Back to Question Center
0

Vai tas ir taisnība, ka SEO un satura mārketings jārīkojas kopā?

1 answers:

Tas ir diezgan apstrīdams jautājums par SEO un satura mārketingu. Un ir daudz neskaidrību par to pareizu izmantošanu. Daži tīmekļa pārziņi uzskata, ka abas ir ideāli piemērotas kopā, bet citi joprojām uzskata, ka viņi ir pretrunā. Tātad, mēģināsim noskaidrot, vai pastāv ciešas attiecības starp SEO un satura mārketingu, vai neko par to.

seo and content marketing

Pirms jebkas cits, mēģināsim iegūt pretēju ieteikumu. Ko darīt, ja SEO un satura mārketings nedarbojas kopā? Tas būtu briesmīgi nepareizi, man jāatzīst. Protams, starp tām ir daudz atšķirību. Jā, ir pat dažas kritiskas jomas, kurās pilnībā atšķiras SEO un satura mārketings. Tātad, pievērsīsimies tam - lai gan abiem ir vairāki diferenciācijas punkti, vēl nav iespējams sadalīt tos divās atsevišķās daļās. Es uzskatu, ka nav jēgas ievērot katru starpību starp tām. Tā vietā es ierosinu koncentrēt mūsu uzmanību uz šo varbūt vienkāršāko, bet pietiekami skaidru salīdzinājumu.

Šeit ir īss saraksts ar aizzīmes punktiem:

  • Plašs satura mārketings ir visaptverošāks. Tehniskās meklētājprogrammas optimizācija ir šaurāka un mērķtiecīgāka.
  • SEO un satura mārketings ir pilnīgi cieši saistīts ar rokām. Meklētājprogrammas optimizācija prasa izpildīt, saglabājot visaptverošu satura mārketinga stratēģiju.
  • Padomājiet par SEO plašāk - izmantojiet tās īpašās tehniskās iespējas, lai tās integrētu satura mārketingā. No otras puses, veiksmīgai satura mārketinga stratēģijai būs nepieciešama dubulta pārbaude, lai tā atbilstu meklētājprogrammu optimizācijas tehniskajām prasībām.
  • Satura mārketings ir saistīts ar atslēgvārdiem, frāzēm ar ilgtermiņa asīm, kvalitātes rakstiem, informatīvo saturu utt.Tātad, pievērsīsimies tam - satura mārketinga būtība ir praktiska tehnisko SEO ieviešana, kas saturam prasa savā veidā.
  • Meklētājprogrammas optimizācija ir derības par atslēgvārdu izpēti, padarot tās pareizu izmantošanu, kā arī izsekojot šo atslēgvārdu rangu šiem SERPs. Satura mārketings nozīmē izmantot atslēgvārdus, es domāju to praktisku pielietošanu, izmantojot pareizo stratēģiju, lai apvienotu atslēgvārdu blīvumu ar dabīgiem un kvalitatīviem rakstveidā piemērotiem dzīviem cilvēkiem.
  • SEO pieprasīs, lai tīmekļa lapas būtu iegultas ar atpakaļsaiņām. Satura mārketings palīdz nodrošināt kvalitatīvas saites, publicējot populārāko saturu, kas būtu interesants cilvēkiem un iesaistītu saites ar lielāku skaitu datplūsmu.
  • Meklētājprogrammu optimizācija ir pilnīgi konsekventa rīcība, kas prasa nepārtrauktu pastāvīgu pieeju. Tieši tāpat notiek satura mārketinga stratēģija, kurā notiek nepārtraukta darbība un aktīva pieeja. Jūs to nevarat darīt abus vienīgi, jo jums vajadzētu vienīgi turpināt to darīt konsekventi, lai redzētu stabilu veiktspēju un ilgstošus rezultātus.

seo content

Galu galā joprojām pastāv dažas konceptuālas atšķirības starp SEO un satura mārketingu, man būtu jāatzīst. Lūk, kāpēc - meklēšanas optimizācija ir par daudz vairāk dažādām tehniskām lietām, izņemot pašu saturu un atpakaļsaišu. Un ko mums vajadzētu uzskatīt par pašsaprotamu, ir tas, ka SEO ir daži precīzi specializēti uzdevumi, piemēram, metadatu, marķēšanas, roboti. txt optimizācija, vietnes kartes stratēģija utt Source .

December 22, 2017