Back to Question Center
0

Vai efektīvi meklēšanas optimizēšanas pakalpojumi ir efektīvi?

1 answers:

Padarīt augstas kvalitātes saturu Jūsu numurs pirmais

Pirmā lieta, kas jādara, uzsākot savu SEO kampaņu, ir vērsta uz to, lai radītu vērtīgu, garas formas saturu. Pirms publicējat savus rakstus, emuāru ziņas, baltās grāmatas vai gadījumu izpētes, pārliecinieties, ka viņi nokļūst 500 vārdu preču zīmes priekšā. Atcerieties, ka, ražojot garākus priekšmetus, jums ir daudz vieglāk sadarboties ar lasītājiem un piedāvāt viņiem patiesu vērtību un izdevīgu pieredzi. Iesaistot jūsu izredzes ar informatīvo, aizraujošo un atbilstošo saturu, no kura tie var gūt labumu, ir labākais veids, kā palielināt jūsu datplūsmu un piesaistīt jaunus lasītājus.Tādējādi, ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu ranžēta vietnē Google, jūs labāk izveidojiet padziļinātu saturu, kurā ir norādītas lietotāju īpašās vēlmes un vajadzības.

affordable search engine optimization services

Paturiet prātā, ka jūsu auditorija, visticamāk, noklikšķinās uz prom, ja jūsu raksti tiem nav īpaši svarīgi. Statistika liecina, ka vairāk nekā 70% lasītāju tiek sajūsmā, kad vietnes nodrošina saturu, reklāmas, piedāvājumus, reklāmas, kas tām nav saistītas. Gluži pretēji, saturam, kas atbilst lasītāju biežajiem jautājumiem, ir labākas izredzes lasīt. Izgatavojot šādu saturu, jūs parādīsiet saviem lasītājiem, ka jums ir kaut kas svarīgs, lai pateikt un dalīties ar viņiem. Tādā veidā jūs iegūstat lasītāju uzticību un motivē viņus kļūt par jūsu klientiem.

Atcerieties, ka jūs vienmēr varat pārbaudīt, vai jūsu vietnes saturs ir optimizēts, izmantojot SEO Web Page Analyzer. Šis noderīgais SEO pakalpojums ir lieliska izvēle tiem, kuri cenšas pārbaudīt savas vietnes satura kvalitāti no izmantojamības, pieejamības un meklētājprogrammas viedokļa.

Optimizēt atsevišķas tīmekļa lapas

Nevar noliegt, ka ārēji faktori, piemēram, saites un sociālais medijs, bieži vien uzmanības centrā ir, kad cilvēki runā par SEO. Lai gan ārpus lapu SEO ir būtiska tīmekļa izstrādes daļa, nevar ignorēt lapas optimizācijas svarīgumu.

Long story short, on-page SEO ir plaši izplatīta prakse optimizēt atsevišķas tīmekļa lapas (to HTML kodu un saturu it īpaši), lai paaugstinātu rangu un nopelnītu atbilstošāku datplūsmu meklētājprogrammās. Ja tas izklausās pārāk milzīgs un sarežģīts jums, nebaidieties. On-lapu SEO nav kodolfizikas, un SEO novices var nekavējoties aptvert savas bāzes ar noderīgiem padomiem zemāk:

  • Nosaukuma tag: Mājas lapas virsraksta tagu ir jābūt skaidram un īss apraksts par pašreizējās lapas saturu. Lai iegūtu labākus rezultātus, ievietojiet mērķa atslēgvārdu savā virsrakstā un saglabājiet to ne vairāk kā 70 simbolus.
  • Apraksts: Lapu apraksti ir svarīgi. Pārliecinošs, pārliecinošs apraksts ir kritisks, lai iegūtu lietotāja noklikšķināšanas rezultātus no SERPs. Saglabājiet to līdz 160 rakstzīmēm vai mazāk.
  • Optimizēti URL: jūsu vietnes vietrāžiem URL jābūt īsiem un atbilstošiem. Pārliecinieties, ka lietotāji ir viegli lasīt. Jūsu galvenā atslēgvārda pievienošana vietrādim URL ir lieliska ideja, jo šāda prakse ļauj lasītājiem ātrāk saprast, kas ir lapā, pirms viņi noklikšķina.
  • Atslēgvārdu biežums: Google neuzskata, cik reizes galvenā frāze parādās tīmekļa lapā. Optimālais risinājums ir mērķa atslēgvārda izmantošana pāris reižu jūsu ziņā. Atslēgvārdu blīvuma analīzes rīks ir bezmaksas SEO pakalpojums, ko varat izmantot, lai precizētu atslēgvārdu izplatīšanu izvēlētajā satura daļā.

affordable seo

Apsveriet iekšējo saikni

Iekšējā saikne ir svarīga SEO taktika, kuru nevajadzētu pārāk zemu novērtēt. Vienkāršā vārdiem, iekšējās saites ir saites, kas norāda uz citām lapām tajā pašā resursā. Iekšējā saite ir saite, kas tiek rādīta no vienas domēna lapas uz citu tā paša domēna lapu. Ceru, ka tev tas ir.

Šīs saites parasti izmanto galvenajā navigācijā. Tāpat tie ir ļoti noderīgi tiem vietņu īpašniekiem, kuri cenšas izveidot vietnes informācijas hierarhiju. Turklāt iekšējās saites palīdz izplatīt saišu sulas ap vietnēm, kas ir izdevīga jūsu klasifikācijai. Izmantojot iekšējo saikni, jūs varat pievērst uzmanību gan: meklētājprogrammām un lietotājiem uz konkrētu lapu jūsu vietnē, kas rada uzņēmēja ieguvumus SEO.

Atbildīgs Website Design labāka lietotāja veiktspēja

Saskaņā ar neseno pētījumu, šajās dienās vairāk nekā 70% Google lietotāju dod priekšroku mobīlā meklēšana, lai darbvirsmas meklēšanu. Tā kā mūsdienās lielākā daļa meklēšanu tiek veiktas mobilajās ierīcēs, un lietotāju reakcija ir būtisks Google algoritma rangu faktors, ir pienācis laiks domāt par mobilo lietotāju pieredzi un apmierinātību.

Jautājums par to, kas ir atsaucīgs web dizains? Nu, atsaucīgs mājas lapas dizains ir viss par atbildi uz lietotāja uzvedību un vidi. Kad lietotājs pāriet no viedtālruņa uz klēpjdatoru, vietne automātiski jāpārvietojas, lai pielāgotos izšķirtspējai, attēla izmēram un skriptu spējām.

Apsveriet iespēju izmantot CSS stila lapas, regulējamus attēlus un proporcionālus tīklus, lai pielāgotu vietnes saturu un izkārtojumu atkarībā no ierīces. Atcerieties, ka galvenais mērķis ir gluda pārlūkošanas un lasīšanas pieredze gan mobilajiem, gan galda lietotājiem.

search engine optimization services

Paātrināt jūsu vietni

Neviens patīk gaidīt. Abas: meklētājprogrammas un lietotāji mīl mājas lapas, kas strauji ielādējas. Ir pierādīts, ka, ja vietne reaģē lēni, lietotāji to atstās apmēram 10 sekundes.

Tādēļ nākamajā reizē, kad veicat pilnu vietnes auditu, meklējiet iespējas paātrināt jūsu vietni. Ja rakstus un tīmekļa lapas izmantojat daudz attēlu, saspiediet tos. Gadījumā, ja izmantojat platformu, piemēram, WordPress, atbrīvojieties no pievienojumprogrammām un novēršiet nevajadzīgus spraudņus. Tas ir vismazāk no tā, ko jūs varat darīt, lai paātrinātu mūsu vietni.

Iesaiņošana

Lai arī efektīvs SEO nav lēts, tas nenozīmē, ka jums vajadzētu atteikties no sava SEO veikšanas. Tā vietā, lai meklētu pieejamus meklēšanas optimizācijas pakalpojumus, ievērojiet iepriekšminētās vadlīnijas. Viņi nemaksās tev pensu Source . Negaidiet ilgāk - sāciet savu SEO kampaņu tūlīt!

December 22, 2017