Back to Question Center
0

Ko jūs varat man pastāstīt par īpašuma pārvaldības uzņēmuma SEO darbu?

1 answers:

Šajās dienās SEO ir būtiska visiem tiešsaistes uzņēmumu veidiem, un tiešsaistes aģentūras īpašumu pārvaldība nav izņēmums. Ja vēlaties augt savu īpašuma pārvaldīšanas uzņēmumu, tad ļoti ieteicams iekļaut sevī savu digitālās mārketinga stratēģiju.

Semalt, mēs vienmēr strādājam pie labākas tīmekļa mārketinga idejas īpašuma pārvaldīšanas uzņēmumiem. Šodien mēs dalīsim visefektīvākās metodes, lai veicinātu jūsu SEO. Šie ieteikumi palīdzēs jums pārvērst vietnes apmeklētājus par spēcīgiem klientiem.

seo management company

Ievērojiet uzmanību jūsu ēdienkartei Vienumi

Pirmā lieta, par kuru mēs vēlamies runāt, ir jūsu priekšējā lapas izkārtojums vai, citiem vārdiem sakot, jūsu vietnes izvēlnes vienumi. Atcerieties, ka tiem jābūt tīriem, skaidriem un precīziem. Labākais veids, kā organizēt pirmās lapas izkārtojumu, ir sadalīt to četrās galvenajās izvēlnes vienībās. Semalt speciālisti iesaka ievietot šādus priekšmetus:

  • Īpašnieki;
  • īrnieki;
  • nekustamo īpašumu nodošana;
  • Īpašuma pārvaldības pakalpojumi.

Galvenais mērķis šeit ir palielināt jūsu datplūsmu, samazinot atlēcienu līmeni un palielinot jūsu vietnē pavadīto laiku. Jums vajadzētu saprast, ka katru dienu jūsu vietnē apmeklējami desmiti cilvēki. Visi vēlas, lai tas būtu pievilcīgs un viegli orientējams. Tāpēc ir svarīgi lietotājiem nodrošināt vienkāršus norādījumus. Atcerieties, ka, pārvietojot katru lietotāju uz vajadzīgo tīmekļa vietnes daļu, pastāv lielāka varbūtība, ka viņi tērēs vairāk laika tur, nevis atstājot jūsu resursus.

Ja vēlaties iekļaut citas izvēlnes vienumus, piemēram, attiecības ar plašsaziņas līdzekļiem, tas ir labi. Vienīgais, kas jāatceras: mēģiniet saglabāt šos vienumus citās apakšizvēlnēs jūsu vietnē. Kā minēts iepriekš, jūsu sākumlapai jābūt pēc iespējas tīrākai un viegli orientējamai.

URL struktūras jautājumi

Visu vietņu lapu stratēģiskās URL struktūras izstrāde vienmēr ir lielisks lēmums. Jūsu vietrāžiem URL jābūt kodolīgiem un aprakstošiem. Ņemiet vērā, ka, ja jūsu vietrāži URL ir saprātīgi un atspoguļo jūsu uzņēmuma vērtību, meklētājprogrammas var ātrāk atrast jūs un jums ir vienkāršs SEO veicinājums.

Koncentrējieties uz jūsu novirzīšanas lappusi

Ir vērts pieminēt, ka lielākā daļa no jūsu biznesa iespējām ir tieši no šīs lapas. Tāpēc jums tas ir lieliski. SEO speciālisti nosaka trīs priekšmetus, kas jums vajadzētu būt šajā lapā, lai padarītu jūsu īpašuma uzņēmumu izceļas no pūļa. Šeit ir:

Optimizētās sadaļas

Lai arī tas varētu šķist acīmredzams, jūs būtu pārsteigts par to, cik daudz galveno lapu nav neviena nosaukuma, kas ir nepareizs. Pieņemsim, ka esat nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmums Floridā, tad SEO optimizētajam galvenās lapas nosaukumam vajadzētu būt kaut kas līdzīgs Florida īpašumu pārvaldības aģentūrai.

seo company

Redzamais tālruņa numurs

Jūsu potenciālie klienti var ātri sazināties, tāpēc pārliecinieties, ka tālruņa numurs redzams. Neaizsedziet to, nevis ievietojiet to tieši zem virsraksta, lai cilvēki varētu ar jums sazināties dažu sekunžu laikā.

Pielāgota kontakta forma

Ir svarīgi sniegt lietotājiem citu veidu, izņemot tālruni, ar kuru tie var sazināties ar jums. Apsveriet kontaktinformāciju ar 4-5 laukiem. Uzdodiet apmeklētājiem pamatinformāciju, tāpēc viņiem ir viegli sniegt savu informāciju.

Pašlaik varat sākt uzlabot savu nekustamā īpašuma pārvaldīšanas uzņēmuma vietni, izmantojot šos trīs SEO padomus. Kad esat tos pabeidzis, jūs varat iet tālāk, pievienojot atsauksmi un iepazīstinot savu aģentūru ar paskaidrojošu video Source .

December 22, 2017