Back to Question Center
0

Vai ir pareizs veids, kā izmantot attēlus, kad mārketingā veicu manu vietni?

1 answers:

Šajās dienās maziem uzņēmumiem ir ļoti svarīgi zināt, kā savā tīmekļa vietnē izmantot attēlus. Turpiniet rīdinga, lai uzzinātu noderīgus padomus, kas palīdzēs jums likumīgi izmantot attēlus, kad tirgojat jūsu vietni.

marketing my website

Attēlu nozīmīgums biznesā

Mārketinga speciālisti iesaka iekļaut kvalitatīvas fotogrāfijas un grafiku savā vietnē un ikvienā ievietotajā saturā. Tomēr jums arī ir jābūt likumīgām tiesībām izmantot šos attēlus - nelikumīga fotoattēlu izmantošana var radīt problēmas.

Lielākajai daļai uzņēmumu īpašnieku, izveidojot savu vietni, nav bankas unikālu attēlu, no kura jāizmanto - criar site joomla themes. Nav jāuztraucas. Mūsdienās ir pieejams bezgalīgs oriģinālu attēlu attēls, ko var izmantot bez maksas tiešsaistē. Vienīgais, kas jums jāapgūst, ir tas, kā pareizi novirzīt šos fotoattēlus un atribūtus.

Kāpēc izmantot attēlus rakstos?

Saskaņā ar pētījumu, ko veic Skyword, raksti, kuros ir pielāgoti attēli, piesaista 94% vairāk satiksmes nekā tie, kas ietver neko, bet vārdus. Fotoattēli padara jūsu saturu par pievilcīgāku, kas ir ļoti svarīgi, ja jums ir nepieciešams uzņemt un turēt interneta lietotāju uzmanību. Ietverot labi uzdomu attēlu, kas attiecas uz jūsu raksta tēmu, jūs varat gandrīz dubultot savu auditoriju.

Atrast piemērotu grafiku mājas lapā

Atrast pareizu grafiku jūsu vietnē nav tik vienkārši, kā var šķist. Tas ir vairāk nekā tikai vārdu ievadīšana Google attēlu meklēšanā un fotoattēlu saglabāšana, kas jums patīk. Lai gan daži no šiem attēliem ir brīvi izmantojami, lielākoties viņi ir kāda cita īpašums. Tādēļ ieteicams pārbaudīt, vai tās var brīvi lietot vai nē.

Kā likumīgi izmantot ar autortiesībām aizsargātus attēlus?

Mūsdienās ikviens var atrast, kur viņu fotoattēlus izmanto, izmantojot tādus rīkus kā Google meklēšana pēc attēla un TinEye. Ja vienmēr ir ieteicams to aizsargāt ar autortiesībām, ja jūs bez autoriem izmantojat ar autortiesībām aizsargātus attēlus, jūs pārkāpjat autortiesību likumu, un attēla īpašnieks var vērsties pret jums tiesā.

Patiesība ir tāda, ka daudzi satura veidotāji neuztraucas, ja izmantosiet savas fotogrāfijas, kamēr jūs viņiem piešķirsit kredītu un nodrošināsit saiti, kas palīdzēs palielināt viņu vietnes datplūsmu. Parasti ir divi galvenie veidi, kā jūs varat likumīgi izmantot attēlus, kas ir autortiesību objekti:

  • lūdziet īpašniekam atļauju izmantot savu tēlu;
  • Ja jūsu attēla izmantošana attiecas uz godīgu izmantošanu.

Ņemiet vērā, ka pat tad, ja jums ir atļauts izmantot ar autortiesībām aizsargātus fotoattēlus, tos nedrīkst mainīt bez atļaujas. Tāpat arī, lai tirgotu jūsu vietni, izvairītos no pārāk bieži.

seo marketing

Labākās vietas, kur atrast bez autortiesībām attēlus

Tīmeklī ir daudz vietņu, kur var atrast grafikas, kuras var brīvi izmantot. Lai gan nav nepieciešams prasīt atļauju izmantot šos attēlus, jums joprojām ir jāpārbauda to izmantošanas noteikumi. Šeit ir saraksts ar labākajām vietnēm, kurās tiek mitināti bez autortiesības attēli:

  • Pixabay
  • Librestock
  • Creative Commons Search
  • Flickr Creative Commons

Iesaiņošana

Es ceru, ka jūs atradīsiet šo rakstu noderīgu. Tirgojiet savu vietni ar kvalitatīvām attēliem un skatiet, kas notiek ar jūsu datplūsmu. Ja jūs zināt dažus citus resursus, kuros ievietotas bez autortiesībām attēli, nekautrējieties tos dalīties ar mums. Mārketinga jūsu mājas lapā nav tik grūti, ja jūs zināt.

December 22, 2017