Back to Question Center
0

Kādas ir visizplatītākās meklētājprogrammu optimizācijas stratēģijas?

1 answers:

Apsverot SEO kā visaptverošu metožu kopumu ar galīgo mērķi iegūt jūsu vietni augstāku rangu sarakstā SERPs, ir trīs pamata meklētājprogrammu optimizācijas stratēģijas. Tos izmanto dažādu kapacitāšu lauvas daļa uzņēmumos ar mazu mēroga uzņēmumiem, kuri vēlas sākt darboties tiešsaistē jau no paša sākuma, vai tiem, kuri jau ir ieguvuši pārliecinošus rezultātus tradicionālajos ķieģeļu un javas biznesā un jūtas nepieciešami iet uz priekšu un pārvietoties tiešsaistē.

search engine optimization strategies

Vai jūs gatavojas izmēģināt sevi DIY SEO vai jau ir pienācis labi izstrādāts lēmums, lai saņemtu palīdzību pieredzējušu veco nozares ekspertu komandu, jebkurā gadījumā, jums jāapzinās šādas trīs galvenās meklētājprogrammu stratēģijas. Vienkārši saglabājiet tos prātā, pirms sākat darbu ar vietnes optimizāciju.

Tas ir viegli būt labs

Sāksim ar White Hat SEO kā vispieprasītāko un plaši pielietoto tehniku, prom no pārējām meklētājprogrammu optimizācijas stratēģijām.Pieteikšanās baltajam cepurim SEO nozīmē optimizācijas darbu, lai paaugstinātu vietnes meklēšanas klasifikāciju, stingri ievērojot Google pašas pamatnostādnes un ieteikumus.Baltā cepure SEO ir derības tikai par taisnīgiem un bez pārkāpumiem veiktiem rīcības plāniem, piemēram, kvalitatīva satura izstrāde, pareizas (nepieņemtas) saišu izveide, HTML optimizācija. Jā, tas būs smags darbs. Tomēr, izvēloties pareizo White Hat SEO metodi, jūs jūtaties pārliecināti un paļauties uz reizēm pieticīgu un tikai pakāpenisku, bet vienmērīgu un ilgstošu panākumu pakāpi.

Pārslēgšanās uz tumšo pusi

Tāpat kā ļaunprātīgie anti-podi White Hat SEO taktikā, Black Hat meklēšanas optimizācijas stratēģijas ir vairāk orientētas uz rezultātu, nevis tikai pienācīgiem spēlētājiem. Black Hat SEO izmanto dažādas tehniskās shēmas, lai izmantotu Google meklēšanas algoritmu reālus vājus punktus. Tomēr primārais mērķis joprojām ir vienāds - iegūt augstāku klasifikāciju par tīmekļa lapām. Tumšas pusi var piedāvāt neparedzamu un dažreiz pat bīstamu, bet ātru, bet īslaicīgu ieguvumu vērtējumā. Tādā gadījumā Black Hat SEO parasti tiek izmantots, izmantojot ļaunprātīgu saiti, slēptu vai aizsargātu teksta saturu, atslēgvārdu pildīšanu un daudzus citus pārkāpumus.

seo strategies

Ņemot visu kopā

Ir ts Gray Hat SEO, kas vienkārši apvieno labākos rezultātus no divām vissvarīgākajām meklētājprogrammu optimizācijas stratēģijām mēs tikai izskatījās. Patiesībā, gudra Gray Hat SEO nozīmē, ka ir jāizmanto visefektīvākā tiesiskā taktika, ja iespējams, veicinot dažus daudzsološus pārkāpumus, kurus vēl joprojām neizmanto masas. Tādā veidā var gūt samērā progresīvu progresu, nepadodot pārāk lielu risku tikt piesaistītiem pārkāpumiem un sodot Google.

Protams, izvēloties šo kontrastējošo meklētājprogrammu optimizācijas stratēģiju, ir jābūt personas izvēlei. Jums ir jāizlemj, kā jūs rīkosieties. Vienkārši atcerieties vienu mazu lieta - meklējamo algoritmu vājo punktu izmantošana var šķist diezgan pievilcīga tiem, kuri meklē tikai ātru pakāpenisku progresu. Bet Google joprojām uzmanīgi skatās internetā. Tātad, spēlējot nepareizu spēli, atcerieties, ka to var sodīt jebkurā laikā, sākot ar vieglu ierindas sodīšanu un līdz pat visa domēna pilnvaras atsaukšanai Source .

December 22, 2017