Back to Question Center
0

Kādi ir nepieciešamie augstas kvalitātes SEO pakalpojumu sniedzēja elementi?

1 answers:

Mūsdienu pasaulē, kurā vietnes aizstāj veikalus un planšetdatorus vai mobilos tālruņus, aizstāj iepirkšanās asistentus, mums ir jāveido mūsu bizness tiešsaistē, lai gūtu ieņēmumus. Viena lieta, kas prasa ieguldījumus, ir vietņu izstrāde. Cits ne mazāk būtisks aspekts ir vietņu popularizēšana. Jūs varat izveidot pievilcīgu un kvalitatīvu vietni, kas jūsu potenciālajiem klientiem nebūs redzama. Tā ir tipiska vietņu īpašnieku situācija un galvenais iemesls, kāpēc viņi meklē SEO pakalpojumu sniedzējus. Ir daudz pieejamo iespēju, kā jūs varat reklamēt savu vietni - maksāt par klikšķi, emuāru publicēšana, sociālo mediju mārketings utt.Tomēr visspēcīgākais veids, kā padarīt jūsu vietni redzama meklētājprogrammās, ir meklētājprogrammu optimizācija. Jūs varat optimizēt savu vietni vairākos veidos - pieņemot darbā augstas kvalitātes SEO pakalpojumu sniedzēju vai izveidojot savu SEO savā mājas lapā. Abiem šiem variantiem ir savi plusi un mīnusi. Tomēr pēdējais ir riskantāks, jo tas var izmaksāt jūsu klasifikāciju un vietnes reputāciju. Sakarā ar zināšanu un pieredzes trūkumu, jūs varat sabojāt vietnes pozīcijas un pat saņemt sodus no meklētājprogrammām. Tieši tādēļ mūsdienās ir izplatīta uzticamu SEO pakalpojumu sniedzēju pieņemšanas tēma. Šajā īsajā rakstā es sniegšu dažus padomus, kā atrast labu optimizācijas uzņēmumu, lai saņemtu labākos SEO pakalpojumus jūsu vietnei.

seo service provider

Jautājumi, kas jums jāuprasa SEO pakalpojumu sniedzējam

Es sastādīju TOP jautājumu sarakstu, kas jums jālūdz SEO konsultantiem, lai pārbaudītu viņu kompetenci un uzticamību plus daži jautājumi, kurus viņiem vajadzētu uzdot arī jums.

  • Vai jums ir kādi komentāri par manas mājas lapas tehnisko daļu?

Labam SEO pakalpojumu sniedzējam jāveic vietnes koda visaptveroša analīze, lai atrastu kļūdas, kas jūsu vietni aizkavē no Google TOP.

  • Kādas izmaiņas manai vietnei vajadzēs un kāpēc man to vajadzēs?

Jums jāapspriež, kādas izmaiņas vietnē un ārpus lapas, lai uzlabotu vietnes klasifikāciju. Turklāt SEO ekspertiem vajadzētu aprakstīt, kāpēc jums ir nepieciešamas šīs izmaiņas un kā viņi var mainīt pašreizējo vietnes situāciju. Parasti optimizācija lapā ir prasa smalku mērķa meklēšanas vienumu iekļaušanu piemērotajās vietās katrā vietnes lapā. Off-page optimizācija, pēc tās termiņa, uzlabo jūsu vietnes autoritāti meklētājprogrammu acīs. Šajā procesā, SEO speciālistiem ir nepieciešams noņemt kvalitātes saites un uzlabot jūsu vietnes metadatus, piemēram, nosaukumu birkas un meta aprakstus.

seo service

  • Kā jūs saņemat saites uz vietni?

Pirms sākt strādāt ar SEO pakalpojumu sniedzēju, jums ir jāpārbauda saites, kuras šī aģentūra var sniegt jums, daudzumu un kvalitāti.Profesionālās SEO uzņēmumiem ir avotu skaits, kur viņi var ut saites no saviem klientiem. Šiem avotiem jābūt autoritatīviem un atbilstošiem konkrēta klienta vietnei. Viņiem vajadzētu būt līdzsvarota saišu profilam, tostarp publicējot saistošus rakstus par jūsu uzņēmumu vadošajos domēnos, viesu ziņas attiecīgajās interneta platformās, bezmaksas un maksas tiešsaistes katalogi, vietējās vietnes utt.Pārliecinieties, ka jūsu SEO pakalpojumu sniedzējs nepiedalās melno cepuru saišu veidošanas metodēs, piemēram, saites iegādē, jo jūsu nezināšana var izmaksāt jums savu pozīciju SERP Source .


December 22, 2017