Back to Question Center
0

Kas ir SEO ar nodomu mārketingu?

1 answers:

Mārketings ar nodomu ir viss par SEO un satura apvienošanu. Sapņojot saprātīgi, SEO un satura mārketings kļūst par nepārspējamu ieroci, kas palīdz jūsu uzņēmumam izcelties no konkurentu pūļa.

2017. gadā klientu pieprasījumu apmeklēšana un pārveidošana viss ir par to, lai padarītu jūsu zīmolu redzamu, pārliecinošu un pievilcīgu klientiem. Lai gan lielākā daļa cilvēku vēlas domāt, ka viņu izvēle pamatojas uz faktiem un loģiku, emocijām joprojām ir neatņemama loma ikdienas lēmumu pieņemšanā. Cilvēki mēdz atcerēties pieredzi, nevis tekstu. Tādēļ satura piesaistes atslēga ir radīt tekstus, kas rezonē ar jūsu auditoriju.

what is seo marketing

Saturs ir galvenais SEO mārketinga stratēģijas elements

Pēdējos gados iepirkšanās tiešsaistē ir kļuvusi par vienu no vispraktiskākajiem pirkumu veikšanas veidiem. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc jūsu vietnes saturs būtu pēc iespējas jāoptimizē, lai iesaistītu un piesaistītu potenciālos klientus neatkarīgi no to atrašanās vietas. Par laimi, jūs varat viegli sasniegt šo mērķi, apvienojot SEO un satura mārketinga pasākumus vienā funkcijā.

Atcerieties, ka meklētājprogrammu optimizācija ir svarīga satura atklāšanai. Pirmā lieta, kas jums jādara, ir noteikt atslēgvārdus, kas nosaka komerciālu nolūku. Šie dati palīdzēs jums labāk izprast klientu vēlmes, kas savukārt palīdzēs jums radīt oriģinālo saturu, kas, visticamāk, konvertēs.

Kā apvienot SEO ar satura mārketingu?

Ņemiet vērā: efektīvas satura optimizācijas programmas izstrāde prasa daudz laika un pūļu. Semalt eksperti iesaka, ka, veidojot ideālu satura optimizācijas plānu, jūs ņemat vērā šos taktikus:

Zināt, ka jūsu auditorija ir obligāta

Vissvarīgākais ir atcerēties: tostarp produkts, pakalpojums, pieredze un mārketinga stratēģija, vajadzētu apgriezties pie klienta. Mērķauditorijas definēšana palīdz jums izveidot aizraujošu saturu attiecīgajās tēmās, kas pareizi atbilst jūsu klientu vajadzībām.

Tas ir zelta likums: ja jūs saprotat savas auditorijas motivāciju, jums ir lielākas iespējas izlikt ietekmīgu saturu, kas palīdz palielināt ieņēmumus, veicināt izaugsmi un palielināt ilgtermiņa ilgtspējību.

Satura optimizēšanas nozīme

Piezīme: katram saturam, kuru ģenerējat, vajadzētu būt iemeslam esošai. Parasti satura mērķis ir informēt, izglītot un izklaidēt. Veidojot satura stratēģiju, vienmēr jābūt uzmanīgam.

Nākamais solis ir optimizēt saturu maksimālai redzamībai. Semalta speciālisti, optimizējot vietnes saturu, iesaka izmantot šādus padomus:

  • Izvēlieties interesantas un atbilstošas ​​tēmas, kas balstītas uz interesēm, uzvedību un demogrāfiskajiem datiem;
  • Iekļaut pareizos atslēgvārdus;
  • Optimizējiet savu saturu mobilajām ierīcēm.

Cits ieteikums ir koncentrēties uz kvalitāti, nevis uz daudzumu. Atcerieties, ka vairāk satura nenozīmē labāku saturu. Ir skaidrs, ka cilvēki vēlas izmantot vērtīgu, personalizētu, atbilstošu un noderīgu saturu.

seo marketing

Izmēģiniet savus rezultātus labākai veiktspējai

Kā saka, to nevar izmērīt. Par laimi, šajās dienās varat viegli noteikt ROI, izsekojot metriku un iegūstot informāciju par veiktspēju saistībā ar saturu, tikai ar dažiem klikšķiem.

Jūs varat mācīties no katras informatīvās kampaņas neatkarīgi no tā, vai tā ir sasniegusi vai nav sasniegusi savus mērķus. Mērīšana un uzraudzība palīdz jums noskaidrot, kāds ir jūsu vislabākais saturs. Tādējādi jūs varat atkārtot veiksmīgās metodoloģijas, tādējādi uzlabojot savu SEO mārketinga stratēģiju. Kā redzat, SEO un satura mārketinga apvienošana ir viens no labākajiem veidiem, kā palielināt vietnes datplūsmu un piesaistīt kvalitatīvus potenciālos klientus

Source .Sekojiet iepriekš minētajai taktikai un noskaidrojiet, kas notiek ar jūsu vietnes klasifikāciju!

December 22, 2017