Back to Question Center
0

Kas ir SEO maksa par katru atslēgvārdu mērķauditorijas atlasi?

1 answers:

Mūsdienās gandrīz visiem uzņēmumiem ir jāizlemj, cik daudz naudas viņiem vajadzētu ieguldīt meklētājprogrammu optimizācijā. Tā kā visi apzinās, ka SEO ir izdzīvošanai nepieciešamais SEO, viņi ir gatavi tērēt vislielāko ieņēmumu summu no optimizācijas pakalpojumiem. Tomēr potenciālajam tiešsaistes tirgotājam vajadzētu plānot savu budžetu. Tāpēc viņam ir svarīgi atbildēt uz jautājumu "Cik daudz viņš tērēs par SEO?" Protams, šajā jautājumā nav precīzas atbildes. Meklētājprogrammas optimizāciju nav viegli noteikt, jo daudzi mārketinga pasākumi var ietekmēt organiskās meklēšanas datplūsmu. Turklāt SEO pakalpojumu izmaksas var būt atkarīgas no potenciālajiem ieguvumiem. Piemēram, valstī, kurā ir ļoti konkurētspējīgi atslēgvārdi, kur SEO maksa par atslēgvārdu ir 10 ASV dolāri, ar to saistītās izmaksas būs daudz lielākas nekā vietējā atslēgvārda konkurētspējas samazināšanās. Tas nozīmē, ka jūsu optimizācijas kampaņas ģeogrāfiskā atrašanās vieta ietekmēs arī galīgo cenu.

seo cost per keyword

Šajā īsajā rakstā es atbildēšu uz jautājumu "Cik jūs tērēsit par SEO?". Turklāt es sniegšu dažus noderīgus padomus par to, kā SEO aģentūras strādā, lai palīdzētu jums iegūt vislabākos SEO rezultātus.

SEO maksājumu modeļi

Lai palīdzētu jums izvēlēties labāko budžeta veidošanas variantu jūsu vietnes optimizācijai, es nolēmu jums parādīt dažus pamata maksājumu modeļus, ko izmanto SEO aģentūras.

  • Ikmēneša maksājumi

Saskaņā ar šo maksājumu modeli jums jāmaksā ikmēneša maksa par pakalpojumiem, ko meklētājprogrammu optimizācijas uzņēmums sniedz jums. Ikmēneša SEO pakotnei nav papildu maksu. Jums vienkārši jāmaksā par saskaņotu optimizācijas pakalpojumu klāstu. Mēneša maksa par SEO ir visērtākais maksājuma veids, jo tā dod iespēju nepārtraukti uzlabot vietnes klasifikāciju un palielināt peļņu no ieguldījumiem. Mēneša pakalpojumi parasti ietver analītikas pārskatus, jauno atslēgvārdu ieteikumus, saišu izveidi un vietņu satura uzlabojumus.

  • Līgumdarbi

Līgumtiesību pakalpojumi ir vēl viena tradicionāla optimizācijas metode, ko nodrošina SEO aģentūras. Parasti šāda veida pakalpojumiem ir noteikta cena. Parasti, pirms vietņu īpašnieki ir gatavi iesaistīties ikmēneša turētājā, viņi izvēlēsies līguma pakalpojumus, kurus viņi vēlas pabeigt. Visu pakalpojumu cenu noteikšana, kā arī SEO maksa par atslēgvārdu tiek ievietota optimizācijas aģentūras vietnē. Tātad, pirms pasūtījuma veikšanas jūs varat pārbaudīt visu. Kā līguma pakalpojumu piemēru es varu uzskaitīt atslēgvārdu izpēti, konkurences analīzi un tīmekļa vietņu kļūdu noteikšanu.

seo cost

  • Projektu cenas

Pielāgotie projekti ir īpaši izveidoti klienta vajadzībām, tāpēc to cena var mainīties atkarībā no projekta lieluma, tirgus nišas un projekta sarežģītības. Parasti projekta maksājumi ir līdzīgi līgumdarbiem. Uzņēmuma īpašnieki kopā ar SEO aģentūru lemj par konkrētā projekta apjomu un izmaksām. Projektu optimizācija ir vislabākais variants vietējiem vai nesen uzsāktiem uzņēmumiem, jo ​​tas palīdz uzlabot vietnes tiešsaistes klātbūtni un piesaistīt kvalitatīvu datplūsmu.

  • Stundas konsultācijas

Dažas SEO aģentūras arī sniedz konsultāciju pakalpojumus, lai palīdzētu vietņu īpašniekiem uzlabot dažus SEO elementus savās vietnēs un veidot uzvarētāju optimizāciju kampaņas. Šāda veida pakalpojumiem ir stundas maksa Source .

December 22, 2017