Back to Question Center
0

Kādas mūsdienu tendences man palīdzēs uzlabot manu SEO?

1 answers:

Vienmēr ir daudz progresīvu un gudru stuff, ko es bieži izmanto, lai uzlabotu manu SEO. Katru mēnesi es uzskatu, ka ir pienācis laiks, lai veiktu globālu manu meklētājprogrammu optimizācijas stratēģijas novērtējumu. Tādējādi es varu justies pārliecināti, ka veids, kā es pārietu, lai uzlabotu savu SEO, atbilstu maniem vispārējiem mērķiem, piemēram, stiprinot manas vietnes autoritāti, veicinot manas tiešsaistes klātbūtni un, visbeidzot, palielinot savu vērtību un lapas rangu. Ja jūs vēlētos uzzināt vairāk par visprogresīvākajām, bet joprojām ne pārāk sarežģītajām tendencēm par 2017. Gadu, jūs esat īstajā vietā.Tālāk ir sniegti vislabākie ieteikumi un shēmas, kuras man ir atradušas pietiekami pamatotas, lai uzlabotu manu SEO, un tādējādi arī tīmekļa vietnes un visu uzņēmumu vispārējo veiktspēju - vienkārši nekautrējieties pie tā, lai maksātu vairāk laika, un jūs vienmēr būsiet top Google meklēšanas rezultātu saraksts. Tātad, pieņemsimies uz trendiest SEO funkcijām 2017. Gadam!

improve my seo

Nekad neturpiniet uzturēt savu spēcīgo tiešsaistes klātbūtni

Nav šaubu, ka jūsu tiešsaistes klātbūtne ir iztecējusi pār mājas lapu. Es šeit domāju, ka ļoti bieži, iespējams, katrs apkopes darbs var tikt aizkavēts vai arī vairumā no mums to pilnībā neievēro. Pieņemsimies, ka, piemēram, ir Google+ lapa, taču šobrīd tā nav aktīvi izmantota, piemēram, satura atjaunināšana vai koplietošana. Kas jums jādara nekavējoties - pārbaudiet, cik precīzi jūsu informācija tiek parādīta katrā Web stūrī un nosaka jūsu tiešsaistes klātbūtni. Tādā veidā es šogad izmantoju savu SEO uzlabošanu, izveidojot izklājlapu, lai turpinātu uzraudzīt savu tiešsaistes klātbūtni, izmantojot ikmēneša pārbaudes. Izskatās pārāk viegli, jā? Bet ticiet man, tas būs ārkārtīgi noderīgi, vismaz no jūsu konkurentu viedokļa. Es domāju, ka lielākā daļa no tiem (kā jūs pirms pāris minūtēm) jau ilgu laiku aizmirsa šo acīmredzami redzamo lietu.

Turpiniet pievienot mērķauditorijai vēl lielāku vērtību

Šeit es parādīšu, ka pievienotā vērtība ir daudz vairāk nekā tikai kvalitatīva satura. Kas attiecas uz 2017. gadu, pievienojot lielāku vērtību nozīmē, ka jums ir jāsaglabā visprecīzākā izpratne par mērķauditoriju, to nodomiem un motīviem, tikai lai viņiem piešķirtu to, ko viņi vēlas, pirms viņi par to domā. Es domāju, ka šeit jums ir jāizpēta jūsu saturs, lai atrastu visvairāk modernās preces, kas interesē jūsu auditoriju. Tālāk uzzināt vairāk un iedomāties sevi kā potenciālu klientu. Kādus jautājumus jūs, iespējams, uzdosit? Aktivizēties aktīvi un atrodiet pareizo līdzsvaru starp laiku un vērtību. To darot, jūs redzēsiet savu pašreizējo tirgus nišu, kas izveidota ar lielu paplašināšanos. Tomēr ņemiet vērā, ka tas, ka steidzas, nekad nav labi izveidots lēmums. Nekad nepadodies kvalitātē.

improve seo

Strādāt grūtāk jūsu vizuālajam saturam lietotājdraudzīgai pieredzei

Pirms dažiem mēnešiem es atkārtoja vizuālo pārskatīšanu, lai pēc iespējas uzlabotu manu SEO. veids. Es esmu nopietns - šodien jūsu vizuālais saturs Google ir būtisks vēl vairāk nekā jebkad agrāk! Tagad tiek teikts, ka tas tieši ietekmē ne tikai labāku lietotāju pieredzi, bet arī meklēšanas indeksēšanu. Par laimi, jūs to varat izdarīt tieši tagad, jo uzdevumu var efektīvi pabeigt tikai vienā dienā. Vispirms es iesaku pārskatīt jūsu virsrakstus, pārbaudot, vai ir nepieciešams pievienot alt tekstus, metadatus vai dažus papildu atslēgvārdus. Jautājiet sev, ka jūsu dizaina īpašības joprojām ir unikālas un pievilcīgas. Pēc tam pārbaudiet visu jūsu vietnē izvietoto multivides failu izmēru un svaru, lai pārliecinātos, ka lapas ielādes ātrums ir labs. Galu galā es ieteiktu apsvērt iespēju strādāt, lai pievienotu vairāk video satura, jo tagad tas ir īpaši svarīgi, lai Google rādītu jūsu vietni meklēšanas rezultātu sarakstā Source .

December 22, 2017