Back to Question Center
0

Es vēlos uzlabot savu e-komerciju: vai man ir nepieciešams izveidot ilgtermiņa atslēgvārdu sarakstu?

1 answers:

Kā atrast Long Tail Atslēgvārdi e-komercijas

Darbības e-komercijas veikalā var būt grūti. Lai paliktu priekšā konkurencei, jums pastāvīgi jāpiesaista un jāuztur jauni klienti. Nodrošināt lietotājiem vajadzīgo informāciju ir vislabākais veids, kā sagūstīt un aizturēt viņu uzmanību. Šie uzņēmumu īpašnieki, kam ir vismaz minimāla pieredze ar SEO, zina, ka pareizo atslēgvārdu izvēle nav tik vienkārša, kā tas varētu šķist no pirmā acu uzmetiena.

Šodien es paskaidrošu, kā jūs varat izmantot garu asti atslēgvārdus, lai uzlabotu jūsu SEO stratēģiju - companies offers cloud computing. Ja vēlaties nopelnīt vairāk e-komercijas uzņēmējdarbības potenciālu un ieņēmumu, turpiniet lasīt.

ecommerce keywords list

Long Tail vs. Vispārīgi atslēgvārdi: kā viņi atšķiras?

Tehniski jebkura galvenā frāze ar trim vai vairākiem vārdiem var tikt uzskatīta par "garu asti". "SEO eksperti saka, ka visefektīvākie ilgi asti atslēgvārdi bieži vien ir pat ilgāki. Lietojot augstas specifiskās frāzes, ko lietotāji meklē, lai atrastu informāciju, kas saistīta ar jūsu pakalpojumiem un produktiem, vislabākais ir lēmums par e-komercijas vietņu īpašniekiem, kuri tiecas gūt panākumus ilgtermiņā.

Parasti garie asti atslēgvārdi ir mazāk konkurētspējīgi nekā vispārējās atslēgas frāzes. Tie ir ideāli piemēroti, lai piesaistītu cilvēkus, kuri, visticamāk, būs gatavi veikt pirkumu. Parasti šie cilvēki parāda skaidrāku meklēšanas nodomu.

5 iemesli, kāpēc jums vajadzētu izveidot garu smailu atslēgvārdu sarakstu savai e-komercijas vietnei

Mazāk konkurences

Ilgi asti atslēgvārdi nesaņem tik daudz meklēšanu kā vispārīgas atslēgas frāzes. Tā rezultātā tīmeklī ir mazāk vietņu, kas mēģina rādīt garās astes frāzes. Ja mērķauditorijas atlase ir vērsta uz ilgtermiņa astiem atslēgvārdiem, ir mazāka konkurence, kas nozīmē, ka jūsu vietnei būs labākas izredzes ranžēt labu rezultātu un vadīt meklēšanas frāzes no šīm frāzēm.

Vairāk kvalificēta datplūsma

Ilgtermiņa asti atslēgvārdi var arī palīdzēt jūsu e-komercijas vietnei piesaistīt vairāk kvalificētu potenciālo klientu. Tas darbojas šādi: konkrētāki meklēšanas vaicājumi atspoguļo augstāku pirkuma nolūku. Liela satiksmes plūsma uz jūsu e-komercijas veikalu noved pie top meklētājprogrammu klasifikācijām.

Labāki reklāmguvumi

Savukārt kvalitatīvākas datplūsmas rezultātā jūsu e-komercijas biznesam rodas lielāks reklāmguvums. Kā jau minēts, indivīdiem, kuri veic ilgu asti meklēšanu, ir labāka izpratne par to, ko viņi vēlas. Iespējams, ka tie meklētāji, kuri meklē jūsu resursus no ilgstošām meklēšanām, vairāk vēlas uzzināt vairāk par jūsu e-veikalu un galu galā veikt pirkumu.

Lielāki ieņēmumi

Ja jūs izmantojat e-komercijas tīmekļa vietnei garu asti, jūs varat sagaidīt ienākumu pieaugumu. Jāpiebilst, ka ne visi ilgi asti atslēgvārdi noteikti radīs daudz tiešu ieņēmumu. Neraugoties uz to, viņi var iepazīstināt potenciālos klientus ar jūsu zīmolu un novirzīt datplūsmu uz jūsu vietni vai emuāru. Tādēļ jūs labāk izveidojiet e-komercijas atslēgvārdu sarakstu uzreiz.

seo keywords

Atbilstošais saturs

Mērķauditorijas atlase pēc ilgiem astiem atslēgvārdiem var arī palīdzēt jums noteikt mērķauditorijai būtiskas tēmas. Tā rezultātā ir lielākas iespējas, ka jūsu jaunais saturs būs saistīts ar šiem garajiem astiem meklēšanas vaicājumiem. Kas ir garāki asti, atslēgvārdi padara saturu saprātīgāku salīdzinājumā ar vispārējiem atslēgvārdiem, padarot jūsu tekstu lasāmāku.

Kad lietotāji atrod noderīgu un noderīgu saturu, tie visticamāk noklikšķinās uz jūsu vietnes, uzzina vairāk par savu e-komercijas veikalu un veic pirkumu.

Secinājums

Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc jums vajadzētu izveidot e-komercijas atslēgvārdu sarakstu. Sāciet tos pielietot praksē un uzzināt, kas notiek ar jūsu e-komercijas veikalu klasifikāciju.

December 22, 2017