Back to Question Center
0

Vai tas ir taisnība, ka HTTPS un SEO ietekmē jūsu klasifikāciju?

1 answers:

Let's pieņemsim to par pašsaprotamu - mūsdienās spēcīgi atkarīgs HTTPS un SEO ietekmē katru mājas lapas klasifikāciju meklētājprogrammas rezultātu lappušu sarakstā, un to gandrīz neizslēdz. Ir pietiekami daudz iemeslu, kā mainīt vietni no HTTP uz HTTPS, tikai ņemot vērā pašreizējo globālo tendenci, lai nodrošinātu vislabāko un drošāko lietotāju pieredzi. Piemēram, komerciāla darījuma veikšanas skatījumā, piemēram, interneta veikala, HTTPS un SEO ietekme kļūst pilnīgi skaidra. Mums vajadzētu tikai saskarties ar to - vienmēr ir daudz labāk rīkoties proaktīvi. Un mūsdienu Web realitātei mums ir jādara viss iespējamais, lai saglabātu katru veiksmīgu tiešsaistes projektu šādu izmaiņu priekšā.

https seo impact

Turklāt pats Google nesen paziņoja par savu galveno prioritāti, jo īpaši par labāku drošības līmeni. Un jūs, iespējams, pamanījāt, ka visi meklētājprogrammas atbalstītie pakalpojumi tagad automātiski nodrošina drošu savienojumu (piemēram, Google Search, Gmail, Google disks utt.). Nu, mēs redzam, ka Google komanda tagad strādā, lai padarītu internetu par drošāku pārlūkošanas vietā un drošākos finanšu darījumus, kas ir pat smagāki nekā jebkad agrāk!

Nemaz nerunājot, ka lielākie spēlētāji tiešsaistes tirgū vienmēr dara visu iespējamo, lai sniegtu tikai A-1 kategorijas produktus vai pakalpojumus. Faktiski agrāk neticams drošības līmenis, izmantojot drošas HTTPS šifrēšanas procedūras, jau ir kļuvis par standarta stāvokli to uzņēmējdarbībā. Es domāju, ka vispieredzējušie tiešsaistes klienti sagaida tikai ar tīmekļa vietnēm, kas piedāvā labu drošības līmeni ar HTTPS. Tie vienkārši gaidīs šādu drošu lietotāja pieredzi pēc noklusējuma, vienkārši izlaižot tās novecojušās platformas, kuras joprojām saņem bez SSL sertifikātiem.

Joprojām vilcināsies par HTTPS un SEO ietekmi uz jūsu uzņēmuma tīmekļa vietnes veicināšanu Google SERP sarakstā? Jūs varētu arī atrast visas atbildes Google oficiālajās tīmekļa lapās, kuras galvenokārt veidotas tiem, kas joprojām nav pārliecināti par galīgā lēmuma pārsūtīšanu no HTTP uz HTTPS. Tā vietā, lai pārliecinātu jūs par dažām tūlītējām priekšrocībām tiešsaistes veicināšanā, kas nāk no kopējās HTTPS SEO ietekmes, man būs īss pārskats par jūsu vietnes HTTP uz HTTPS pārslēgšanās procesu.

Ja pareizi (pat paši) apstrādājot, jūsu tīmekļa lapas migrēšana uz HTTPS var kļūt par vienkāršu un diezgan vienkāršu procesu:

  • Iegādājieties savu SSL sertifikātu
  • Pārliecinieties par sertifikāta instalēšanas procedūru, izmantojot jūsu vietnes tīmekĜa vietnes hostinga kontu
  • Ir svarīgi, lai visas saites būtu dubultā pārbaude, jo tiklīdz migrācija ir pabeigta, katrs URL bez pilnīgas HTTPS atjaunināšanas tiks zaudēti uz visiem laikiem

https or http

Galu galā, neaizmirstiet informēt jūsu vietnes pārsūtīšanas meklētājprogrammas. Tikai 301 pāradresācija, kas izveidota ar HTTPS, lai ikviens lietotājs, kurš ir atzīmējis jūsu tīmekļa vietni ar grāmatzīmi, automātiski tiktu novirzīts uz jaunizveidotajiem. Visbeidzot, ja jums rodas problēmas ar Google Search Console, es ieteiktu izveidot divas atsevišķas īpašības, lai atsevišķi izveidotu HTTP un HTTPS bāzes lapas, lai vienreiz un visiem Source .

December 22, 2017