Back to Question Center
0

Kāds ir Amazon produkta ID numurs?

1 answers:

Kā Amazones pārdevējs, jums jāapzinās, ka katram Amazon produktam ir sava identifikācijas numurs. Produkta identifikatorus var izmantot, lai izveidotu jaunas produktu lapas un sarakstus. Daudzām Amazones kategorijām ir īpašie UPC. Vienīgais likumīgais Amazon UPC ražotājs, kas pastāv visā pasaulē, ir GS1 (1 - casino forums bonus. globālais standarts). Šis uzņēmums sniedz globālos standartus piegādes ķēdes svītrkodēšanai. Globālais standarts 1 izsniedz katru Amazon preces ar globālās tirdzniecības vienības numuru.

Lai ievērotu GS1 prasības, jums jāņem vērā produktu veids, kuru vēlaties mazumtirdzniecībā, jūsu produktu datu kvalitāte un īpašās prasības pārdošanai šajā produktu kategorijā.

Šajā rakstā mēs izskaidrosim GTIN un UPC nozīmi jūsu produkta popularizēšanā Amazon globālajā tirdzniecības platformā.

Tomēr, pirms mēs turpināsim tālāk, jāatzīmē, ka Amazon sāks pārkāpt UPC kodus, kas piešķirti dažādiem ASINs viņu tirgū, pret GS1 datu bāzi. Tas var nozīmēt, ka jebkuru pārdevēju bez autentiskiem UPC kodiem var noņemt no Amazon meklēšanas rezultātiem.

Amazon UPC kodi: kādi tie ir un kāpēc tie mums ir vajadzīgi?

UPC kods ir svītru koda simbols, kas ir unikāli piesaistīts katram tirdzniecības vienumam. To plaši izmanto ASV, Lielbritānijā, Kanādā, Austrālijā, Jaunzēlandē un citās angliski runājošās valstīs. Tas sastāv no 12 cipariem, kas parāda UPC uzņēmuma prefiksu, vienības atsauci un kontrolciparu. Pirmie cipari, ko GS1 piešķir vienīgi identificētiem zīmola īpašniekiem, ir jāmarķē produkti ar UPC simboliem.

Nākamos piecus ciparus izmanto, lai parādītu objekta atsauci. Zīmola īpašnieks tos piešķir, lai atsauktos uz konkrētu vienumu.

Un pēdējais cipars tiek saukts par pārbaudes ciparu. Tas ir aprēķinātais skaitlis, kas balstīts uz MOD čeku cipara aprēķinu no iepriekšējiem cipariem.

UPC kodi var būt divu veidu - UPC-A un UPC-E. Atšķirība ir tāda, ka UPC-E kods ir īsāks un ir nulles nomākts. Tas nozīmē, ka jūs neredzat 0 s svītrkodu, tikai attiecīgajā GTIN.

Kas ir ASIN (Amazon standarta identifikācijas numurs)?

Amazon standarta identifikācijas numurus izmanto, lai identificētu preces Amazon. Tās sastāv no unikāliem 10 burtu un ciparu blokiem. ASIN kods nepieciešamajam priekšmetam, kuru varat atrast Amazones produktu informācijas lapā. Jāatzīmē, ka grāmatām Amazon izmanto ISBN svītrkodu. Standarta identifikācijas numurs grāmatām ir tāds pats kā ISBN. Tomēr visiem pārējiem elementiem jaunais standarta numurs tiek izveidots, kad vienums tiek augšupielādēts Amazon katalogu.

Vienuma ASIN kods tiek ievietots produkta informācijas lapā kopā ar citiem produkta datiem, piemēram, krāsu, izmēru utt. Šo kodu var izmantot, lai meklētu produktus Amazon katalogā. Ievadot noteiktu ASIN vai ISBN kodu Amazon meklēšanas lodziņā, jūs saņemsiet nepieciešamos meklēšanas rezultātus ar šo kodu (ar nosacījumu, ka produkts ir iekļauts katalogā).

December 6, 2017