, ka tas ir labākaisklienti ir tie, kuriem ir visaugstākā atdeves likme. Šīs politikas īstenošana jūsuprakse palīdzēs izvairīties no lielu pārdošanas un biznesa iespēju zaudēšanas .

9. Parādiet produktus savā mājas lapā

Jūsu mājas lapa ir viena no svarīgākajām jūsu e-komercijas vietnes daļām, tādēļ jums vajadzētuizmantojiet to, lai piesaistītu klientus. Rādiet vislabākos produktus, lai potenciālie klientivar skaidri redzēt tos. Visticamāk, ka jebkurš pircējs, kas nonāk jūsu e-komercijas veikalāizmantojot citas lapas, var nolemt apmeklēt mājas lapu, lai redzētu citus produktus. Tātad, ievietojot savuPopulārākie produkti mājas lapā nenovēršami veicina pārdošanu.

10. Vairāku piegādes iespēju piedāvājums

Nodrošināt klientus ar vairākām piegādes iespējām palielinās jūsu pārdošanas apjomu. Pārsteidzoši,bet uzņēmumi, kas pārdod kvalitatīvus produktus, piedāvā ļoti lielu tiešsaistes pieredzikad runa ir par piegādi. Ja jūs gatavojaties motivēt klientus nopirkt notu esi gatavs piedāvāt vairākas piegādes iespējas. Šāda noderīga mārketinga stratēģijair viegli īstenojams, bet tas palīdzēs izvairīties no potenciālo klientu zaudēšanas un ļaut viņiem doties pie jūsu konkurentiem .

Ir skaidrs, ka internets ir mainījis veidu, kā cilvēki meklē un pirkt produktus. Šiedienas, izmantojot galddatoru vai mobilo ierīci, jūs varat iegādāties visu, kas jums ir nepieciešams tiešsaistē. Cilvēki irarvien vairāk vēlas iesaistīties e-komercijas biznesā. Lai sekotu līdzi pieauguma tempamJūs varat iepazīties ar profesionālo palīdzību, ko piedāvā Semalt Digital Services Source .

November 27, 2017