Back to Question Center
0

Kas padara augsta līmeņa atpakaļsaišu?

1 answers:

Daudzi vietņu īpašnieki brīnās, cik daudz atpakaļsaišu viņiem nepieciešams, lai izveidotu spēcīgu tiešsaistes domēnu klātbūtni. Nav konkrēta atbilde uz šo jautājumu. Daudzos veidos nav pareizi uzdot jautājumu, analizējot atpakaļsaišu par SEO, jo visa saišu izveides problēma ir vērsta uz kvalitāti, salīdzinot ar ienākošo saišu daudzumu. Šajā rakstā mēs rūpīgāk aplūkosim atgriezeniskās saites veidošanas metodes un uzzināsim, kā iegūt augsta līmeņa autortiesības jūsu vietnei. Mēs apspriedīsim, kā Google tos aplūkos, kādi atpakaļsaiti rada vislabākās kvalitātes saišu sulas un kā uzlabot ienākošo saišu kvalitāti - stove top coil ecigsmokestore.

high authority backlinks

PageRank un atpakaļsaišu savstarpējā saistība

PageRank kalpo par Google vietnes izvietojuma meklēšanas rezultātu lapu meklēšanas rezultātu lapā. Tas ir viens no nozīmīgākajiem rādītājiem, kas ņemti vērā, pieņemot lēmumu par SERP rangu. Vietne, kuru sauc daudzi autoritatīvi domēni, praktiski ir garantēta, ka SERP ir augsta. Pamatprincips, kas novietots aiz PageRank, ir tas, ka, jo vairāk saites jūsu vietne saņem no citiem avotiem, jo ​​nozīmīgāka ir šī lapa. Google augstu novērtē iekšējo saišu kvalitāti un pārbauda, ​​cik cienījamas lapas ir saistītas ar jūsu domēnu.

Google vērtē lapas no nulles līdz desmit. Tās lapas, kurām ir nulle ranga, ir surogātpasts vai junk tīmekļa lapas bez kvalitātes vai atbilstoša satura. Vietnes, kurām ir PR10 ranga, ir TOP reitingi ar autoritatīviem avotiem ar perfektu reputāciju un augstu reklāmguvumu līmeni.

Jāatzīmē, ka PageRank nav lineāra mēroga, bet drīzāk eksponenciāla. Saskaņā ar to, PR3 lapa būs daudz vērtīgāka un nozīmīgāka par PR2 lapu. Tāpēc saitei no vienas lapas, kurai ir augsts PageRank, ir vairāk vērtību nekā simts saites no sliktiem kvalitātes avotiem ar nulles PR.

Kas padara augstas kvalitātes atpakaļsaišu?

Neapšaubāmi, ka lielākā daļa tiešsaistes tirgotāju vēlas, lai tie būtu tieši saistīti ar tādiem digitālā tirgus gigantiem kā Wikipedia, Facebook, Amazon vai Moz, kuriem ir visaugstākā PageRank. Patiesībā vairumam pieaugošo tiešsaistes uzņēmumu tas nav iespējams. Par laimi, jūs varat saņemt atpakaļsaišu no vidējas klases vietnēm, un šīs saites arī sniegs jums noteiktu vērtību.

backlinks seo

Google, vērtējot ienākošo saišu kvalitāti, izmanto dažādu kritēriju skaitu. Pirmkārt, tā pārbauda avota atbilstību un to, vai tā atbilst vispārējai lietotāju interešu jomai. Cits kritērijs ir domēna uzticamība. Par uzticamu vietni var novērtēt ar PageRank, kā arī to saišu skaits un kvalitāte no citiem avotiem, kas norāda uz šo vietni. Turklāt jutīgam enkura tekstam jābūt tuvu tam, kas saistīts ar lapu. Citas saites, kas norāda uz šo vietni, ir no augsti autoritatīvām vietnēm. Šīm saitēm jābūt no dažādiem avotiem, un tos nevar apmaksāt.

Tātad, ja lapa, kas saista jūsu vietni pēc visiem šiem Google kritērijiem, visticamāk, ievērojami uzlabos jūsu vietnes klasifikāciju. Tomēr jūs nedrīkstat acīmredzami atbilst šādiem kritērijiem. Vismaz trīs no tiem būs pietiekami. Piemēram, jūs varat kompensēt zemo atbilstību ar lielu satiksmes apjomu.

December 22, 2017