Back to Question Center
0

Vai es varu atrast sev kompāniju, kas atrodas pie manis, un baudīt labākos rezultātus?

1 answers:

Pareiza lēmuma pieņemšana ir īpaši svarīga, ja runa ir par kvalificēta uzņēmuma pieņemšanu, lai sniegtu saprātīgus pakalpojumus Search Engine Optimization. Un tas var kļūt par biedējošu uzdevumu - kaut ko pirms diviem gadiem man nācās saskarties ar tādu pašu problēmu. Aplūkojot atpakaļ, kad es sāku pārlūkot, lai atrastu pareizo optimizācijas pakalpojumu sniedzēju, lai sūknētu savas tīmekļa lapas, es izveidoju meklēšanas pieprasījumu, piemēram, šo "SEO kompānija pie manis - solutions paie desjardins. "Faktiski es šajos laikos esmu bijis pārāk naivs un joprojām neticīgs. Lieta ir tāda, ka es vienkārši ticēju, ka es varētu kaut kā atrast drošu SEO kompāniju pie manis, lai vienkārši ietu un redzētu šos puišus sākotnējās tikšanās laikā un, neatstājot savu apkārtni.

seo company near me

Pirms viss pārējais, pieņemsim to par pašsaprotamu - meklējot SEO kompānija man blakus bija briesmīga kļūda. Lieta ir tāda, ka vairākos sarakstos netika parādīta neviena aģentūra. Un es nekad neesmu dzirdējis neko par lauvas daļu no tiem. Pirmkārt, tas nenozīmē, ka šie uzņēmumi nepiedāvāja nekādus pakalpojumus. Bet, strādājot nozarē jau pāris gadus, es sapratu, cik svarīgi ir maksāt laiku pienācīgai konkurences izpētei. Es domāju šeit, ka, ja man tuvumā būtu lieliska un vērta SEO kompānija, es to varētu atpazīt ar daudziem sarakstiem, atsauksmēm un citām atsauksmēm par tīmekli.

Tas izrādījās nogurdinošs darbs, lai filtrētu visus šos surogātpastu, bet problēma bija vienkārša. Visā meklētājprogrammu optimizācijas nozarē nav vienkāršāk atrast drošu pārdevēju vai vismaz gudru konsultantu jēla viltus priekšrocībās.Problēma ir tāda, ka top meklēšanas saraksti, piemēram, "vislabākie SEO pakalpojumi", var neko nedarīt, bet pārliecinātos, ka šīm kompānijām ir nopelnīti nauda, ​​lai spēlētu ar. Un man joprojām nebija iespējas uzzināt neiespējamu ar nozari saistītu uzņēmumu patieso reputāciju, nevajadzētu teikt, ka es pieteicos ar nepareizo ceļu, mēģinot atrast sev kompāniju pie manis. Mugurkauls problēma palika nemainīga - ar šiem pay-to-play reklāmas sarakstiem gandrīz nav iespējams saprātīgi veidot uzticamas un ilgtermiņa attiecības.

Ņemot vērā, ka lielāko daļu vadošo pakalpojumu sniedzēju var arī ierobežot sabiedrības pieeja savam zīmola nosaukumam vai kopienai, es iesaku izmantot šīs iepriekšējās kļūdas un pieredzes šķēles. Jā, es ienīstu, lai pateiktu par kaut ko acīmredzamu, bet dažreiz var būt pat pilnīgi negaidīti rezultāti. Tātad, jūsu labākais rīcības plāns, lai atrastu pareizo SEO aģentūru, var paļauties uz šādiem aspektiem:

  • Ignorēt top-sarakstus un skaļi izteiktas maksas atgriezeniskās saites vai aizdomīgi labvēlīgas atsauksmes;
  • Pārdomāties par kvalitatīviem, nevis kvantitatīviem rādītājiem - vienreiz aizmirst par banner reklāmām;
  • Nevilcinieties pieprasīt gadījumu izpēti, kā arī šķietami uzticamas atsauksmes, kuru pamatā ir daži pierādījumi un faktiskie kontakti ar bijušajiem klientiem, kuri izmantoja pakalpojumu.

seo company

Skatiet, cik labi meklējat SEO pakalpojumu sniedzēju mājas lapas, pārbaudiet viņu lapu klasifikāciju, izpētīt to atpakaļsaiņojumus, kā arī kopienas iesaistīšanās metodes.

Visbeidzot, jūs varētu arī piezvanīt viņiem un lūgt viņu ētiku. Es domāju apšaubīt SEO pakalpojumu sniedzējus pelēkajām meklēšanas optimizācijas jomām, kas, iespējams, tika izmantotas, bet ne paustās pilnībā vai visbiežāk palikušas klusas. Jums vajadzētu arī uzdot jautājumus savam rīku komplektam, pārliecināties, ka tas nav novecojis, un neuzņemas likmes tikai par Google vadlīniju pārkāpšanu. Iespējams, ka jums ir šoka pārbaude un jautā, cik ilgi viņi parasti uzglabā klienta datus, vai kāda veida iepriekšēju pārskatu jums var būt, lai radītu sev daudzsološu pusi vai ieinteresētu potenciālo klientu.

December 22, 2017