Back to Question Center
0

Ko vajadzētu zināt par Amazon atslēgvārdu izpēti, lai kļūtu par labu pārdevēju?

1 answers:

Ikviens pieredzējis tiešsaistes mazumtirgotājs, kurš pārdod Amazon, zina, ka pētniecība var kļūt par stabilu pamatu plaukstošajai pilnas kuģniecības biznesai. Un pieņemsim sev to uzreiz - Amazon patērētāju paradumiem ir vajadzīga izpēte un padziļināta izpratne, protams, ja vēlaties, lai jūsu produktu saraksti būtu labi optimizēti un parādīti vislabākajos meklēšanas rezultātos. Galu galā - lai radītu jums lielāku datplūsmu no attiecīgajiem atslēgvārdiem, tādējādi palielinot reklāmguvumus. Bet lieta ir tā, ka atšķirībā no lielākajām meklētājprogrammām (piemēram, Google pati, kā arī Yahoo vai Bing), Amazon meklēšanas rangu algoritmam ir savas "produktam orientētas" īpatnības. Tas nozīmē, ka no meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) viedokļa jūs neiesakāt turpināt derēt galvenokārt uz Google AdWords, vismaz attiecībā uz Amazon atslēgvārdu pētniecību. Lieta ir tāda, ka Atslēgvārdu plānotājs ir diezgan piemērots, lai izprastu reālās meklēšanas tendences dzīviem pircējiem - ludoteca caserta madagascar. Tomēr tajā pašā laikā šis pamata rīks nekad nevar uztvert pilnīgi precīzus datus, kas vajadzīgi, lai izveidotu perfekti atlasītu atslēgvārdu izvēli labi optimizētiem produktu sarakstiem, kuri vienmēr paliek meklēšanas vietā.

Amazon SEO un produktu ranga algoritms

Padziļināsim jautājumu un redzēsim, kā A9 darbojas (Amazon lielākais meklēšanas rangu algoritms). Ņemot vērā to, ka A9 patiešām rūpējas par pieaugošo kopējo pirkumu skaitu šajā patiesi pārpildītajā tiešsaistes pārdošanas platformā, tā SERP saraksts balstās uz šādiem diviem galvenajiem faktoriem:

  • Izpildes koeficients - nozīmē, ka katrs priekšmets ar labu reputāciju un uzticamu pārdošanas vēsturi, visticamāk, tiks parādīts tuvāk Amazon produktu meklēšanas sākumam. Galvenie darbības rādītāji ir VKS (vidējais klikšķu skaits), CR (reklāmguvumu līmenis) un, protams, reālais neto apgrozījums.
  • Atbilstības koeficients - priekšnoteikums ir pienācīgi ražotais produkta nosaukums, apraksts un aizzīmes, kas ir labi optimizētas vislabākajiem atslēgvārdiem (ti, tie atbilst meklēšanas vaicājumiem, kurus pieprasa dzīvie pircēji) - arī būs lielas izredzes, ka tie tiks skaidri parādīti Amazon produktu meklēšanā.

    Amazon Atslēgvārdu izpēte ar īpašu rīku

    Tātad, pieņemsim, ka tā ir - Amazon atslēgvārdu pētniecības vajadzībām vairāk individuāla pieeja (nevis parastā atslēgvārdu analīze SEO). Un atbilstības faktors ir tas, uz ko vispirms būtu jākoncentrējas. Tāpēc es ieteiktu izvēlēties pareizo atslēgvārdu rīku Amazon un izpētīt potenciāli uzvarošās meklēšanas kombinācijas, kas var radīt reālu reklāmguvumu, izmantojot reālus darījumus. Kas attiecas uz mani, es personīgi izmantoju Sonar Amazon atslēgvārdu pētniecības rīku. Protams, jums ir jāizlemj, kurš rīks vai tiešsaistes saturs ir jāizvēlas. Jebkurā gadījumā, izmantojot Sonar, man ir daži patiešām pārliecinoši priekšrocības, piemēram, ātra galveno sarakstu ar vislabākajiem atslēgvārdu ieteikumiem (kas izrādījās lielisks sākumpunkts), konkurētspējīgu pētniecību (satveršanas visaugstākās meklēšanas frāzes - tieši no vadošie pārdevēji bija patiešām pārsteidzoši), vērtīgs ieskats un apsvērumi par potenciāli uzvarošām meklēšanas kombinācijām, kas ieteiktas tieši šeit un pašlaik, un vēl vairāk.

December 6, 2017