Back to Question Center
0

Kā atrast kompetentu meklētājprogrammu optimizācijas ekspertu?

1 answers:

E-komercijas uzņēmumu īpašnieki, tīmekļa pārziņi vai iesācēju tiešsaistes uzņēmēji - tie visi ir vērsti uz vienu mērķi. To galvenais mērķis ir padarīt vietni redzamu meklētājprogrammas rezultātu lapas augšpusē (SERPs). Diemžēl tālu ne visi var justies pietiekami informēti par patiešām sarežģītu meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) valstību, neteikdami tos, kas piedāvā profesionālus nozares pakalpojumus, vai strādājot komandā, vai meklētājprogrammu optimizācijas speciālistu pilna apjoma ciparu aģentūru. Tāpēc lielākā daļa no mums, visticamāk, centīsies apgūt pašu priekšmetu, lai gan ir labi zināms, ka tas ir pārāk darbietilpīgs un laikietilpīgs lielākajā daļā jebkuru risinājumu. Tātad, mēs beidzot nākam uz punktu - ņemot vērā vajadzību pēc tam, kad ir pieejami tikai efektīvi SEO pakalpojumi ar skaidri noteiktu progresu, šeit rodas šausminošas vajadzības pieņemt darbā dažus pieredzējušus meklētājprogrammu optimizācijas ekspertus. Bet kā atrast uzticamu speciālistu vai kompāniju, kas piedāvā plašu interneta piedāvājumu? Kā noteikt atšķirību starp reālu pro, vājo SEO pakalpojumu sniedzēju vai pat scammers, tikai izliekoties par meklētājprogrammu optimizācijas ekspertiem? Es uzskatu, ka, uzdodot šādus jautājumus un ievērojot kandidātu sniegtās atbildes, tas var būt lielisks veids, kā izprast, kas ir kas. Tātad, redzēsim.

search engine optimization experts

  • Jautāt daudzsološos SEO konsultantus, lai parādītu jums viņu atsauksmes, es. e. , to iepriekšējo un pastāvīgo klientu saraksts. Patiesie meklētājprogrammu optimizācijas speciālisti nekad nevilcināsies sniegt visu nepieciešamo informāciju ar kontaktinformāciju. To darot, jūs varat ātri noskaidrot, vai šāds SEO pakalpojumu sniedzējs ir vērts vai neko. Varat tikai pārbaudīt jebkuru no saviem bijušajiem projektiem, lai iegūtu reālus pozitīvus rezultātus, lai iegūtu labāku meklēšanas klasifikāciju.
  • Uzdot viņiem jautājumu, kā tieši viņi veiks jūsu vietnes labāku rangu SERPs. Kompetentā SEO iestāde nekad neatmet jebkādu, pat visdziļāko sarunu vai izmeklēšanu. Jums tieši jānorāda precīzs laika grafiks, kamēr jūsu SEO centieni nāk ar jūsu ranking progress soli pa solim, bet atbilstu jūsu vispārējiem mērķiem beigās.
  • Pārliecinieties, vai esat iekļāvis tehnisko apskati uzņēmuma piedāvājumā, kuru tie jums piedāvā. Šādam ziņojumam ir jāatspoguļo komentārs par katru tehnisko problēmu, kas jūsu vietnē ir aktuāla. Es domāju, ka jums tūlīt jāuzrāda, kādi jautājumi, jo īpaši, liedz jūsu vietnei ranžēt reklāmu.
  • Pārbaudiet, kādā veidā šie meklētājprogrammu optimizācijas eksperti gatavojas izsekot jūsu vietnes statistiku. Tajā pašā laikā pārliecinieties, vai tie nodrošina katru klientu ar tiešu piekļuvi vai vismaz plānotu to secinājumu kopīgu izmantošanu, izmantojot visprecīzākos Google Analytics datus.

seo experts

Un šeit mēs nonākam pie izšķirošā jautājuma. Vienkārši uzdodiet viņiem jautājumus, vai viņi var jums piešķirt garantiju, kas tiks parādīta SERPS augšpusē, es domāju, lai meklēšanas rezultātu sarakstā iekļautu pirmo pozīciju. Ja tas notiks, ka jums tiek dota apstiprinoša atbilde, nevilcinieties atstāt šādu "profesionālu" īsā laikā. Reāli meklētājprogrammu optimizācijas speciālisti nekad nepasaka klientam šādu muļķības. Tikai negodīgi vai, vēl ļaunāk, slepkavas var rīkoties tāpat, lai pievilinātu vienkāršus un nepieredzējus klientus Source .

December 22, 2017