Back to Question Center
0

Kādi ir labākie veidi, kā optimizēt vietnes dizainu SEO vajadzībām?

1 answers:

Mājas lapas dizains ir svarīgākā jūsu tiešsaistes klātbūtnes daļa, jo tā ir pirmā lieta, ko potenciālie klienti redz, kad viņi seko jūsu domēnam. Mājas lapas dizains kalpo kā vizītkarte jūsu uzņēmumam. Iedomājieties, ka jūs dodat saviem biznesa partneriem un klientiem izspiestu un neglītu vizītkarti, kurā nav nekādas kvalitatīvas informācijas.

Kā viņi uztvers tevi?

Visticamāk viņi vēlētos pārtraukt partnerību ar jums. Tāda pati situācija var notikt tiešsaistes jomā, kur jūsu vietnes apmeklētāji pieņem lēmumu, pamatojoties uz jūsu vietnes un satura vizuālo aspektu, ko jūs viņiem sniedzat.Ja jūs vēlaties, lai jūsu vietnes dizains būtu spēcīgākais svina ģenerators, jautājums "Kā optimizēt vietni SEO?", Iespējams, brīdina jūs.

Patiesībā, uz šo jautājumu nevar atbildēt neviens, izņemot jūsu apmeklētājus, un viņi to dara dažādos veidos. Lai saprastu, ko vēlas jūsu potenciālie klienti, jums ir vajadzīgs pareizais analīzes rīks. Šim rīkam ir jānodrošina gan kvalitātes, gan daudzuma dati par jūsu apmeklētāja pieredzi uz vietas. Tātad, lai uzlabotu vietnes dizainu un padarītu to lietotājam draudzīgu, ir svarīgi saprast, kāpēc lietotāji vispirms ierodas jūsu vietnē.

how to optimize a website for seo

Šajā rakstā jūs atradīsiet kādu noderīgu dizaina optimizācijas taktiku un veidus, kā pārbaudīt potenciālo klientu reakciju uz jūsu pārveidošanu.

Efektīvas metodes jūsu vietnes dizaina optimizācijai

Ir gandrīz neierobežota daudzumu paņēmienu, kas jāņem vērā, izstrādājot tīmekļa avotu. Tomēr mēs varam nošķirt trīs būtiskus elementus, kas būtu daļa no katras vietnes:

  • Stingri aicinājumi uz rīcību
  • Klientu atbalsts
  • Īsa ziņapmaiņa

Visi šie SEO elementi var ievērojami uzlabot jūsu vietnes lietošanas ērtumu un palīdzēt jums sasniegt jūsu biznesa mērķus. Šajā punktā jūs atradīsiet dažus svarīgus elementus, kā optimizēt vietnes dizainu, lai piesaistītu vairāk potenciālo klientu un divkāršotu ieņēmumus.

  • Tīmekļa vietnes struktūra

Jums vajadzētu acīmredzami optimizēt vietnes struktūru, lai tā būtu viegli orientējama un pievilcīga. Uzlabojot dizainu, vienmēr apsveriet vietnes apmeklētājus. Kā lietotāji šī pieredze ir svarīgs Google vērtēšanas faktors. Potenciālajiem klientiem būtu jāspēj efektīvi pārvietoties pa vietņu lapām, lai iegūtu nepieciešamo informāciju. Tas novērsīs jūsu apmeklētāju nepacietību un samazina vietnes atlēcienu līmeni. Turklāt, lai nodrošinātu, ka saturs ir viegli pieejams apmeklētājiem, ir loģiski jāizveido kvalitatīvs un lietotājam draudzīgs izkārtojums.

Mūsdienās tīkla maketēšana ir populāra starp tīmekļa pārziņiem, jo ​​tā ir maksimāli elastīga. Konkrētās tīkla sistēmas ietver reaģējošu shēmu, 960 tīklu sistēmu, Bootstrap 3 un citus kvalitātes rīkus. Šīs sistēmas ļauj tīmekļa dizaineriem izveidot labi strukturētu un ērti orientējamu vietņu dizainu.

Tā kā Google novērtē vietnes, kas atsaucas uz mobilajām ierīcēm, un uzskata to par rangu faktoru, jums ir jābūt mājas lapas dizainam, kas ir atsaucīgs visās mobilajās ierīcēs. Visiem nozīmīgajiem tīmekļa vietņu saturam jābūt ideāli sakārtotam, lai tie atbilstu mobilo ekrānu ierobežojumiem. Turklāt jums ir jāatstāj atstarpes starp pogām un funkcijām sarakstos, lai ļautu apmeklētājiem viegli pārlūkot jūsu vietni no viedtālruņiem. Es ieteiktu jums izvairīties no spēcīgām dizaina konstrukcijām un uznirstošajiem logiem atbilstošā dizainā, jo tos nevar pilnībā atspoguļot mobilajos tālruņos.

  • Mājas lapas noformēšana

Lai padarītu jūsu vietnes dizainu par pievilcīgu un lietotājam draudzīgu, jums jāievieš pareizie fonti. Pārliecinieties, vai fonti ir dabiski un piemēroti jebkuram ekrānam. Pretējā gadījumā jūsu saturs var izskatīties ļoti niecīgs un nesalasāms. Piemēram, garo teikumu slīpraksts sarežģī lasīšanas procesu, jo burti saplūst viens otram. Turklāt es iesaku izvairīties no ubagotņu lielo burtu skaita, jo tas var šķist rupjš lasītājiem.

Lai norādītu lietotāju uzmanību uz nozīmīgiem jūsu vietnes elementiem, ieprogrammējiet baltas vietas. Tas ļauj lietotājiem būt pārtraukums no visas vizuālās un ekrāna jūsu saturu efektīvi. Ieviešot baltas vietas, jūs uzlabosit lapas vizuālo aspektu. Turklāt tas ir labs paņēmiens, lai padarītu jūsu saturu redzamus dažāda lieluma ekrānos.

Padomājiet par savu izkārtojuma krāsu shēmu. Tā kā krāsas var ietekmēt jūsu potenciālo klientu emocijas un noskaņojumu, jums ir jāizmanto tonētas krāsas un jāizvairās no pārāk daudziem spilgti elementiem. Novietojiet saviem klientiem laimīgas izjūtas, īstenojot patīkamu acu krāsu shēmas. Turklāt neizmantojiet pārāk daudz krāsu, jo tas var novirzīt klientu no pirkuma veikšanas.

  • Tīmekļa vietnes saturs

Meklētājprogrammas optimizācija ir svarīgākais biznesa tiešsaistes klātbūtnes uzlabošanas aspekts, jo tas rada mērķtiecīgu vietnes apmeklējumu.

SEO palīdz noteikt, kura informācija ir jāparāda konkrētām mērķauditorijām. Lai uzlabotu zīmola atpazīšanu un palielinātu vietnes reklāmguvumu, jums ir jāievieš SEO. Tas ietver atslēgvārdu, virsrakstu, apakšvirsrakstu, attēlu, infographikas, reklāmas videoklipu, iekšējo un ārējo saišu, meta apraksta un satura izmantošanu. Saturs ir karalis, un tas ir labākais variants, kā jūs varat optimizēt savu vietni, lai sasniegtu SEO.

Lai jūsu saturs būtu redzams gan meklēšanas robotam, gan jūsu potenciālajiem klientiem, pārliecinieties, vai esat iekļāvis visatbilstošākos jūsu nozares meklēšanas vienumus. Lietotāji vēlētos no pirmā acu uzmetiena atrast vajadzīgo informāciju, tāpēc jums ir nepieciešams viegli atrast visatbilstošāko saturu savā lapā.Jūsu tīmekļa vietnei jābūt viegli skenētam. Tātad, jums ir jāizvairās no atslēgvārdu pildīšanas un gariem tekstiem. Pārliecinieties, vai jūsu saturs ir labi strukturēts un ietver aizzīmju un numuru sarakstus, mazos punktus, virsrakstus un subtitrus.

website seo

Turklāt ir svarīgi koncentrēties uz jūsu vietnes primāro mērķi. Mājas lapā galvenajam virzienam jāuzrāda mājas lapa, lai ļautu apmeklētājiem uzzināt, kāda ir jūsu vietne. Jums ir jākoncentrējas uz mājas lapas mārketingu, lai piesaistītu lietotāju uzmanību un iesaistītu tos citās lapās, lai iegūtu padziļinātu tēmu.

Ir ieteicams uzturēt vietni vienkāršu un konsekventu. Vienkārša vietnes struktūra ļauj apmeklētājiem viegli pārvietoties pa lapām un pēc tam uzlabot viņu pieredzi. Mūsdienu pasaulē lietotāji vienkārši nevēlas netērēt laiku, meklējot nepieciešamo informāciju. Viņi vēlas saņemt to ātri un viegli. Tāpēc jūsu saturam jābūt stratēģiski novietojamam, lai tas būtu redzams katram lietotājam. Jums vajadzētu izvairīties no nevajadzīgas informācijas un samazināt tekstu skaitu līdz minimumam Source .

December 22, 2017