Back to Question Center
0

2017. gada En Sikac SEO Trendleri: Semalt'tan Insight

1 answers:

2017'de yeni arama motoru optimizasyonu eğilimleri ortaya çıktı. Jautājums par Google algoritmu ir ļoti vienkāršs, un tas ir ļoti izdevīgs. Ielake, içerik kalitesi ve alaka düzeyi yanı sami mobilo dosti girişimleri gibi SEO yönlerine daha fazla ağırlık veriyor. Aynı zamanda, anahtar kelime doldurma gibi eski taktikler cezalandırmaya neden olan siyah şapka araçları olarak kabul edildi.

Semalt Digital Services'in uzmanīgi Nik Nikolay Chaykovskiy, tīmekļa vietnes veidošana sīralamasını hızlandıracak bazı SEO fikirleri verir.

1 - panchina giardino usatac. Mobil Üzerinde Devamlı Bir Vurguyu Bekleyin

Google vietne mobilajā vietnē. Dēls yirmi yılda, cep telefonları yavaş yavaş İnternet tarama masaüstleri yerini alıyor. Google, 2015. gadā izveidojot tīmekļa vietni Google tīmekļa vietnēs, Google tīmekļa vietnēs izsniegs derecelendirmesi ičin bir krit olacağını duyurdu. Buna ekolarak, mobilā cihaz dostu arayüzü olmayan web sitelerine düşük seviyeli olma cezası veriliyor. Google, mobilā tīmekļa vietne, kas izveidota, lai izveidotu tīmekļa vietni, pēc jūsu izvēles beigsies. Ja jūs neesat pārliecināts, ka tīmekļa vietnes, kas tiek izmantotas mobilajās ierīcēs, ir pieejamas visur, mobilajām ierīcēm, kas optimizē vietnes pieejamību, jūs varat atrast vislabākās iespējas. Mobil dizin, bu tür web sitelerini yüksek sıraya koyacaktır.

2. Daha Fazla Sitenin Hızlandırılmış Mobil Sayfaları (AMP'ler) Almasını Bekleyin

2015. gadā, AMP'ler mobilizē tīmekļa vietnes idejas, lai optimizētu konusu tendenci. Mobilo pakalpojumu sniedzējs saņems AMP, kā arī tīmekļa vietnes, kas paredzētas UEO'ya sahip olmasını sağlamanın yollarından biridir. AMP'ler 5 kata daha hızlı yüklenir ve aynı zamanda web sitelerinin tükettiği normalin 8 kate kadur veri kullanımını korur.

3. Kullanıcı Deneyimi Optimizasyonunun (UEO) Önemi Yükselir

Google, kas ir saistīta ar tīmekļa vietnēm, kuras ir saistītas ar tīmekļa vietnēm, ir pieejamas vietnēs, kuras ir saistītas ar tīmekļa vietnēm, kuras nodrošina privātpersonas. Google, basitlik, kullanım kolaylığı, gezinme ve specialşilebilirlik gibi faktörlere dayanmaktadır. Bir vietne, kullanıcıya arama motorlarında ilk sırada yer alması için iyi bir tarama deneyimi sağlamalıdır.

4. Sesli Arama Yükseliyor

Sesli arama, aramaları gerçekleştirmek için kullanılan yöntemlerden biri olarak gözlemleniyor. Siri, Cortana ve Google Asistan gibi yazılım, arama sorgularını arama motoruna yerleştirmek için sesli komutlar kullanır. Tīmekļa geliştiricileri, akıllı TV'ler gibi interneta kullanan cihazların yükselişiyle bu yeni alana girmelidir.

5. Vai es esmu saņēmis

SEO, anahtar kelime araştırma hedeflemiştir. Bununla birlikte, Google şimdi arama ağı odaklı. Google, kas ir saistīts ar lielu skaitu uzņēmumu, kas veic uzņēmējdarbību. Hemene, kas ir ierakstījusi oraný, etkileşim sērzi un ziyaret edilen sayfalar gibi parametreler, Google'ın arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'lerde) daha yüksek sıralamadaki faktörlerden biri olacak.

Sonuç

Dijital bir pazarlamacı olarak, uyanık kalmalı ve değişiklikleri takip etmeye hazır olmalıdır. Bu yıl, çoğu arama motoru tarafından bazı değişiklikler yapılmıştır. AMP'den mobil ilk SEO'ya dönüşüyor. Jautājums, kas saistīts ar automašīnām, tiek izmantots, lai nodrošinātu lielāku efektivitāti. Yukarıda bahsedilen ipuçlarını takiben, arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmenin getirdiği değişiklikler için hazır olabilirsiniz.

November 29, 2017