Back to Question Center
0

Vai varu vadīt manu tiešsaistes projektu veiksmīgai darbībai ar meklētājprogrammu optimizāciju Lielbritānijas domēna nosaukuma paplašinājumam?

1 answers:

Mūsdienās internetā dominē ideja par tik lielu Lielbritānijas domēna vārda paplašinājuma jaudu. Nopietni, ko virza meklētājprogrammu optimizācija Apvienotās Karalistes tiešsaistes start-up domēna vārdi tiek uzskatīti par jaunāko modes un perfektu fit. Labi, lielākā daļa no visiem ir dzirdējuši par daudzām ikonām izveidotajām organizācijām un zīmoliem, kas definēti un panākti ar konkrētu domēna vārdu.

Nu, mums vajadzētu to atzīt - mārketinga stratēģijas veidošana ir pirmā lieta, kas jādara sākuma periodā, iespējams, jebkuram tiešsaistes biznesa projektam. Izvēloties pareizo domēna paplašinājuma nosaukumu, ir katra mārketinga plāna pamats - painel kinghost net. Tādējādi, piemēram, meklētājprogrammu optimizācija, izmantojot dot UK domēnu, kļūs par galveno lēmumu, ko uzņēmies viss uzņēmums, ne tikai veidojot tiešsaistes klātbūtni tīmeklī, bet arī nosakot sākuma punktu zīmola panākumiem, un dodot zaļo gaismu vairākiem dzīviem cilvēkiem, noklikšķinot uz aizmugures, kas ved uz jūsu tīmekļa lapām.

search engine optimisation uk

Jūs varētu arī uzdot mani samērā saprātīgu jautājumu - galu galā, kāpēc ne izvēlēties vispopulārāko dot COM domēna vārdu? Viss ir diezgan vienkāršs, jo dot COM zona kļūst par pārpildītu vietu pilnīgai kustībai. Tāpat arī jāpatur prātā, ka, pateicoties pareizai meklētājprogrammu optimizācijai, Apvienotā Karaliste var kļūt par labu veidu, kā vienlaikus veikt uzņēmējdarbību uz vietas.Galu galā es drīkstu atsaukties uz jaunāko pētījumu, ko pārvalda Nominets, nozares birojs, kurš atbild par dot UK domēna vārdu un kurš ir atbildīgs par šo konkrēto jomu pasaules tiešsaistes telpā. Tātad, šeit ir daži fakti un papildu informācija, ko nodrošina pāris statistikas dati no meklētājprogrammu optimizācijas viedokļa ar dot UK domēna nosaukuma paplašinājumu:

  • Salīdzinot ar citām vietnēm, šīs lapas beidzas. Apvienotā Karaliste parasti iegūst lielāku uzticēšanos un autoritāti starp lietotājiem;
  • Dot UK domēna nosaukuma paplašinājumam ir daudzas elastīgas vārdu opcijas, no kurām izvēlēties, kad jūsu bizness tiek pilnībā uzsākts vietējās telpas līmenī (tas nozīmē, ka jūs varat būt pilnīgi brīvi izvēlēties dažus no visvairāk tautas domēni, piemēram, co. uk, org. uk mani. uk vai izmantojiet tos vēlāk kā personiskās izlases, piemēram, lai ilglaicīgi uzņemtu savu jauno vietni);
  • Domēna vārds beidzas ar. Apvienotā Karaliste vai nu dod dzimšanu organizācijas tīmekļa vietnei, atbalsta uzņēmējdarbības uzsākšanu, vai arī vienkārši izveido atsevišķu reģistru - vienu no tiem izpauž vēlreiz ar ik pēc 5 sekundēm;

seo company uk

  • Un šeit nāk klajā patiešām labas ziņas tiem tiešsaistes uzņēmējiem, kas darbojas savā biznesā internetā, un darbojas īpaši, pārdodot produktus vai pakalpojumus. Saskaņā ar nesen veikto Nominet aptauju, vietējā pieaugušo pirkumi pārsniedz 70%, izmantojot "dot UK" domēna nosaukuma paplašinājumu.
December 22, 2017