Back to Question Center
0

Kāpēc man ir nepieciešams rakstnieks SEO manu WordPress mājas lapā?

1 answers:

Mūsdienās tīmeklī ir daudz meklētājprogrammu optimizācijas rīku, kuru mērķis ir vienkāršot mūsu dzīvi un automatizēt vietnes optimizācijas procesu. Tiem, kuri meklē savai WordPress vietnei derīgu SEO spraudni, Scribe SEO rīks var būt diezgan noderīgs. Ja nekad neesat dzirdējuši par Scribe SEO spraudni, šāda informācija būs jums noderīga.

Scribe SEO ir apmaksāts WordPress spraudnis, kas ir paredzēts, lai palīdzētu jūsu saturam augstāka par Google SERP. Viss, kas jums nepieciešams, ir ielādēt šo spraudni un tajā reģistrēties. Tad Scribe SEO rīks sāk skenēt jūsu vietnes saturu, lai to analizētu un iegūtu rezultātu, pamatojoties uz tā struktūru un atslēgvārdu blīvumu. Ja saņemat visaugstāko punktu skaitu, viss ir pilnīgi labi, un jums nav vajadzīgi nekādi satura grozījumi. Tomēr, ja jūs iegūstat mazāk par 100%, šis WordPress rīks sniedz jums dažus padomus, kā uzlabot pašreizējo situāciju. Jo augstāks rādītājs, jo lielāka iespēja, ka jūs paaugstināsiet Google. Tātad, Scribe SEO kalpo kā personīgais meklētājprogrammu optimizācijas konsultants, kurš strādā jūsu vietnes saturā, lai sasniegtu jūsu biznesa mērķus.

scribe seo

Kādus pakalpojumus sniedz Scribe SEO rīks?

WordPress Scribe SEO rīks veic trīs galvenos uzdevumus:

  • Atslēgvārdi;
  • saturs;
  • Saikne ēka.

Ļaujiet mums pārrunāt sīkāk visus šos aspektus un uzzināt, kā mēs varam gūt labumu no Scribe SEO rīka.

  • Atslēgvārdi pētniecība un gudra ieviešana

Izmantojot šo WordPress rīku, jūs vienmēr zināt, kādus meklēšanas vienumus jums vajadzētu izmantot, lai piesaistītu potenciālos klientus. Tas iepazīstina jūs ar valodu, kuru vidēji lietotāji izmanto, lai atrastu produktus vai pakalpojumus jūsu nišā. Rakstnieks var piedāvāt jums neierobežotu meklēšanas vienumu skaitu. Tātad, katru reizi, kad esat pabeidzis rakstīt tekstu, šis rīks sāk pētīt jaunos. Tātad, izmantojot Scribe rīku, jūsu saturs saņems visplašāko mērķauditoriju.

  • Satura uzlabojumi

Šis WordPress rīks ir mākslīgais intelekts un var atrast jebkuras kļūdas un izlaidumus savā vietnē un sniegt jums noderīgus ieteikumus, kā jums ir nepieciešams mainīt savu vietnes saturu, lai atbilstu meklētājprogrammu standartiem. Tas būtiski vienkāršo vietnes analīzes procesu un ļauj uzlabot pašreizējo rangu situāciju. Tirgū nav tādu pašu kvalitātes instrumentu. Tieši tāpēc Scribe SEO rīks vērts jūsu uzmanību un ieguldījumus.

  • Link sula ģenerēšana

Šis rīks ir pieejams arī saite ēkas. Tas var būtiski vienkāršot atpakaļlieku iegūšanas procesu, kas saistīts ar jūsu niša domēniem, un savstarpēji saistīt saturu, kas tiek ievietots jūsu vietnē.Turklāt Scribe SEO rīks var atrast sociālo mediju lietotājus, kuri virza datplūsmu uz jūsu vietni. Visi šie saišu veidošanas paņēmieni var novirzīt kvalitatīvu datplūsmu uz jūsu vietni un paaugstināt reklāmguvumu līmeni.

Writers ir izeja rakstniekiem

Kā radošs noteikums, cilvēki, kas rada kvalitatīvus tekstus, ir veltīti savam darbam, nav laika, lai izveidotu satura radīšanas tehnisko daļu, piemēram, spēcīgu satura strukturēšanu un optimizācija. Scribe SEO rīks ir izeja šādiem cilvēkiem, jo ​​nav jēgas tādā kvalitatīvajā saturā, kas nav labi optimizēts. Tas ir diezgan patīkams veids, kā likvidēt bailes, nepacietību, neapmierinātību vai dusmas rakstnieki var justies par meklētājprogrammu optimizāciju.

Scribe SEO ir lietotājam draudzīgs rīks, kas no lietotāja neprasa tehniskās zināšanas. Tas ir speciāli izstrādāts cilvēkiem, kuri nezina vietnes optimizācijas īpatnības. Tajā tikai tiek ieteikts ievietot atbilstošo meklēšanas vienumu pareizo vietu pareizajā vietā. Šajā procesā triku vai kļūmju nav.

Šis rīks arī nodrošina savus abonentus ar atslēgvārdu analīzi, parādot, kādus atslēgvārdus jūs mērķauditorijas atlasei. Turklāt tas dod jums iespēju pārbaudīt meklētājprogrammas rezultātu lapas priekšskatījumu un piedāvāt sarakstu ar ieteiktajiem tagiem, kas attiecas uz jūsu vietnes saturu.

Izmantojot šo rīku, jums nav jāpatur prātā meklētājprogrammu optimizācijas triki, veidojot savu saturu.Jūs varat vienkārši izdarīt visu, ko darāt, un uzticieties sava darba tehniskajai daļai, lai izveidotu Scribe SEO.

Katru reizi, kad novērtējat vietnes saturu, WordPress Scribe SEO rīks dod jums rezultātu. Tomēr par katru tekstu nav jācenšas sasniegt 100% punktu skaitu. Protams, jūs padarīsiet savu tekstu perfekti optimizējamu saskaņā ar visiem standartiem, bet godīgi, jūsu teksts nebūs vērtīgs vai personīga. Ņemot rakstu, kas ir pilnīgi optimizēts, bet nesaprotams un nav saistošs, nekad nav tik labi, kā nedaudz mazāk optimizēts raksts, kas ir interesants lasīt.

Scribe SEO cenas

Kā jau iepriekš tika minēts, Scribe SEO ir apmaksāts WordPress spraudnis. Tomēr tā nodrošina klientiem bezmaksas izmēģinājuma versiju, kas ļauj viņiem iepazīties ar primārajiem pakalpojumiem. Tā ir lieliska iespēja rakstniekiem un vietņu īpašniekiem uzzināt vairāk par šo WordPress optimizācijas rīku. Tātad, ja esat nolēmis, ka Scribe SEO var būt izdevīgs jūsu biznesam, jums par to jāmaksā ikmēneša maksa.

Šis rīks ir pieejams trīs dažādos cenu līmeņos atkarībā no tā, cik bieži jūs novērtējat savu saturu mēnesī:

  • Starteris (30 vērtējumi mēnesī) = $ 27
  • Izdevējs (120 vērtējumi mēnesī) = $ 47
  • Advanced (300 vērtējumi mēnesī) = $ 97

wordpress seo

Starter pakete ir ideāli piemērota vienai personāla blogošana operācijas. Tas nebūs piemērots e-komercijas vietņu īpašniekiem vai ziņu vietnēm, kur mēnesī radītais saturs ir lielāks par vidējo.

Publisher un uzlabotie pakotnes ir ideāli piemēroti tiem autoriem, kuriem ir daudz klientu vai vietņu īpašnieku, kuriem katru dienu ir jāpārbauda liels saturs. Patīkama prēmija ir tā, ka nav ierobežojumu, cik daudz vietņu jūs varat instalēt Scribe.

Turklāt šis rīks ir saskaņots ar visām WordPress vietnēm, kurās darbojas Headway tēma, disertācijas tēma, hibrīda tēma un citi.Vietnēs, kuru pamatā ir citas satura pārvaldības sistēmas, būs problemātiski izveidot savienojumu ar Scribe SEO rīku Source .

December 22, 2017