Back to Question Center
0

Kā izveidot tīmekļa dizains atbilstoši SEO vadlīnijām?

1 answers:

Meklētājprogrammu optimizācija ir nozīmīga visiem uzņēmumiem, kas darbojas tiešsaistē, jo tas ir vienīgais veids, kā palielināt zīmola izpratni un piesaistīt mērķtiecīgu datplūsmu. Mājas lapas izstrāde sastāv no vairākiem kritiskiem posmiem. Viens no šiem soļiem ir veltīts mājas lapas dizains. Tomēr daudzi tiešsaistes tirgotāji neapzinās, ka meklētājprogrammu optimizācija ir jāievieto tīmekļa dizaina procesā. Tieši tāpēc viņi spiestas veikt savu tīmekļa dizaina optimizāciju pēc tam, kad viņi novēro situāciju un satiksmes plūsmas samazināšanos - linux window hosting.

what is seo in web design

Jūsu vietne ir jūsu digitālās mārketinga centrā un rada sabiedrisko domu par jūsu zīmolu. Tieši tāpēc jums ir jāpārliecinās, ka tas ir pievilcīgs un labi izstrādāts, kā arī viegli lietojams un parsēt. Tā ir parasta situācija, kad vietņu īpašnieki jau nedomā par SEO un atceras to pēc mājas lapas izveidošanas. Šāda veida vietnes ar slikti optimizētu tīmekļa dizaina bieži vien trūkst SEO un digitālās mārketinga priekšā. Šīs vietnes var būt spilgtas un pievilcīgas, taču bez īpašas optimizēšanas tās SERP netiks parādītas.

Izmantojot šo īso vadlīniju, jūs uzzināsiet, kā integrēt meklētājprogrammu optimizāciju savā vietnes dizainā, lai iegūtu Google augstāko vērtējumu. Mēs parādīsim, ko jums vajadzētu apsvērt, lai izveidotu vietni, kas ir izveidota meklēšanas mārketinga nolūkos, un nodrošinātu perfektu lietotāja pieredzi.

Veidi, kā integrēt SEO web dizains

Ir daži būtiski faktori, kas jums jāiekļauj savā tīmekļa vietnes dizainā, lai uzlabotu lietotāju pieredzi savā vietnē un ļautu meklēšanas botiem indeksēt jūsu vietni un parādīt to atbilstoša lietotāja vaicājuma meklēšanas rezultātu lapā.

  • URL struktūra

Jūsu URL jānosaka jūsu tēmas saturs, lai dotu priekšstatu gan jūsu vietnes apmeklētājiem, gan Google robotprogrammatūrai, vai jūsu saturs ir atbilstošs uz viņu jautājumu vai nē. Jūsu vietrāžiem URL jābūt statiskam un aprakstošam, un tajos ir ietverti atbilstošie un liela apjoma meklēšanas vienumi. Ieteicams izvairīties no aprakstošiem un masveida vietrāžiem URL, jo tie nevar radīt nekādu vērtību jūsu SEO darbībām.

Īstenojot garus un vairāku vārdu URL, ir lietderīgi izmantot domuzīmes, nevis pasvītras. Turklāt SEO speciālisti iesaka izvairīties no neatbilstošu terminu un ID numuru izmantošanas vietrāžos URL.

  • Tīmekļa vietnes navigācija

Vietnes navigācijai jābūt vienkāršai, efektīvai un ērtai lietošanai, lai pārliecinātos, ka jūsu vietnes apmeklētāji saņem labāko lietotāju. pieredze. Parasti vietnes navigācijas izvēlni izvieto tīmekļa lapas augšdaļā vai lapas kreisajā pusē. Tomēr daži tiešsaistes tirgotāji savu izvēlni ievieto citur, paturot prātā vietnes lietotājus. Profesionālie tīmekļa pārziņi pirms lēmuma pieņemšanas veic dažādas acu izsekošanas un izmantojamības izpētes, kur ievietot izvēlni vai uznirstošo logu, un tikai tad to iekļauj tīmekļa vietnes dizainā.

seo in web design

Flash dizaina elementi, kā arī nolaižamie logi jāizmanto uzmanīgi, jo lietotāji un meklētājprogrammu roboti var būt grūtāk, lai jūsu vietne varētu pārvietoties un analizēt. Teksta saitēm vajadzētu padarīt izvēlnes elementus pārvaldāmu un neapgrūtināt vietnes apmeklētājus ar nevajadzīgām iespējām.

December 22, 2017