Back to Question Center
0

Kādi ir visbiežāk uzdotie jautājumi meklētājprogrammām?

1 answers:

Meklētājprogrammas jautājumi vai vaicājumi ir attiecīgo lietotāju vārdus vai frāzes, ievadot meklēšanas lodziņā, lai iegūtu visatbilstošāko informāciju meklēšanas vaicājumiem.Meklēšanas vaicājumus var iedalīt trīs galvenajās kategorijās - navigācijas, informācijas un transakciju. Šī jautājumu daudzveidība ļauj mums saprast mūsu potenciālos klientus, kuri meklē izturēšanos un nolūku. Ļaujiet mums tuvāk apskatīt šādus meklētājprogrammu jautājumus.

question search engine

Trīs meklēšanas dzinēju jautājumi

  • Navigācijas

uz vaicājuma veidu, kad lietotājs zina, kāda veida avotu viņš vēlētos atrast. Viņš tieši meklēšanas lodziņā ievieto konkrētu vietnes URL un iegūst atbilstošu rezultātu. Labajiem navigācijas vaicājumiem ir skaidrs nolūks, un, ja jūsu vietne nav domāta lietotājam, jūsu vietne būs neievērota.

Tas varētu būt diezgan sarežģīti veidot stratēģiju ar šāda veida vaicājumu. Tomēr, ja jūs koncentrējatties uz sava zīmola atpazīšanas uzlabošanu, jūs dubultosiet savas izredzes. Vidējais rezultātu skaits, kas parādās pirmajā Google SERP lapā, kad runa ir par navigācijas vaicājumu, ir septiņi. Google ir veikusi šo soli, jo šķiet lietderīgi rādīt vairāk nekā septiņus rezultātus, ja lietotāji vairumā gadījumu nonāk TOP vienā rezultā. Tomēr daži navigācijas vaicājumi, iespējams, nav šāda veida. Piemēram, ne visiem lietotājiem, kuri meklē "Instagram" vaicājumu, jāatrod šī multivides lietojumprogramma. Daži no viņiem vēlētos izlasīt dažus saistītus rakstus vai informāciju par dažiem Instagram iestatījumiem vai atjauninājumiem. Tāpēc jums ir jāpārliecinās, ka jums ir atbilstoša navigācijas vaicājuma informācija, kas parādās gan maksas, gan dabiskajos rezultātos.

  • Informatīvie

Informācijas vaicājums ir tad, kad lietotājs vienkārši vēlas atrast atbildi uz viņa jautājumu vai atrisināt kādu problēmu. Viņam nav nozīmes, kāda veida vietni viņš saskarsies. Ir vienīgā prasība, ka šis interneta avots būs maksimāli atbilstošs viņa vaicājumam. Informatīvs vaicājums ir visplašākais izplatījums un parasti izmanto vidēji lietotāji. Galvenais meklētājprogrammu optimizācijas mērķis ir piesaistīt lietotājus, kuri meklē informāciju par kvalitatīvu saturu, izmantojot informatīvus vaicājumus. Ja jums ir unikāls un saistošs SEO saturs, kas var palīdzēt lietotājiem atrisināt viņu problēmas, tad, visticamāk, jūsu vietne saņems daudz kvalitatīvas datplūsmas, kas var pārvērst pārdošanu. Ir grūti iegūt zināmu peļņu no informatīviem jautājumiem, jo ​​pirmās SERP pozīcijas šajā gadījumā parasti iegūst Google zināšanu grafīta atbildes un Wikipedia rakstus. Tomēr daudzi lietotāji vēlētos iegūt dziļāku informāciju par šo tēmu. Tā ir jūsu iespēja paaugstināt jūsu klikšķināšanas ātrumu un reklāmguvumu. Lai vadītu datplūsmu uz jūsu tīmekļa avotu, varat izmantot emuāra ziņas ar kvalitatīvu informāciju un padomus. Turklāt ir gudri rakstīt detalizētus soli-pa-solim ceļvežus un veidot aprakstošus videoklipus.

search engine

  • Darījums

Transakciju vaicājums ir tad, kad lietotājs vēlas iegādāties. Tas izklausās kā "nopirkt kaut ko" vai "pasūtīt kaut ko. "Turklāt darījumu jautājumi var ietvert precīzus zīmolu nosaukumus, piemēram," Apple ierīces "vai" Samsung viedtālruņus ". "Daudzi vietējie meklējumi, piemēram," tuvākais Āzijas restorāns Čikāgā ", ir arī darījumi. Transakciju vaicājums ir visvairāk peļņas gūšanas vaicājums, kas tiešsaistes tirgotājiem ļauj tiešsaistē piesaistīt naudu. Lai iegūtu visaugstāko IA, vietņu īpašnieki norāda uz meklētājprogrammu optimizāciju un maksas par klikšķi reklāmu Source .

December 22, 2017