Back to Question Center
0

Kā es varu nopelnīt tālākpārdošanas SEO programmas?

1 answers:

Daudzām šaurām fokusētām digitālajām aģentūrām ir bieži sastopams scenārijs, kad pēc tam klients pieprasa SEO pakalpojumus, un viņi piekrīt palīdzēt, kam nav pietiekamas pieredzes šajā jomā un pat profesionāli darbinieki. Mēs varam saprast savu lēmumu, jo viņi vienkārši nevēlas zaudēt klientu. Vairākus mēnešus viņi cenšas iegūt kādu datplūsmu uz vietni un uzlabot tās klasifikāciju. Tomēr viņi nevar saņemt pozitīvu rezultātu, jo viņiem ir maz zināšanu šajā jomā. Ja jūs nevēlaties zaudēt laiku, mācot SEO, ir izeja. Jūs varat atrast labu SEO tālākpārdevēju.

seo reseller program

Kopumā SEO tālākpārdevējs ir persona vai aģentūra, kas piedāvā plašu SEO pakalpojumu klāstu par pieņemamām cenām. Tālākpārdevējs ar meklētājprogrammu optimizāciju palīdzēs izmantot ārpakalpojumu visu jūsu klientu optimizācijas kampaņu. SEO tālākpārdevējs dod jums vairāk laika, ko jūs varat veltīt savai pamatkompetencei un sasniegt labākos rezultātus saviem klientiem.

Šajā rakstā jūs atradīsiet noderīgu informāciju par to, kā atrast pareizo tālākpārdevēju un kā gūt labumu no viņa pakalpojumiem.

Kāpēc jums ir nepieciešams izmantot tālākpārdevēju programmu SEO?

  • Pārdošana

Pirmkārt, labs SEO tālākpārdevējs var nodrošināt jūs ar spēcīgu pārdošanas prasmes. Tā kā jūsu uzdevums nav pārdot optimizācijas pakalpojumus, bet pārdot optimizācijas idejas, jums ir jāspēj atbildēt uz jūsu klientu jautājumiem par viņu vietnes optimizācijas procedūru un SEO taktiku, kuru ieviešat, lai iegūtu pozitīvu rezultātu.Esiet gatavi sniegt saviem klientiem ikmēneša SEO pārskatus un tehniskās izpratnes.

  • Klientu apkalpošana

Ja jūsu SEO tālākpārdevēju programma ietver tikai balto cepuru SEO pakalpojumus, nekas nav jāuztraucas par. Šajā gadījumā jūsu klienti nekad nezina, ka esat uzticējis dažus optimizācijas aspektus. Tas nozīmē, ka negatīva klientu pieredze jūsu uzņēmumā atspoguļosies uz jums, nevis jūsu SEO tālākpārdevēju programmā. Tieši tāpēc jums ir jābūt uzmanīgiem, izvēloties SEO tālākpārdevēju.

  • Zināšanas par produktu

Jums jāapzinās vispārējās SEO idejas un stratēģijas, kas atrodas ārpus jūsu ārpakalpojumu tālākpārdevēju produktiem. Tas palīdzēs jums izklausīties pārliecinoši un profesionāli. Turklāt tas palīdzēs jums palīdzēt klientiem orientēties uz stratēģijām, kas viņiem ir nepieciešamas, lai padarītu viņu biznesa labklājību. Lai pārliecinātos, ka jūs pietiekami labi zināt par paredzēto SEO stratēģiju, jums ir jāizvēlas SEO tālākpārdevēju programma, kas piedāvā regulāras apmācības un neatstāj par savu.

seo reseller

  • SEO ir dārga lieta

Pašlaik kvalitātes SEO pakalpojumi maksā daudz. Vidējais SEO konsultants ASV saņem 150 ASV dolārus stundā un vairāk atkarībā no viņa kvalifikācijas līmeņa. Tātad, ja jūs nolemsiet izmantot savu SEO pakalpojumus, jums vajadzētu būt gatavam maksāt vairāk nekā 100 $ stundā, lai iegūtu pozitīvus rezultātus. Jūs varat gūt labumu no ārpakalpojumu izmantošanas SEO, jo tas palīdzēs jums ietaupīt naudu uz ekspertu algām un piesaistīt vairāk ieinteresēto klientu Source .

December 22, 2017