Back to Question Center
0

Kāpēc man vajadzētu atbalstīt manu vietnes meklēšanas optimizāciju ar SEO video mārketingu?

1 answers:

Ļoti bieži nepieciešams daudz laika un darba, lai redzētu pat agrīnās SEO pazīmes, kas nodrošina pirmos rezultātus. Kā izveidot spēcīgāku izaugsmi? Jums ir nepieciešams ievadīt jūsu pastāvīgo meklēšanas optimizācijas stratēģiju ar dažiem rīcības plāniem, lai pārsūdzētu gan reālo auditoriju, gan meklēšanas rāpuļprogrammas. Tātad, kāpēc ne izmēģināt dažas shēmas SEO video mārketings? Šķiet, ka tā ir ideāla kombinācija, lai pievērstu uzmanību vairākiem potenciālajiem klientiem, saglabājot un attīstot savus esošos sekotājus vai lasītājus, vai ne? Jebkurā gadījumā es uzskatu, ka sekojoši apgalvojumi par SEO un video mārketinga izmantošanu būs noderīgi, lai pamatoti ņemtu vērā.

seo video marketing

Iegūt lielāku reklāmguvumu līmeni

Pārsteidzoši, bet tagad YouTUB ir kļuvusi par pasaulē populārāko meklētājprogrammu pēc Google, un līdz ar to atstājot tālu aiz Bing un Yahoo kopīgiem centieniem. Ko tas nozīmē? Nekas, izņemot to, ka cilvēki vienkārši skatās videoklipus. Tātad, kāpēc tai nevajadzētu būt lieliska ideja iegultu jūsu tīmekļa lapas ar kādu noderīgu vai izklaidējošu video saturu? Ne tikai par veselīgu lietotāja pieredzi, bet arī par lielāku reklāmguvumu. Saskaņā ar jaunāko pētījumu aplēsi, apstrādājot pareizu e-pasta kampaņu, ko atbalsta SEO video mārketings, jūsu potenciālā auditorija var palielināties, izmantojot e-pasta abonēšanu, par 51%. Cilvēks saka, ka galvenās lapas ievietošana ar kvalitatīvu videoklipu šķiet vēl daudzsološāka, jo reklāmguvums ir gandrīz divas reizes lielāks. Kā jau minēts, galvenais meklētājprogrammu optimizācijas mērķis ir saglabāt vairāk reklāmguvumu, vienlaikus iegūstot kvalitatīvus rezultātus. Tas ir iemesls, kāpēc es esmu justies brīvi, vismaz divus gadus, pieteikties vismaz par galvenajiem SEO video mārketinga līdzekļiem un noteikti nenožēloju, ka to daru.

Padarīt pastiprinātu tiešsaistes klātbūtni

Viens no nozīmīgākajiem ilgtermiņa mērķiem SEO ir saglabāt un uzlabot savu zīmolu iestādi un klientu izpratni par jūsu biznesu par Internets. Tādā veidā, nodarbojoties ar SEO video mārketingu, var pastiprināt jūsu pašreizējās pozīcijas vēl vairāk. Ņemot lielisku video saturu, kas pievilcīgs mērķauditorijai, jūsu vietne kļūst par līderi jūsu tirgus nišā, nodrošinot daudz noderīgāku un vienmēr atbilstošu informāciju, kā arī atbildot uz lietotāju visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Viss, kas saviem gadījuma apmeklētājiem pārvērsīsies par veltītiem sekotājiem, nevis par patiesajiem klientiem.

video marketing

Atstājiet savus pretiniekus atpūtai, vadiet savu vietni ar SEO video mārketingu

Mūsdienu konkurence tiešsaistē parasti ir ierobežota, jo ir pārāk daudz dažādu uzņēmumu īpašnieki cīnās par tādām pašām nišām vai mērķauditorijām, tādēļ ļoti daudz derību, nevis ar līdzīgiem atslēgvārdiem un atslēgu frāzēm. Bet tagad pieaugošā video satura ietekme tiek parādīta SERPs augšpusē, roku rokā ar sākotnējo teksta saturu. Tāpēc nekad nepalaid garām šo lielisko iespēju nekavējoties pārspēt savus pretiniekus, vismaz tos, kas joprojām tiek iegūti bez SEO video mārketinga. Vienkārši veltiet laiku un pūles, lai iegūtu aizraujošu un vērtīgu video saturu, nevis šo emuāra ziņu vai informācijas lapu, kuru jūs gatavojaties piegādāt šonedēļ, piemēram Source .

December 22, 2017