Back to Question Center
0

Vai jūs zināt web dizaina padomus par satriecošu e-komercijas vietni?

1 answers:

Mūsdienās e-komercijas bizness ir viena no visrentablākajām uzņēmējdarbības sfērām, kas iegūst vislielāko rekordaugstu atzīmi vairāk nekā 2 triljonus ASV dolāru globālajā tiešsaistes pārdošanā. Tā vērš uzņēmumu uzmanību uz tiešsaistes jomu, kurā tiek izvietots lielākais potenciālo klientu skaits. Mājas lapa ir ideāls veids, kā tiešsaistē prezentēt savu zīmolu un palielināt ieņēmumus. Lieliski izstrādātas vietnes klientiem pievilina un palielina piedāvāto pakalpojumu vai produkta uztverto vērtību. Tomēr, lai izveidotu pievilcīgu un lietotājam draudzīgu vietni, jums ir nepieciešams atrast profesionālu un uzticamu e-komercijas web dizaina uzņēmumu. Ja jums šajā jomā nav tehnisku prasmju, šis uzdevums var šķist diezgan sarežģīts - istick pico starter kit. Šajā rakstā jūs atradīsiet dažus padomus, kā nolīgt labu e-komercijas web dizaina uzņēmumu un ko jūs varat sagaidīt, lai samaksātu.

e-commerce web design company

Kā atrast e-komercijas web dizaina uzņēmumu?

Pieredzējuši web dizaineri var pielāgot savu stilu, lai tie atbilstu klienta vajadzībām, un tas būtu jāatspoguļo to portfelī ar jaunākajiem projektiem. Pieredzējuši tīmekļa dizaineri parasti publicē savus darbus tādās dizaineru platformās kā Behance vai Coroflot. Tātad, pirms iznomāt tīmekļa dizaina uzņēmumu vai individuālu ekspertu, pārbaudiet viņu lapas šajās vietnēs, lai iegūtu skaidru priekšstatu par to, ko viņi spēj darīt. Turklāt, pirms pieņemt darbā tīmekļa dizaineru, jūs varat lūgt viņu par viņa kvalifikāciju, lai pārliecinātos, ka viņš ir profesionāls savā jomā.

Dizainera pieredze nav mazāk nozīmīgs aspekts. Tāpēc jūs varat prasīt, lai viņš parādītu portfeli un klientu sarakstu. Sākotnējā sadarbības posmā ar e-komercijas web dizaina studiju jums tiks piedāvāts vairāki dizaina projekti. Viņi arī veic nepieciešamās korekcijas, līdz esat apmierināts ar rezultātu. Turklāt profesionāls tīmekļa dizains centīsies atrast īpašu pieeju jūsu nozarei, lai apmierinātu jūsu biznesa vajadzības. Viņš piedāvā pielāgotu pieeju, radot unikālu mājas lapas dizainu, kas lieliski piemērots jūsu biznesam.

Cik tas maksā?

Pilnas kaudzes digitālās aģentūras var iekasēt maksu līdz 3000 ASV dolāriem pielāgotai tīmekļa dizainam un līdz 1000 $ par veidnes dizainu. Ja mēs runājam par e-komercijas biznesu, cena var būt vēl augstāka. Atkarībā no sfēras, kurā vēlaties reklamēt savus biznesa mērķus, izmaksas par vienu projektu var pieaugt līdz 5000 ASV dolāriem. Ja mēs runājam par mājas dizaineriem, viņi piedāvā vairāk pieejamu cenu, iekasējot aptuveni 300-800 ASV dolāru par vienu projektu.

Mājas lapas dizaina uzlabošana prasa daudz prakses un rīku, tāpēc jums ir jāgaida, ka 10 lappušu tīmekļa vietnei ir jāiegādājas vismaz 1000 dolāru rēķins. Galvenās lapas, protams, maksā daudz zemāk.

e-commerce web design

Turklāt jums ir jāgatavojas veikt papildu maksājumu par vietnes logo. Logotipa dizaina cena var svārstīties no simtiem dolāru līdz miljoniem. Saskaņā ar statistikas datiem, apmēram divas trešdaļas e-komercijas uzņēmumu iegādājas pielāgotu logotipa dizaina izdevumus, kas tai paredzēti vidēji 300 ASV dolāru apmērā, un mazāk nekā 15% no biznesa cilvēkiem tērē vairāk nekā 700 dolāru no sava logotipa.

December 22, 2017