Back to Question Center
0

Kāds ir labākais veids, kā nopelnīt ārējās atpakaļsaišu par SEO?

1 answers:

Atzīsim - ēkas ārējās atpakaļsaišu SEO ir viens no galvenajiem komponentiem, kas var veicināt jūsu mājas lapā vai blogā, lai labāk iedarbības tiešsaistes meklēšanas. Bet pirms sākat, ņemiet vērā šo neglīto patiesību par to, kā tos izveidot meklētājprogrammu optimizācijā. Tātad pārliecinieties, ka esat gatavs ar šādiem pamatiem, pirms jūs var saprātīgi turpināt pelnīt ārējās atpakaļsaišu SEO:

 • Jums vajadzētu būt jūsu mājas lapā vai blogu labi optimizēta tehniskā līmenī - frezyderm î±î½ï„î¹î·î»î¹î±îºî¿.
 • Jums vajadzētu izveidot stabilu vietnes arhitektūru.
 • Jums vajadzētu ieguldīt savu laiku un pūles tīri unikālā saturam, kas nodrošina vērtību.

Šeit ir daži no labākajiem veidiem, kā nopelnīt ārējus atpakaļsaiņus par SEO:

1. Izvēlieties pareizo saišu pārbaudītāja rīku, piemēram, Semalt Analyzer, Screaming Frog SEO Spider, Moz's Open Site Explorer - es tos pārbaudīju praksē pāris vietnēm un emuāros. Veiciet labu darbu, lai noteiktu visas tehniskās kļūdas, kas var ietekmēt labu lietotāju pieredzi, izmantojot šādus modeļus:

 • Lapas ielādes ātrums.
 • mobilais, atsaucīgs web dizains un lietotāju pieredze.
 • Dublēts tīmekļa lapas saturs, kā arī metadatu dublikāti.
 • 302 novirzīšanas un novirzīšanas ķēdes.
 • 404 kļūdas un pārējās kanoniskās kļūdas.
 • Nepareiza ārējo atpakaļsaišu un SEO direktīvu izmantošana (e. g. , noindex, nofollow).

2. Koncentrēties uz lietotāja vajadzībām, nevis tikai manipulēt ar Google meklēšanas rangu algoritmu. Es domāju šeit, ka jūsu saturs ir jāsniedz patiesa vērtība un, lūdzu, lietotājam. Tādā veidā ieguldot savu laiku un pūles, veidojot ārējās atpakaļsaišu meklētājprogrammas optimizēšanu SEO - dabiski pelnot to ar savu saturu - pārliecinieties, ka jums nav vismaz šādu problēmu:

 • Jūsu saturs nespēj atļauties reāls lietotājs (pārāk garš vai garlaicīgs raksts, kas diez vai varētu pārsūdzēt dzīvo meklētāju pamatvajadzības).
 • Novecojis saturs (atcerieties - jūsu vietne vai emuārs, domājams, būs jauka ar to un palīdzēs lietotājam vairāk par jūsu niša konkurentiem).
 • Nepietiekami padziļināta datu izpēte (protams, ar lielu autoritāti varētu būt labi, lai atrastu sevi Google meklēšanas vaicājumā, bet tas joprojām noteikti nav pietiekami, lai uzvarētu).
 • Noturības un personības trūkums (apsveriet savu gadījumu izpēti, pievilcīgu izklājlapu, infographiku un jebkuru citu vērtīgu saturu, kas pievilcīgs jūsu mērķauditorijai).
  Slikta vizuālā pievilcība (padariet to viegli lasāmu ar aizzīmju punktiem, smalkām virsrakstiem un aprakstošajiem sarakstiem, izmantojiet tikai izturīgus tekstu rakstīšanas blokus, pārliecinošas virsrakstus un attēlus, kā arī vizuāli pievilcīgus fontus un fonu fonus).

3. Vienīgais veids, kā nopelnīt ārējās atpakaļsaišu SEO organiski, ir veidot attiecības. Apskatīsimies - jūsu vietne vai emuārs nav tālu sala, ko atdala okeāna ūdeņi. Tikai labi veidoti savienojumi un veselīgas attiecības var radīt spēcīgākus atpakaļsaiņus un izplatīt tos tīmeklī. Lai gūtu labumu no procesa, kas darbojas gandrīz paškontroli, ņem vērā sekojošo:

 • Lielā mērā atvēlot jūsu saturu, varēsiet ne tikai saņemt vairāk atpakaļsaišu, norādot uz jūsu vietni vai emuāru, bet arī palīdzēs jūsu vietnei vai emuāram radīt vairāk potenciālo klientu, akciju, sekojošu utt.
 • Ciešas un savstarpēji izdevīgas attiecības ar nozaru ietekmējošiem un labākajiem emuāru autori. Nekad neierobežojiet sevi ar šo kaitinošo un parasti nevajadzīgo izplatību, izmantojot aukstos e-pastus.
 • Rakstot dažus pārdomātus un tīri atbilstošus komentārus par populārākajiem emuāriem vai populārākajām vietnēm jūsu biznesa nozarē vai tirgus nišā.
 • Savas tīmekļa vietnes vai emuāra pārvēršana par diezgan pelnošu, ir droši vērts saņemt šos vērtīgos atpakaļsaiņojumus. Es domāju, ka jūs varat izdarīt labu ar saviem rakstiem, ziņām vai vērtīgu viesu emuāru rakstīšanu par dažām vissarežģītākajām vai vispieprasītākajām tēmām - tikai, lai dabiski reklamētu jūsu saturu un kļūtu redzams pēc iespējas vairāk ieinteresētu lietotāju internetā.

Lai noslēgtu, atcerieties, ka galvenais mērķis ir izbaudīt neskaitāmus komentārus un akcijas, izmantojot tautas sociālo mediju - tikai dažu stundu laikā pēc jaunākā atjauninājuma publicēšanas, jauna satura vai pavisam jaunas produktu vai pakalpojumu. Tātad, lai jūsu turpmāko pētījumu veiktu, iesakām iekļūt plašā Content Promotion tēmā. Tas vienmēr atmaksāsies, es esmu pārliecināts.

December 22, 2017