Back to Question Center
0

Kādi ir visvairāk noteicošie meklētājprogrammu optimizācijas momenti?

1 answers:

Internets vienmēr aug un attīstās sfērā. Katru dienu cilvēki meklētājprogrammās augšupielādē tonnas dažādas kvalitātes informāciju. Lai saprastu, kurš saturs var būt izdevīgs lietotājiem un atšķir to no surogātpasta, lieliem meklētājprogrammām, piemēram, Google, regulāri jāuzlabo un jāatjaunina viņu algoritmi. Tādējādi tie dod iespēju gan vietņu īpašniekiem, gan vidējiem lietotājiem gūt labumu no kvalitātes datiem. Turklāt regulāri algoritmu atjauninājumi ļauj meklētājprogrammām sodīt surogātpasta izplatītājus un melno cepuru SEO speciālistus. Tātad, lai paliktu uz TOP spēles SEO, jums ir jāapzinās visas jaunākās tehnoloģijas tīmekļa meklētājprogrammu optimizācijas nozarē un jāveic atbilstoši uzlabojumi jūsu vietnē.Šajā rakstā mēs apspriedīsim trīs definējošus brīžus, kas mainīja SEO raksturu un padarītu SEO speciālistus mainījušies mājas optimizācijas metodes.

web search engine optimization

Straujās izmaiņas interneta meklētājprogrammu optimizācijā

Ir vērts teikt, ka pēdējo desmit gadu laikā Google algoritma atjauninājumi ir krasi mainījuši meklētājprogrammas noteikumus optimizācija. Kaut arī daži tiešsaistes tirgotāji samazināja savu klasifikāciju pēc Google atjauninājumiem, citi tālredzīgi vietņu īpašnieki izmantoja šo iespēju, lai uzlabotu savas pozīcijas SERP. Šodien mēs runāsim par trim visspēcīgākajiem algoritmu atjauninājumiem, kas mainīja mūsdienu SEO.

  • Pirmais Google Florida atjauninājums

Pirmā Google atjaunināšana notika 2003. gada novembrī. Tas ir pazīstams kā Google Florida jauninājums. Šis atjauninājums bija lielākā izmaiņa Google vērtībās šajos laikos. Galvenais Floridas atjaunināšanas mērķis bija hit melno cepuru SEO speciālistiem, kuri mēģināja manipulēt ar klasifikāciju. Tas bija paredzēts, lai izvairītos no šādas melno cepuru SEO tehnikas kā atslēgvārdu pildīšanas. Termins "atslēgvārdu pildīšana" ir parādījies kopš meklētājprogrammu optimizācijas izstrādes sākuma. Tā ir ēna tehnika, kas ļauj tīmekļa pārziņiem manipulēt meklēšanas klasifikāciju. Tas ir process, kurā konkrēti atslēgvārdi vai galveno frāžu kopums tiek ievietoti saturā. Parasti šiem meklēšanas vienumiem nebija nekāda sakara ar saturu un tie bija īpaši paredzēti meklēšanas robotprogrammatūrai, bet ne vidējiem lietotājiem. Šādas frāzes var atkārtot ar tekstu tik bieži, ka tas izklausās nedabisks. Tātad, lai uzlabotu lietotāju pieredzi meklētājprogrammu sistēmā, Google nolēma sodīt vietnes, kurās tiek novēroti atslēgvārdu pildījumi. Pēc šī jauninājuma daudzas vietnes zaudēja satiksmi un ievērojami cieta. Vietņu īpašniekiem bija nepieciešams daudz laika un pūļu, lai atjaunotu viņu interneta avotu reputāciju. Tomēr tā bija laba mācība tiem, kas mēģina pārkāpt standarta rangu pamatnostādnes.

  • Google Panda atjauninājums

Otrais pēc tā lieluma un ietekmes uz digitālo pasauli bija Google Panda atjauninājums. Tas tika ieviests 2011. gada februārī. Šī filtra galvenais mērķis bija izvairīties no tīmekļa vietnēm ar sliktu kvalitāti, kas ļaus darboties Google TOP meklēšanas rezultātos. Šādi rīkojoties, Google vēlētos atgriezt augstas kvalitātes un atbilstošas ​​vietnes SERP augšpusē un uzlabot lietotāja pieredzi meklēšanas laikā. Šis atjauninājums bija satricināts līdz 12% meklēšanas rezultātu. Lielākās interneta platformas ar pastāvīgu satiksmes plūsmu zaudēja vairāk nekā 50% to apmeklētāju, jo viņu SERP pozīcijas kritās. Šis Google atjauninājums ir ievainots tikai tām vietnēm, kurām ir zemākas kvalitātes saturs. Citu jomu situācija nav dramatiski mainījusies. Google skaidri norādīja, ka augstāka kvalitāte un maksimāli atbilstošais saturs tiks apbalvots ar vairāk top ranking, bet mazāk kvalitatīvi nenolasāmi teksti tiks sodīti. Panda galvenokārt koncentrējās uz vietnēm ar plānu saturu. Šis filtrs bija labs veids, kā Google precīzi mērķēt saturu audzētavās, jo tas meklēšanas rezultātos kļuva par lielu lietu ar zemu kvalitāti, kas nebija unikāls, un kuru saturs bija saistīts ar lielu apjomu. Galvenie noteikumu pārkāpēji līdz šim datumam nav atguvuši no šī Google filtra. Mūsdienās Google attīstās Panda kā galvenā ranga algoritma sastāvdaļa. Tas kalpo kā daļa no lēnā ritošā atjauninājuma, kas ir ilgstošs mēnesis katram ciklam. Tā rezultātā kļuva grūti uzzināt, vai vietne cieš no Panda atjaunināšanas vai nē.

google panda

  • Google Penguin update

Google pingvīnu algoritms tika uzsākts 2012. gada aprīlī. Tas ir tīmekļa spam algoritms, kas paredzēts, lai sodītu tos, kuri neatbilst Google vadlīnijām. Kad šis algoritms stājās spēkā, Google ir izteicis šādu paziņojumu:

".šis algoritms ir vēl viens uzlabojums mūsu centienos samazināt tīmekļa spiegu un veicināt augstas kvalitātes saturu. Kaut arī mēs nevaram izpaust konkrētus signālus, jo mēs nevēlamies cilvēkiem piedāvāt spēli mūsu meklēšanas rezultātiem un pasliktina lietotāju pieredzi, mūsu padoms tīmekļa pārziņiem ir koncentrēties uz tādu augstas kvalitātes vietņu izveidi, kas rada labu lietotāja pieredzi un izmantot balto cepuru SEO metodes (GOOGLE). "

Tā vērsta uz vietnēm, kurās krāpnieciskas saišu shēmas izmanto Google augstākajā pozīcijā. Tie tiešsaistes tirgotāji un tīmekļa pārziņi, kuri saņēma saiti uz savām vietnēm, izmantojot melno cepuri, tika aizliegti SEO paņēmieni, piemēram, saites pirkšana vai saite uz lauksaimniecību. Kad tika izlaists Google Penguin atjauninājums, vietnes, kuras ir veikušas darbības, lai noņemtu nenoteiktas atpakaļsaišu, var atkārtoti iegūt klasifikāciju.Savukārt Google dod iespēju ātri un bez maksas noņemt sliktas saites. Viss, kas jums nepieciešams, ir ieviest Google atspējošanas saišu rīku. Tiem, kurus skāris Google Penguin atjauninājums, bija jāgaida, kamēr šis algoritms atkal skrēja, lai atgrieztos viņu pozīcijās.

Šis algoritms joprojām ietekmē vietnes klasifikāciju kā kvalitāti, un atbilstošas ​​saites ir svarīga Google vērtēšanas sistēmas sastāvdaļa. Tieši tāpēc tas var izmaksāt vietnes reputācijai, lai ieviestu melnā cepure interneta SEO tehniku ​​vai pieņemtu darbā neprofesionālu SEO komandu. Šobrīd Penguin atjauninājums pārsvarā tika izmantots pēc ļaunprātīgas saiknes izmantošanas un ietekmē 3,1% jautājumu Source .

December 22, 2017