Back to Question Center
0

Kādas ir lietojumprogrammu SEO veicināšanas iezīmes?

1 answers:

Lielākā daļa cilvēku uzskata, ka mobilo lietotņu izstrādātāji ir miljardieri. Tomēr šī pārliecība ir tālu no realitātes. Ir grūti strādāt, lai izveidotu mobilo lietotni pats. Tomēr efektīva pārdošana ir vēl sarežģītāka.

Pirmkārt, tīmekļa izstrādātāji parasti veic pēc mobilās lietojumprogrammas palaišanas, pievienojot to Google veikalam. Tomēr jautājums ir, kas jādara nākamajā posmā? Saskaņā ar statistikas datiem pašreiz ir pieejami vairāk nekā 2 miljoni pieteikumu pakalpojumā Google Play. Tas ir izaicinājums kļūt redzams starp daudzajiem tiešajiem konkurentiem. Lai Google reklamētu savu mobilo lietojumprogrammu, jums jāievēro metožu kopums, ko sauc par App Store Optimization. Šis rīks ir izstrādāts, lai palīdzētu sākumpurdevējiem padarīt savu pirmo naudu un mudinātu viņus turpināt attīstīties.

seo promotion

Šajā rakstā mēs runājam par app veikalu optimizācijas stratēģijām un to savstarpējo saistību ar SEO veicināšanu. Turklāt mēs apspriedīsim dažus būtiskus padomus, kas var padarīt jūsu mobilo lietotni labus.

App Store Optimization vs. Search Engine Optimization

SEO vai meklētājprogrammu optimizācija ir bioloģisks veids, kā popularizēt vietnes, kuras mērķis ir uzlabot tiešsaistes zīmola atpazīstamību, palielinot vietnes klasifikāciju SERP.

ASO vai lietotņu veikala optimizācija ir mobilo lietotņu optimizēšanas process, palielinot veikala pozīciju pozīcijas pēc galvenajiem lietotāju vaicājumiem. Šī lietotne ir paredzēta, lai palielinātu bioloģisko instalāciju skaitu pēc lietotnes lapas skatījuma.

Mobilo lietojumprogrammu SEO veicināšanas process

Lietojumprogrammu veikalu optimizācija var būt gan bezmaksas, gan apmaksāta. Galvenie izdevumi šajā jomā ir saistīti ar dažādiem izsekošanas pakalpojumiem un grafisko materiālu programmatūru. Turklāt jūs varat ieviest specializētus pakalpojumus, ko nodrošina SEO aģentūras. Šādā gadījumā jūsu mobilās lietotnes SEO budžets būs līdzīgs maksas par klikšķi reklāmai. Tomēr ir vērts pieminēt, ka šī reklamēšanas metode ir rentablāka, jo jūsu lietotnes lapas optimizācija nodrošinās dabiskās meklēšanas datplūsmu, pat ja jūs nolemjat pārtraukt ASO darbību.

Jūsu lietotnes instalāciju skaits būs atkarīgs no citu satiksmes kanālu centienu intensitātes. Vienīgais veids, kā iegūt reklāmguvumu līmeņa pieauguma pareizu vērtību, ir veikt testu. Patiešām, ir grūti pateikt, cik daudz bioloģisko instalāciju jūs saņemsiet pēc būtiskām ASO darbībām. Tomēr saskaņā ar Google statistikas datiem bioloģisko instalāciju un apmaksāto produktu procentuālais saturs ir 70% līdz 30%. Tātad, jums ir pietiekami daudz iespēju izkļūt šajā 70%. Varat ietekmēt jūsu lietotnes reklāmguvumu līmeni vairākos veidos. Pirmkārt, izvēloties visatbilstošākos jūsu lietotnes niša atslēgvārdus un pareizi izmantojot tos, izmantojot jūsu apraksta saturu. Otrkārt, jums ir jāorganizē grafiskie lietotņu elementi, jo tie tieši ietekmē jūsu lietotnes reklāmguvumu. Tas nozīmē, ka jūsu bioloģiskās instalēšanas pieaugums var būt atkarīgs no jūsu lietotnes pozīcijas Google veikalu meklēšanas rezultātos un jūsu meklēšanas vienumu konkurētspējā.

website seo promotion

Padomi, lai veiktu SEO veicināšanu jūsu mobilo lietotni

  • Izcelt savu lietotni veikala galvenajā lapā vai kategoriju katalogā;
  • Izmantojiet savas lietotnes galveno lapu kā galveno reklāmas avotu, izveidojot skaidru un aizraujošu jūsu lietotnes prezentāciju;
  • Lai uzlabotu savu lietotņu izpratni, varat izveidot emuāru, lai publicētu visu svarīgo un pievilcīgo informāciju par jūsu tiešsaistes produktu;
  • Izveidojiet mobilo ierīču lietotnes sociālo multivides kontu un koplietojiet ar saviem sekotājiem visu ar to saistīto vērtīgo informāciju Source .
December 22, 2017