Back to Question Center
0

Kā izvairīties no novecojušiem SEO pārdevējiem?

1 answers:

Mūsdienās, ja jūs vadāt uzņēmumu, jums tas ir jāiesniedz tiešsaistē. Tādējādi jūs varat piesaistīt vairāk potenciālo klientu un divkāršot ieņēmumus. Saprotams, ka jums ir daudz citu biznesa uzdevumu, izņemot meklētājprogrammu optimizāciju. Par laimi, jūs varat uzticēties savai vietnei pieredzējušiem SEO pārdevējiem un veltīt laiku citām nozīmīgām uzņēmējdarbības lietām, kur jūs esat vislabākais.

Kaut arī ir daudz krāpnieku ap mazo cepuru SEO pakalpojumu, arvien vairāk mazo uzņēmumu sāk saprast, ka baltā cepure bioloģiskās meklētājprogrammas optimizācija ir būtiska. Mūsdienās arvien vairāk pārdevēju piedāvā klientiem kvalitatīvus SEO pakalpojumus, jo tas ir jēga gan klientiem, gan pakalpojumu sniedzējiem. Kamēr meklētājprogrammu optimizācija ir tikai viens no detalizētas mārketinga veicināšanas kampaņas sastāvdaļām, tam vajadzētu būt pamats, uz kura būtu jāīsteno stratēģijas citos tiešsaistes kanālos.

seo vendors

Meklētājprogrammas optimizācija ir laikietilpīga un rentabla metode. Tātad, tas var būt gudrākais ieguldīt naudu tajā. Turklāt tas nodrošina izsekojamus un kvantitatīvi nosakāmus rezultātus, tāpēc nav nekādu šaubu par ieguldījumu atdevi. Tomēr, pirms pieņemat darbā jebkuru SEO pakalpojumu sniedzēju, jums ir nepieciešams izglītot sev, kā atrast labu SEO pakalpojumu sniedzēju.

Lietas, kas jums jāņem vērā, pirms iznomājat SEO pārdevēju

  • Nav garantiju

Pirmais noteikums, laiks, kad jūs vēlaties nolīgt SEO aģentūra ir izvairīties no uzņēmumiem, kas garantē TOP klasifikāciju meklētājprogrammās. Neviens nevar jums sniegt šādas garantijas. Ir vairāki iemesli, kāpēc. Pirmkārt, tikai Google zina visas mājas lapas klasifikāciju īpatnības, un dažreiz tīmekļa pārvaldnieki to nevar ietekmēt. Turklāt, ja jūsu vietne ir ļoti konkurētspējīga, jūs nevarēsiet pārvarēt savus konkurentus, kuri ilgstoši uzturas šajā jomā.

Jūsu SEO pārdevēji nevarēs jums palīdzēt, ja viņi saņem maz informāciju par jūsu uzņēmumu .

Jums jābūt gatavam runāt ar tiešsaistes tirgotāju par jūsu biznesa īpatnībām, piemēram, nozares specifiskajiem, klientiem utt. Turklāt jums nav nepieciešams, lai jūsu uzņēmums tiktu veikts pēdējo gadu laikā un atvērtu tēmu, ko piedāvā jūsu uzņēmums, un cik tas ir vērtīgs mērķauditorijai.

seo

  • Budžets

Ir vērts atzīmēt, ka vairāk laika jūs tērējat darot meklētājprogrammu optimizācija pats, jo mazāk naudas jums būs jāpiešķir aģentūrai, lai veiktu optimizāciju jūsu vietnē. Digitālās aģentūrām ir radoši resursi, lai radītu kvalitatīvu saturu vietnei un emuāram, analītiskie rīki, lai izsekotu un pārvaldītu vietnes rādītājus un instrumentus, lai uzraudzītu sociālo mediju darbības.Nav tādu SEO īpašumu, kuru parasti izmanto vietnes īpašnieks. Tieši tāpēc gudri ieguldot SEO var būt izdevīga jūsu vietnei. Turklāt, sadarbojoties ar digitālās mārketinga aģentūru, jūs varat plānot savu budžetu, jo tas parasti nodrošina stabilas ikmēneša maksas par optimizācijas pakalpojumiem Source .

December 22, 2017