Back to Question Center
0

Kas ir īpašs par SEO veikšanu IT uzņēmumiem?

1 answers:

Dažiem cilvēkiem var būt diezgan apšaubāms jautājums - izmantojot apmaksātu meklētājprogrammu datplūsmu vai tieši to novirzīt uz vietni? Kas attiecas uz mani, dažreiz nodarbojas ar programmatūras izstrādi, bioloģiski apstrādājot SEO IT uzņēmumiem, tas nav jautājums par jebkuru izvēli. Bioloģiskā datplūsma parasti nodrošina visaugstāko reklāmguvumu līmeni, tādējādi nodrošinot vislabākās kvalitātes rādītājus un nesamazinot ievērojamas izmaksas. Tikai daži aukstuma rādītāji vienreiz un visiem stāvēt bioloģiski. Saskaņā ar nesen veikto aptauju, pārsteidzoši aplēses par vairāk nekā 90% no visiem Google klikšķiem tika satverti, proti, ar organiskās meklēšanas rezultātiem, savukārt apmaksātā meklēšana tika veikta tikai nožēlojami par 7%. Galu galā, SEO IT uzņēmumiem ir daudz vairāk kopīga ar parasto koncepciju, nevis kaut ko unikālu. Mēģināsim to pārbaudīt soli pa solim.

seo for it companies

Mūsdienās ir neskaitāmi vairāki dažādi risinājumi, kā vadīt lielāku datplūsmu uz tīmekļa lapām praktiski jebkurā tēmā. Visbiežāk, runājot par SEO, mēs domājam vidējo tiešsaistes uzņēmumu, piemēram, interneta veikalu. Patiesībā tas nav atkarīgs no tā, ar kādu nozari mums ir darīšana. Neatkarīgi no SEO par IT uzņēmumiem, mums varētu būt arī kāds cits piemērs, izvēloties kādu tirgus nišu, ko mēs varam iedomāties. Tomēr šādā veidā mans vispārējais ieteikums joprojām paliek nemainīgs. Lieta ir tāda, ka no SEO un Google meklētājprogrammas viedokļa ir tikai divi galvenie lapas vērtēšanas faktori:

  • Augstas kvalitātes saturs, kas bagāts ar atbilstošiem atslēgvārdiem un galvenajām frāzēm, kas sniedz lielu vērtību katrs lasītājs;
  • Organiskās atpakaļsaišu, kas savieno lapu ar citām vietnēm. Pareiza korelācija starp kvalitātes atpakaļsaišu un to skaitu.

Iepriekš bija pamatojums, ka nedaudz ļaunprātīgi izmantojot atslēgvārdu blīvumu (attiecīgajā satura tēmā) varētu būt pietiekami diezgan, lai justies labi ar jūsu vietni. Tādā veidā, izvietojot dažus šķietami labus atpakaļsaišu, kas pildīti ar atslēgvārdiem, un pievēršoties dažām spēcīgām, tomēr varbūt nebūtiskām pilnvarām, tikai ar pāris, kaut kā atbilstošiem atslēgvārdiem, var viegli vadīt varbūt katru veiksmīgo vietni Google meklēšanas sākumā.To darot, mēs burtiski nevarētu mainīt - veicot SEO IT uzņēmumiem vai, piemēram, dažiem pārtikas preču mazumtirgotājiem. Vienīgais nosacījums, un līdz ar to arī galvenā atšķirība, bija vienāds - darot daži donkeywork, lai manipulētu ar šo bijušo mēms "loģika" mašīna.

seo for company

Tomēr šie laiki ir pagājuši, un šodien Google meklēšanas algoritmi kļūst aizvien sarežģītāki. Vienkāršā vārdos, meklētājprogrammai tagad ir iespēja pilnībā ievietot katru lapas saturu visgrūtāk, izmantojot vairāk nekā 200 parametrus, lai beidzot pieņemtu lēmumu par griešanu. Jebkurš krāpšana, ļaunprātīga izmantošana vai pat vislabāk izstrādātās manipulācijas shēmas vairs nav piemērojamas. Tātad, godīgas spēles šodien nozīmē, ka cilvēkiem ir tikai kvalitatīvs saturs, kā arī pārāk daudz tehnisko lietu, lai tīmekļa vietne būtu paredzēta meklētājprogrammām. Lai iegūtu pārējo pamata izpratni, bez satura un saitēm, es ieteiktu izlasīt par top 10 pašreizējiem ranking faktoriem SEO. Vienkārši pārlūkojiet, tā ir karsta tēma Source .

December 22, 2017