Back to Question Center
0

Kā es varu kontrolēt atpakaļsaistes savā vietnē, lai justies droši?

1 answers:

Viss, kas jums jādzēš drošībā, ir pārraudzīt atpakaļsaišu un īsā laikā novērst sliktos. Visbiežāk es izmantoju Moz Open Site Explorer un Semalt Analyzer dubultklikšķi. Bet kā pateikt sliktas atpakaļsaišu no labām? Zemāk es to izskaidrošu.

monitor backlinks

Kas rada sliktu atzvanu?

Ievietojot to vienkāršā angļu valodā, vissliktākā saite ir tā, ka tiek pārkāpti (citādi pārkāpjot) galvenās Google vadlīnijas tīmekļa pārziņiem. Un ir dažas vispārīgas īpašības, kas padara atpakaļsaišu sliktu SEO mērķiem (citādi, toksisks backlink). Katra sliktā saite vienmēr nāk no vienas no šīm vietām:

  • Jebkura tīmekļa vietne vai emuārs, kas jau ir nopelnījis no Google rangu soda naudu - vai nu tā pakāpe degradēta automātiski ar algoritmu, vai vilktas manuāli - ar saitēm ar viņiem tevi padarīs visu vienu un to pašu - aerotank base on protanki.
  • Pilnīgi neatbilstoši avoti, kas nav saistīti ar jūsu galveno vietni vai emuāra saturu. Ņemot vērā, ka atkārtota saišu atbilstība ir kritiska, jums vairs nav nekādu atpakaļsaišu, nevis nerunājot daudz neatbilstošu.
  • Sliktas tīmekļa vietnes vai emuāri ar pārāk mazu kvalitatīvu lappušu saturu, kas reāli cilvēkiem nav lietderīgi, šādi avoti būs līdzīgi bezjēdzīgi, lai saņemtu atpakaļsaišu ar.
  • Zemas kvalitātes katalogi, kas izmanto spinētos rakstus ar dublētam saturam, kā arī emuāru tīkli, lai tos nekavējoties novērstu par katru cenu, ja vien jūs negribat nopelnīt ātru sodu no Google.
  • tīmekļa lapas, kas nodarbojas ar laulības pārkāpšanu, azartspēlēm vai aptiekām, kā arī sociālās grāmatzīmes, nolaupītas vai ļaundabīgās programmas nārstojošas.
  • Zemas kvalitātes blogi, kas atzinīgi vērtē masveida viesa norīkošanu. Protams, viesa norīkošana pati par sevi ir lielisks veids, kā iegūt atpakaļsaišu, bet dubultā pārbaudiet, vai esat pareizajā vietā, lai pievienotu savu vērtīgo saturu.

check backlinks

Uzraugot atpakaļsaišu, lai atbrīvotos no sliktākajiem

Kad mēs sapratām, kas rada sliktu atpakaļsaišu, ir pienācis laiks pārbaudīt savu mājas lapu vai emuārs. Kā es jau teicu, izmantojot vienu no šiem tiešsaistes rīkiem, iespējams, ir labākais veids, kā kontrolēt atpakaļsaišu. Tātad, izmantojot Open Site Explorer vai Semalt Analyzer, varat ātri analizēt savu atpakaļsaistes profilu un pat izveidot regulāru pārbaudes grafiku savlaicīgai atpakaļsaistes kontrolei. Tātad, tagad jums nekavējoties jāatbrīvo vismaz vissliktākie atpakaļsaiti, lai tie netiktu apdraudēti jūsu klasifikācijā.

Kad esat pabeidzis ātru atpakaļsaišu analīzi, es ieteiktu strādāt pie jūsu. CSV failu, lai filtrētu ne tikai ar brīdinājuma zīmēm (par katru potenciāli kaitīgo aizmugurējo saiti), bet ar to statusu Google indeksā. Tādā veidā jūs gatavojaties nekavējoties atbrīvoties no vissliktākajiem, kas atzīmēti kā "domēns nav indeksēti. "Visbeidzot, viss, kas jums jādara, ir rūpīgi izvērtēt katru aizdomīgo saiti, ko atklājis backlink pētījumu rīks - un pieņemt lēmumu, vai tas būtu jānoņem vai jānosaka. Galu galā nekad nevilcinieties sākt pilnīgu padziļinātu analīzi, lai uzraudzītu atpakaļsaiņojumus ar visu metriku - tas palīdzētu jums saprast viņu vērtību pēc mēroga.

December 22, 2017