Back to Question Center
0

Vai SEO Case Study labs mārketinga rīks?

1 answers:

Saskaņā ar statistiku, vairāk nekā 90% klientu izvēlas, ka multivides ziņojums izklausās kā stāsts. Tika pierādīts, ka pārliecinošs stāsts palīdz cilvēkiem labāk izprast konkrēto jautājumu. Nevar noliegt, ka pat pieaugušie jūtas atbrīvošanās skriešanās, kad visi dzīvo laimīgi jebkad pēc.

SEO gadījumu izpēte ir lielisks mārketinga instruments. Šodien Semalt eksperti pastāstīs jums vairāk par šādu risinājumu. Pēc raksta lasīšanas jūs zināt, kā jūs varat pielietot gadījumu izpēti, lai reklamētu savu biznesu.

seo case study

Gadījuma izpēte Definīcija

Gadījumu izpēte ir spēcīgs rīks, kas var palīdzēt jums paplašināt klienta problēmu, izskaidrojot, kā jūsu uzņēmums var risināt jūsu klienta vajadzības. Gadījuma izpēte ir ideāla iespēja tiem vietņu īpašniekiem, kuru galvenais mērķis ir padarīt cilvēkus iegādāties savus produktus un pakalpojumus. Tas, kas padara gadījumu izpēti tik īpašiem, ir tas, kā viņi sajauc stāstu ar informatīvu saturu par jūsu biznesu.

Kāds ir galvenais iemesls, lai izmantotu gadījumu izpēti SEO?

SEO lieta izpēte ir efektīva reklamēšanas rīka

Lielākā daļa tiešsaistes tirgotāju iesaka publicēt gadījumu izpētes tīmekļa vietnēs. Tomēr jūs varat doties tālāk un iesniegt vietējam laikrakstam vai žurnālam, lai piesaistītu vēl vairāk klientu. Vēl viena laba iespēja veidot savu reputāciju ir iepazīstināt ar jūsu pētījumu ar dažiem resursiem, kas paredzēti jūsu nozarei.

Apsveriet arī nozarei specifiskas LinkedIn grupas. Tie ir ideāli piemēroti, lai dalītos pieredzē ar citiem cilvēkiem. Kā sakot, koplietošana ir rūpīga. Padariet cilvēkiem īpašu, sniedzot viņiem bezmaksas un noderīgu informāciju par jums.

Jūs varat brīvi publicēt savus gadījuma pētījumus par LinkedIn Pulse. Šī vietnes platforma ļauj lietotājiem pašiem publicēt rakstus, kurus pēc tam var kopīgot. Vēl viena lieliska ideja par jūsu SEO ir pārveidot esošo gadījumu izpēti slaidu prezentācijā vai ievietot infogrāfiju, lai kopīgotu. Kad esat pabeidzis, varat to kopīgot sociālajos tīklos.

Ir arī vērts pieminēt, ka jūs varat izmantot savu gadījumu izpēti kā informatīvo materiālu, kas nosūtīts potenciālajiem un esošajiem klientiem.

SEO gadījuma izpētes struktūra

Ideālā gadījumā jūsu situācijas pētījumam vajadzētu būt sākuma, vidēja un beigu. Paturiet prātā, ka gadījumu izpēte parasti ir ilgāka un dziļāka nekā vidēji izklaidējoši stāsti. Tāpēc pareiza plānošana ir atslēga. Nākamajā reizē, kad izstrādājat gadījuma izpēti, pārliecinieties, ka tajā iekļauti šādi komponenti:

  1. īss un aizraujošs nosaukums;
  2. padziļināti izpētīt problēmu, ar kādu potenciālais klients saskaras;
  3. Paskaidrojums par to, kā jūsu uzņēmums risina klienta problēmas;
  4. Pierādījumi, kas parāda, kā jūsu pakalpojums vai produkts ir palīdzējis klientam;
  5. aicinājums rīkoties, kas attiecas uz jūsu produktu vai pakalpojumu.

Jums ir atkarīgs no tā, kuru stilu izvēlēties, veidojot gadījumu izpēti. Svarīgi atcerēties, ka jūsu gadījuma pētījumam ir jāizveido stāsts par šo jautājumu, lai to varētu atrisināt līdz beigām.

seo case

Iesaiņošana

Apkopojot, situācijas pētījums ir spēcīgs instruments, kas var uzlabot jūsu SEO vairākos veidos. Gadījumu izpēte palīdz piesaistīt vairāk potenciālos klientus, sniedzot padziļinātu izpratni par to, kā tas darbojas ar jūsu pakalpojumu vai produktu.

Apsveicu! Tagad jūs zināt pamatiem veidot pārliecinošu situācijas pētījumu. Varbūt ir pienācis laiks pastāstīt stāstu par savu Source .

December 22, 2017