Back to Question Center
0

Kāda ir labākā SEO metode šauri specializētiem e-komercijas projektiem?

1 answers:

Ir daudz padomu un triku, lai pārliecinātos, ka jūsu saturs tiek skatīts un lasāms. Šajā rakstā es pastāstīšu jums par labākajām SEO metodēm, kas jāpiemēro, veidojot tiešsaistes e-komercijas mērķauditorijas saturu. Ja jūsu mērķis ir gūt panākumus e-komercijā, tad labāk ievērot tālāk norādītos ieteikumus. Šeit tie ir:

SEO metode # 1: izvēlieties pareizos atslēgvārdus

Atslēgvārdi padara jūsu rakstus meklētam, savienojot tīmekļa pārlūkprogrammas ar jūsu vietni. Jums vajadzētu būt skaidrai priekšstata par to, ko jūs rakstāt. Arī nosakiet, kuri atslēgvārdi padarīs jūsu rakstus meklētam - host mail google.

Gadījumā, ja jums ir pārāk milzīgs, lai jūs varētu izveidot visu jaunu rakstu kopu, jūs vienmēr varat pārrakstīt vecos, paplašināt to saturu, pievienojot spēcīgus atslēgvārdus, pievienojot paskaidrojošus videoklipus, veidojot domas par esošajām idejām.Paņemiet tos populāros pantus un apkaisiet ar tiem svaigu saturu.

Ievērojiet, ka galvenās frāzes jāiekļauj dabā visā rakstā, kā arī sinonīmiem vārdiem, kurus esat izvēlējies.

best seo method

SEO metode # 2: Apsveriet piecas vērtīgākās vietas jūsu atslēgvārdiem

Semalt eksperti iesaka ievietot savus atslēgvārdus uz pieciem tajā skaitā:

  • Slug: tas attiecas uz URL, kuru visi redzēs, kad jūsu ziņa ir aktīva. Ir svarīgi, lai jūs ievadītu savu atslēgvārdu URL, lai lietotāji varētu viegli meklēt un atrast jūsu rakstu tīmeklī.
  • Kopija Pirmais punkts: ievietojiet atslēgvārdus jūsu kopijas pirmajā daļā. Tādējādi Google atvieglo jūsu vietnes identificēšanu un tīmekļa lietotājiem ērtāku izprast jūsu saturu, tiklīdz tas parādās Google SERP.
  • Alternatīvais teksts: tas tiek atskaņots, kad rakstā ievietojat attēlus. Kā jūs, iespējams, zināt, meklētājprogrammas neatpazīst attēlus - tie redz tikai tekstu, ko tie uzrakstīja ar copywriters. Ievietojiet visas savas fotogrāfijas ar atslēgvārdiem orientētus aprakstus un uzņēmuma nosaukumu.
  • SEO Nosaukums: Pārliecinieties, ka jūs ievietojat atslēgvārdus savā nosaukumā un jūsu SEO nosaukums tag. Lielisks lēmums ir iekļaut jūsu uzņēmuma nosaukumu un citas svarīgas frāzes, kas attiecas uz jūsu uzņēmumu. Tādējādi, meklējot šīs īpašās lietas, meklētājprogrammām un potenciālajiem klientiem ir vieglāk nokļūt tīmekļa vietnē.
  • META apraksts: jūsu meta apraksts arī jāiekļauj mērķa atslēgvārdi. Saglabājiet to ne vairāk kā 160 rakstzīmes. Tam būtu jāatspoguļo jūsu vietnes saturs un ātri jāsniedz jūsu potenciālajiem klientiem priekšskatījums, veicot Google meklēšanu.

SEO metode # 3: justies saikne Building

Gan iekšējās, gan ārējās saites ir būtiskas jūsu publicēšanas saturu. Informatīvais raksts ir lieliska iespēja vadīt lasītājus uz citām jūsu vietnes lapām. Iekšējā saite jūsu ziņā ir klikšķināmā saite, kas var jums veikt šo uzdevumu. Semalta speciālisti iesaka saistīt ar citām tīmekļa vietnēm, kurās lasītāji var iegādāties konkrētus pakalpojumus un piegādātās preces.

Atcerieties, ka vienmēr vajadzētu iestatīt gan iekšējās, gan ārējās saites, lai atvērtu atsevišķās lapās, nevis tiešu auditoriju prom no jūsu ziņas. Šī ir jūsu iespēja piesaistīt arī esošas, vērtīgas ziņas.

website promotion

Secinājums

Neļaujiet jūsu neticami saturam palikt nepamanīts. Izmantojot iepriekš minētos ieteikumus, padariet to par labāko Google draugu. Tie ir vislabākie SEO paņēmieni, kas ikvienam vietnes īpašniekam vajadzētu paturēt prātā, izstrādājot rakstus.

December 22, 2017