Back to Question Center
0

Ko jūs zināt par SEO jaunām vietnēm?

1 answers:

Šeit ir daži padomi par pareizo SEO par ziņu vietnēm, jo ​​tādām tīmekļa lapām ir nepieciešama lielāka datplūsma vēl vairāk. Viss var būt diezgan vienkāršs, tāpat kā ar Search Engine Optimization palīdzību ikviena ziņu tīmekļa vietne var pieteikties uz šo rentablu veidu, kā piesaistīt vairāk jaunu lasītāju un pārvērst tos pastāvīgo lasītāju paplašinātajā auditorijā.Tādā veidā jums ieteicams publicēt tikai svaigu un nesen atjauninātu saturu. Jūsu tekstu rakstiem jābūt informatīviem un vienmēr unikāliem, visbiežāk visās SEO vietnēs ir viss nepieciešamais. Bet mēģiniet neiesniegt nevienu melno cepuru tehniku, kā arī nepieļautu, ka jūsu tekstus pārslogotu ar atslēgvārdiem, saistītu surogātklikšķus, dublētu saturu utt.

seo for news sites

Zemāk ir vairāki noderīgi padomi, no viedokļa SEO par ziņu vietnēm. Lielākā daļa no viņiem tika izmēģināti un lietoti, kad man bija pieredze darbā laikrakstu tīmekļa vietnē:

  • Pieteikties satura optimizācijai, jo meklētājprogrammas algoritmi novērtē kvalitatīvu saturu ar augstāku klasifikāciju SERPs. Tātad, jūsu saturs ir bagāts, pilns, atbilstošs un vienmēr jauns saturs, kam ir lielas virsraksti, kas vislabāk apraksta katra tīmekļa lapas saturu.Jūtieties brīvi iekļaut atslēgvārdus vai atslēgu frāzes ķermeņa tekstam un arī attēla nosaukuma tekstam. Tādējādi ņemiet vērā, ka, lai saglabātu pareizo atslēgvārdu blīvumu aptuveni 2 procentos no visiem teksta rakstiem. Lai iegūtu papildinformāciju, jūs vienmēr varat apskatīt oficiālās Google vadlīnijas
  • Veicot SEO par ziņu vietnēm, jums, īpašu uzmanību pievēršot URL optimizācijai, veidojot katru lapu vai pastu. Vienmēr veiciet dubultklikšķi, lai izvietotu pareizos atslēgvārdus vai atslēgvārdu frāzes katram izveidotajam URL, vienlaikus atjauninot esošos, var būt arī lieliska ideja, kas noder jūsu lasītājiem un ir ērta, lai vienlaikus varētu rāpot meklēšanas robots. Tāpat, apsverot iespēju, ka SEO ir paredzēta ziņu vietnēm, ieteicams katru URL iekļaut vienā un tajā pašā garumā ar vairāk kā trīs cipariem.

website promotion

Un šeit nāk tikai vissvarīgākais meta tagu vadlīnijas SEO par ziņu vietnēm, lai jūs varētu labāk apsvērt šādus, tos iestrādājot:

  • Vispirms metatags, piemēram, news_keywords, palīdzēs gan izdevējam (ļaujot precizēt un klasificēt masveida datus), gan arī faktiskos lasītājus (piemēram, vienkāršāk pārlūkot vai kopīgot informāciju, piemēram , izmantojot sociālo saišu profilus)
  • Atcerieties, ka vienīgie jūsu vietrāžos URL un meta tagos atļautie pieturzīmes ir komati. Izmantojiet tos tikai, lai atdalītu atslēgvārdus un atslēgu frāzes.
  • Lielākajai daļai atslēgvārdu šeit, visticamāk, būs tāda pati vērtība, es domāju, atsaucoties uz SEO par ziņu vietnēm

Starp visnoderīgākajām funkcijām šeit ir iespēja izmantot līdz pat 10 atslēgvārdi, piemēram, termini, e. g. , lai izveidotu jaunu tagu savam nesen publicētajam rakstam. To darot, jums vienmēr būs pasīvā divkārša pārbaude: ja notiks tas, ka atsevišķs raksts izrādās neattiecināms uz tēmu, lietotāji to var ātri norādīt uz gandrīz tūlītēju labojumu Source .

December 22, 2017