Back to Question Center
0

Kāds ir vienkāršākais SEO ikmēneša plāns?

1 answers:

Meklētājprogrammu optimizācija (vai SEO) nav vienreizējs notikums, bet nepārtraukts process, kas prasa pastāvīgu uzraudzību un pielāgošanu. Vai jums tas patīk vai nē, meklētājprogrammas regulāri maina savus algoritmus. Piemēram, uzņēmums Google pastāvīgi pilnveido savas metodes, lai meklētājiem sniegtu vērtīgākos rezultātus.

Tādējādi pat tiem uzņēmumu īpašniekiem, kuri jau ir izveidojuši savas vietnes, joprojām ir daži ar SEO saistītie uzdevumi, kas jāveic regulāri. Atcerieties, ka, lai jūsu vietne tiktu atjaunināta un Google kvalitatīvi novērtēta, jums katru mēnesi jāveic daudzas SEO tehniskās apkopes uzdevumi. Tas ir tad, kad tiek izveidots SEO mēneša plāns.

seo monthly plan

Šodien mēs atklāsim visus noslēpumus, kā uzturēt jūsu resursus optimāli, lai panāktu nepārtrauktus panākumus, izmantojot jūsu meklētājprogrammu klasifikāciju. Gatava Sāksim.

Jūsu pielāgotais SEO mēnesī plāns

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc jums vajadzētu atjaunināt jūsu resursus, ir tādēļ, ka jūsu vietne ir tā sauktā jūsu uzņēmuma reklamēšanas vide, kurai ir potenciāls sagūstīt un turēt uzmanību lielu skaitu cilvēku. Šeit ir daži vienkārši padomi, kā sekot, lai palīdzētu jūsu vietnei apiet spēli.

Mērķēt jaunus atslēgvārdus

Katru mēnesi jums vajadzētu atlasīt jaunus atslēgvārdus.Pirmkārt, meklējiet zemas konkurences atslēgvārdu, kas saņem ne vairāk kā 500 meklēšanas vaicājumus mēnesī. Pēc tam mērķauditoriju atlasiet tajā atslēgvārdam, kas izveidots šim mēnesim. Semalt eksperti iesaka izmantot Google Adwords atslēgvārdu rīku, lai atrastu atslēgvārdus, kas atbilst kritērijiem. Tāpat neaizmirstiet noklikšķināt uz "precīzs", lai sašaurinātu rezultātus lejup. Vienkāršs kā tas.

Izveidot svaigu un vērtīgu saturu

Tiklīdz esat izlēmuši par jūsu "mēneša atslēgvārdiem", nākamais solis ir radīt saturu, kas attiecas uz šiem atslēgvārdiem. Nav jāuztraucas, ja jums nav pietiekami daudz laika, lai attiecīgajā mēnesī izveidotu daudz jaunu saturu - jūs vienmēr varat nolīgt ārštata tulkotājus vai profesionālus copywriters, kas jums šo darbu veiks.Vēl viens veids, kā izkļūt no situācijas, ir izvēlēties jau esošu attiecīgās kopijas lapu un rediģēt to, lai tajā iekļautu šo atslēgvārdu. Tomēr, ja jūs regulāri varat ģenerēt svaigu saturu, labāk to izdarīt: uzrakstiet jaunus rakstus, emuāru ziņas, baltās grāmatas, gadījumu izpētes, viesu emuārus vai citu saturu, kas radīs zināmu datplūsmu un paaugstinās atslēgvārda augstumu.

seo plan

Iesniegt multimediju a Chance

Vēl nav izlikuši skaidrojošus videoklipus vai podkastus? Ja nē, tad labāk sākt šādu praksi pēc iespējas ātrāk. Katru mēnesi izveidojiet vienu pielāgotu videoklipu. Rakstot video skriptu, pārliecinieties, vai tajā ir iekļauti gan jauni, gan esošie atslēgvārdi. Tāpat kā ar rakstiem, pārliecinieties, ka skatītājam video saturs ir atbilstošs un aizraujošs - izmantojiet aktuālos notikumus, soli pa solim izmantotos ceļvežus, pārskatus un citus populārus taktikas veidus, par kuriem jūs zināt, ka jūsu mērķa auditorija tiks iesaistīta.

Secinājums

Patiesība ir tāda, ka internets vienmēr mainās un attīstās - tādēļ arī jūsu resursam vajadzētu būt. Iepriekš minēto SEO padomu ievērošana daudz iemācīs jums par to, kāda veida saturs vislabāk atbilst jūsu vietnei. Izmantojiet šīs zināšanas, lai uzlabotu esošo saturu, kurā vēlaties palielināt mērķa atslēgvārdu rindas. Ievērojot šādu SEO ikmēneša plānu, jūsu saturs tiks saglabāts svaigi un ļoti iecienīts, vienlaikus palielinot lietotāju iesaistīšanos jūsu vietnes saturā Source .

December 22, 2017