Back to Question Center
0

Vai ir kaut kas īpaši par SEO labdarības? Vai jums ir meklētājprogrammu optimizācijas sākuma rokasgrāmata?

1 answers:

Meklētājprogrammu optimizācija (vai SEO) ir plaši izplatīta prakse palielināt gan: kvalitāti un daudzumu satiksmes uz tīmekļa vietni, izmantojot organisko meklētājprogrammu rezultātus. Vienkārši sakot, SEO ir viss par to, lai resurss būtu redzams mērķauditorijai.

SEO var izmantot gandrīz jebkura kompānija, kurai ir piedāvāts produkts vai pakalpojums - iespējams, ka kāds no tiem aktīvi meklē to. Izmantojot efektīvu SEO stratēģiju, potenciālie klienti var meklēt atbilstošus Google noteikumus, kas tos pievērš jūsu uzņēmējdarbībai. Lai gan ir taisnība, ka gandrīz katrs uzņēmums var gūt labumu no SEO, Semalt eksperti ir atklājuši, ka atsevišķas nozares, tostarp labdarības organizācijas, var gūt labumu no meklētājprogrammu optimizācijas vairāk nekā citi.

search engine optimization starter guide

Kā tika minēts iepriekš, SEO galvenais mērķis ir padarīt resursus redzamus cilvēkiem, kurus jūs vēlaties atrast. Tiem cilvēkiem, kuri vada labdarību, tas nozīmē, ka ir jāsasniedz cilvēki, kas vēlas atbalstīt to pašu mērķi kā jūs, un esat gatavi ziedot, lai atbalstītu savu darbu.

Lai gan labdarības organizācijām nav nekas īpašs par SEO, jums labāk jāpieskaras tālāk uzskaitītajiem SEO ieteikumiem. Tie palīdzēs jums labāk saprast, kāpēc SEO ir tik svarīga šai nozarei, kā arī izskaidrot, no kurienes sākt veidot SEO kampaņu savai labdarībai.

Search Engine Optimization Starter Guide labdarības organizācijām

Iemesli, kādēļ jūsu labdarībai būtu jāiesaistās SEO:

  • Palielināt līdzekļus: ziedojumi tiešsaistē ir ātrs un vienkāršs veids, kā piedalīties. SEO ir labākais veids, kā vadīt apmeklētājus tieši vai netieši savā tiešsaistes ziedojuma lapā.
  • Palielināt izpratni: labdarības tīmekļa vietne ir lieliska iespēja, ka var izplatīt vārdu par savu organizāciju, dodot cilvēkiem iespēju pašiem uzzināt, kas tas viss ir par.
  • Veidojiet uzticību un lojalitāti: labi īstenota SEO stratēģija palīdz veidot labāku reputāciju. Tas darbojas šādi: kad jūsu labdarība ir viegli atrast tiešsaistē, cilvēkiem ir lielāka pārliecība par to, ko jūs darāt.

Things to consider before you set up labdarības SEO kampaņa

Uzmanību uzmanību uz atslēgvārdiem

Jums vajadzētu rūpīgi izvēlēties jūsu mērķa atslēgvārdus. Izvēlieties tos, kas vislabāk raksturo saturu. Padomājiet par savām izredzēm, ko viņi varētu meklēt, lai atrastu savu labdarību. Centieties izvēlēties neaizmirstamus, lai būtu vairāk iespēju, ka Google atkal atradīs jūsu organizāciju un pastāstīs citiem par to.

Ģeogrāfiskās atrašanās vietas jautājumi

Norādiet savu labdarības vietu. Ļaujiet cilvēkiem zināt, kur darbojas jūsu organizācija. Atcerieties, ka atrašanās vieta ir ļoti svarīgs faktors. Sākumā nederiet laiku, cenšoties rangu ļoti ārpus jūsu reģiona. Būtu izdevīgāk koncentrēt savus centienus uz vietējo SEO.

basic seo

Saglabājiet savu saturu svaigu un noderīgu

Attiecīgajam saturam jābūt jūsu galvenajai prioritātei. Ieteicams regulāri papildināt savu vietni ar jaunu, noderīgu un aizraujošu saturu. Ņemiet vērā, ka Google un citas meklētājprogrammas apbalvo vietnes ar vērtīgu saturu, palielinot to rangu, balstoties uz šādiem faktoriem:

  • Laiks, kas pavadīts uz vietas;
  • Tīmekļa vietņu izpēte;
  • Ārējās saites uz vietni.

Pārliecinieties arī, ka jūsu labdarības vietne ir optimizēta mobilajām ierīcēm un bez kļūdām, lai uzlabotu lietotāju pieredzi.

Iet uz savu labdarību SEO

Ceru, ka jums patika šī meklētājprogrammu optimizācijas starter guide. Ņemiet vērā, ka šie ir tikai daži padomi, kā iegūt jūsu SEO ranking, neizmantojot pārāk daudz laika un līdzekļu Source . Sāciet izveidot labdarības SEO kampaņu tūlīt un redzēt, kas notiek ar jūsu klasifikāciju mēnesī!

December 22, 2017