Back to Question Center
0

Kāda ir galvenā atpakaļsaišu nozīme ar SEO?

1 answers:

Kāpēc ir tik svarīgi, lai būtu kvalitātes atpakaļsaišu ar SEO? Ja vēlaties, lai jūsu uzņēmuma vietne netiktu izslēgta no konkursa, vislabākais veids ir mēģināt veidot kvalitātes atpakaļsaišu ar SEO, kas ietver satura izveidi, meta optimizāciju un, protams, atslēgvārdu izpēti. Tātad, kas padara augstas kvalitātes atpakaļsaišu maksimālu tiešsaistes ranking veicināšanu? Apskatīsim, kas nodrošina labu atpakaļsaišu un kādā veidā jums būtu jāveic saišu izveides stratēģija, lai sasniegtu vislabākos veiktspējas rezultātus.

backlinks with seo

Kas padara kvalitātes atpakaļsaišu ar SEO?

Pirmkārt, pēc definīcijas, labas kvalitātes atbilžu saites norāda uz saiti, kas norāda uz jūsu tīmekļa lapām no citas trešās puses tīmekļa vietnes ar pašlaik augstāku lapu autoritāti nekā jūsu pašreizējās. Patiesībā, Google dara visu iespējamo, lai aktīvie meklētāji tiktu rādīti tikai pēc vispiemērotākajiem un atbilstīgākajiem rezultātiem pēc attiecīgo atslēgvārdu pieprasījuma. Tādā veidā meklēšanas gigants piešķir augstāku rangu tām vietnēm, kurām ir spēcīgāka autoritāte, un tāpēc tie, visticamāk, būs vērtīgi un noderīgi daudziem cilvēkiem - stored grain bugs. Tāpēc, uzlabojot vietnes tiešsaistes redzamību, ir jānodrošina kvalitatīvu atpakaļsaišu kopums ar SEO.

Kas padara labas saiknes veidošanas stratēģiju?

Ir daudz dažādu padomu, kā uzlabot saišu veidošanas stratēģiju. Bet es iesaku jums izmēģināt šādus veidus, kā padarīt tikai labākās kvalitātes saites un sekmīgi uzkāpt uz SERPs:

  • Izveidot labas attiecības ar autoritatīvākajām PR tīmekļa vietnēm, lai strādātu pie regulāriem paziņojumiem presei. Tādējādi jūsu satura pārdalīšana (vai nu par brīvu, vai arī par saprātīgu samaksu) sniegs jums lielisku iespēju tiešsaistes veicināšanai un kvalitātes saišu izveidei.
  • Iesniegt dažādās pasaules mēroga vietējās, valsts mēroga un plašsaziņas līdzekļu vietnēs, kas visvairāk attiecas uz jūsu tirgus nišu vai nozares nozari. To darot, jūs varēsiet reklamēt un publicēt savus preses relīzes, kā arī iegūt vairāk potenciālo klientu, abonementu, atpakaļsaišu un arvien pieaugošo interneta satiksmi.
  • Nelieciet laiku un pūles rakstīt dažas blog posts - tas atmaksāsies, es esmu pārliecināts. Šeit ir plaša telpa, lai iegūtu papildu kvalitātes atpakaļsaišu ar SEO uzlabošanu no viesu emuāra norīkošanu. Atcerieties, ka mūsdienu blogošana kopiena vienmēr meklē kādu vērtīgu svaigu saturu. Tātad, jūs varat ātri kļūt par viesu emuāru autori, kas dalās ar jūsu spēcīgo autoritāti un profesionālo pieredzi, lai saņemtu atpakaļsaistes atdošanu.

backlinks

  • Atklājiet vairāk iespēju un izvēles veidus, izmantojot dažādus tiešsaistes rīkus saišu izveidei un meklēšanas optimizācijai uz vietas. Pieejams daudz dažādu tiešsaistes rīku, kas pieejami atklātā piekļuvē, lai palīdzētu jums to izdarīt. Kas attiecas uz mani, nesen esmu mēģinājis Open Site Explorer ar Moz, Semalt Analyzer un Screaming Frog SEO Spider - un atklāju daudz slēgto priekšrocību atpakaļsaišu ar SEO es nekad neesmu zinājis pirms.

Tāpēc ņemiet vērā, ka pareiza vietnes audita veikšana ar pareizo rīku palīdzēs jums iegūt pilnīgu priekšstatu par jūsu vietnes kopējo veiktspēju.Tādā veidā jūs varēsiet sekot līdzi katram aspektam, kas ir jāpielāgo, un ātri jāsazinās ar laiku. To darot, jūs vienmēr varat būt pārliecināti, ka jūsu vietnē ir viss pareizajā vietā.

December 22, 2017