Back to Question Center
0

Kā uzlabot savu vietni starptautiskajam SEO tīklam?

1 answers:

Mūsdienās mūsdienu digitālā pasaules tīmeklis aizvien vairāk globalizējas. Sākot no Eiropas Savienības, kuru aptver vairāk nekā 80% interneta piekļuves, dažiem pat vairāk attīstītajiem valstīm ir aptuveni 90% teritorijas. Faktiskie skaitļi Ķīnā var būt vēl pārliecinošāki ar apmēram 731 miljonu pastāvīgo lietotāju, kas pārstāv tikai pusi no kopējā iedzīvotāju skaita. Labi, internets piedāvā daudz dažādu iespēju tiem vietņu īpašniekiem, kurus vēlas šķērsot pāri robežām, bez kultūras šķēršļiem. Lai to panāktu, tomēr jebkuram tiešsaistes uzņēmējam vajadzētu būt plaši izpratnei par dažādu klientu vajadzību piedāvāt viņiem tikai visprasīgākos produktus vai pakalpojumus.

international seo

Tajā pašā laikā arī atbilstoša satura izveide kļūst par jautājumu, kas būtu jāapsver - wedding hats adelaide. Visbiežāk jūs domājat, ka starptautiskais SEO nozīmē tikai to, ka ikvienā angļu valodā ir pieejams vienots saturs. Bet situācija nav tik vienkārša, kā tas varētu šķist sākumā. Lieta ir tāda, ka, izmantojot starptautiskā SEO pamatprincipus, ir jāpatur prātā, kā arī jāizmanto dažādas atbilstības un lokalizācijas metodes, kuras pamatā ir daudzi meklēšanas optimizācijas tehniskie aspekti. Turklāt, ņemot vērā globālās mārketinga stratēģiju, pienācīga starptautiska pilna mēroga SEO apstrāde var kļūt par patiesi visaptverošu un laikietilpīgu uzdevumu. Zemāk man būs īss pārskats par centrālajām shēmām, lai jūs varētu iegūt efektīvākas starptautiskās SEO iespējas un maksimāli palielinātu gandrīz katra tiešsaistes projekta komerciālo potenciālu.

Iegūt visas reģionālās pieprasījuma īpatnības

Domājot globāli, jūs atklāsiet, ka pat pats Google ir dažāda veida saturs un dažādi izkārtojumi, kas parādīti meklētājprogrammas rezultātu lapās (SERPs) atsevišķām valstīm. Es domāju, ka atsevišķs atslēgvārdu vaicājums var radīt atšķirīgu atbildi no vienas valsts uz otru. Patiesībā Google ir izstrādājusi SERPs, kas izstrādātas pēc reģionālajām interesēm, un vislabāk cenšas ievērot spēcīgākās vietējās tendences, lai uzlabotu lietotāju pieredzi katrā valstī.Attiecībā uz atslēgvārdiem un satiksmes intensitāti, ievērojot dažus ierobežojumus, kas rodas dažādās valodās un vietējās vārdnīcās. Liela daļa vispārējo atslēgvārdu bieži vien nespēj iegūt tīri atbilstošu tulkojumu. Tas vispirms jāņem vērā, protams, ņemot vērā vietējos iedzīvotājus, kultūras intereses un daudzas citas īpatnības, kas vēl nav pilnīgi skaidras pat pieredzējušākajiem tīmekļa pārziņiem. Tas nozīmē, ka dažādās valstīs bieži vien ir daudz nesalīdzināmu cerību, pat vienā nozarē. Nemaz nerunājot par starptautiskajiem zīmoliem, it īpaši attiecībā uz to, ko tieši vēlas redzēt, pirms galu galā nonāk pie pirkuma lēmuma.

Izstrādāt savu stratēģiju starptautiskajam SEO

Vispirms, izstrādājot starptautisku SEO stratēģiju, pieņemsim to par pašsaprotamu - konkrēta atslēgvārda laba klasifikācija, piemēram, Ķīnā, nenozīmē pats skaists rezultāts citur visā pasaulē. Tā rezultātā jums būs jāsāk ar vietējo SEO optimizāciju, sākot satura izveidi precīzi mērķauditorijai, kuru izvēlējāties vienā valstī.Šādi rīkojoties, jūs sapratīsiet galvenās satiksmes tendences reģionā, kā arī iecienītāko atslēgvārdu īpatnības. Arī jums būs jāpiesakās uz dažiem tehniskiem aspektiem SEO vēl pasaules līmenī. Es domāju, ka jums būs jāievieto savas tīmekļa lapas ar hreflang tagiem.

Visbiežāk hreflang tags ir daļa no koda, ko Google izmanto, lai noteiktu mērķa valsti un tādējādi arī jūsu vietnes satura valodu. Tas palīdzēs jums būt drošam, ka pareizais saturs tiek pareizi parādīts pareizajā reģionā. Piemēram, pat spāņu valodas gadījumā, pielāgojot savu saturu pašai Spānijai, būtu diezgan svarīgi vārdu krājumi, piemēram, parādot to Argentīnas lietotājiem. Izmantojot hreflang tagus, jūsu saturs tiks uzlabots, pateicoties labākajai lietotāju pieredzei, pievienojot jūsu rakstiem atbilstošāku raksturu.

Tajā pašā laikā, izmantojot hreflang tagus, tiek samazināts iespējamais satura dublēšanas drauds, informējot Google, ka konkrētais saturs tika rakstīts dažādām vietējām mērķauditorijām pēc mērķa. Lai sāktu darbu ar satura atzīmēšanu, ieteicams izmantot ISO 639-1 formātu katrai valodai saskaņā ar to, ka visi jūsu vietņu portāli satur ne vairāk kā 10 000 vietrāžu URL vai tos var sadalīt vairākās daļās.Zemāk ir trīs galvenās shēmas, lai pārliecinātos, ka jūsu saturs ir iestrādāts hreflang tagos pareizi:

  • Iegūstiet savu HTTP galveni ar hreflang tagu, lai pārliecinātos, ka tas nāk ar katru tīmekļa lapu
  • Ir jūsu vietņu kartes, kas iegultas ar hreflang tagiem
  • Saņemiet pašu lapu, kas atzīmēta ar atzīmi

seo difficulties

Iegūstiet savas stratēģijas lokalizētai un vienotai

Pieņemsim to par pašsaprotamu - starptautiskās SEO lokalizācija nenozīmē vienkāršu satura tulkošanu konkrētās reģiona tīmekļa lapās. Mums tas jārisina - uzticamas lokalizācijas veidošana nozīmē veidot satura rakstus, kas būtu vairāk saistīti ar vietējām interesēm un meklēšanas tendencēm. Es domāju, ka jums būs jārisina konkrēts atslēgvārdu pētījums katrai valstij, uz kuru jūs cenšaties. E. g. , ja jūs gatavojaties aptvert vairākas atrašanās vietas ar savu uzņēmumu, es ierosinu, ka jums ir dažādas galvenās lapas un, protams, viņiem ir atšķirīgs saturs, lai iegūtu labāku redzamību vietējā, kā arī vispārējā meklētājprogrammas rezultātu lapās.

Nekad neskaidrina par jūsu laika un pūļu apmaksāšanu, lai apkopotu globālās, vietējās un mobilās optimizācijas shēmas patiesi efektīvai starptautiskai SEO stratēģijai.Es iesaku sastādīt prioritātes sarakstu, sākot ar tām valstīm, kas visticamāk sniegs vairāk potenciālo klientu, kurus meklējat savā tirgus nišā.Piemēram, ja jūs esat vērsti uz Ķīnas lietotājiem, labāk apsveriet, ka vairāk nekā 95% vietējo interneta lietotāju pārlūko internetā, izmantojot portatīvās ierīces. Tāpēc zīmoliem, kas vēlas uzvarēt sacensībās, to saturs būtu labi pielāgots mobilo ierīču reaģēšanai.

Beidzot, nekad neaizmirstiet novērtēt starptautiskās SEO stratēģijas rezultātus, veicot rūpīgu jūsu pašreizējā veikuma mērījumus. Pārliecinieties, vai katra mērķa reģionā ir regulāri pārbaudīta visa jūsu metrika. Vienmēr atcerieties, lai izsekotu jūsu klasifikāciju, kā arī pārliecinātos, ka jūsu tīmekļa lapas ir pareizi ranžētas katrā valstī vai reģionā. Galu galā nejiestieties izmantot lielu PPC potenciālu, lai paplašinātu jaunos tirgus. Pareiza PPC izmantošana jūsu starptautiskās SEO stratēģijas ietvaros palīdzēs jums labāk izprast vietējo uzvedību, konversijas tendences, kā arī iegūt labāku vilkumu jaunajā valstī.

December 22, 2017