Back to Question Center
0

Kā apvienot vietnes dizaina un meklētājprogrammu optimizāciju?

1 answers:

Visbiežāk, kad tiek ieviesta jauna sistēma praktiski jebkurai tiešsaistes biznessi, lauvas daļa no atlīdzības bieži tiek noteikta tīmekļa vietņu dizaina un meklētājprogrammu optimizācijai (SEO). Pieņemsimies, ka galvenā problēma ir pievilcīga, lietotājam draudzīga un profesionāla web dizains, kad runa ir par ērtu un ērtu piekļuvi apmeklētājiem.Bet ko tad, ja es teiktu, ka visi šie smagi darbi mājas lapas dizains var beigties tikai izšķērdēta? Ko darīt, ja interneta lietotāji nekad neievēros šādu tīmekļa vietni, kas ir redzama Google augšējā SERP sarakstā? Tāpēc es turpināšu apspriest svarīgāko ciešāko sadarbību jūsu darbā ar mājas lapas dizaina palīdzību, meklētājprogrammu optimizācija, kas vienmēr notiek roku rokā.

website design search engine optimization

Visual SEO

Katru mājas lapas dizaina meklētājprogrammu optimizācija sākas ar visu jūsu vizuālā satura ievietošanu atbilstoši meklēšanas algoritmiem. Es domāju iegūt alt tagus katram attēlam, kuru ievietojat savās tīmekļa lapās. Lieta ir tā, ka lielākā daļa meklētājprogrammu (kā arī pats Google) nespēj "nolasīt" vizuālo saturu, ja vien katrs attēls nav ietverts ar nepieciešamo aprakstu rakstiski. Turklāt, ņemot vērā, ka jūsu vietnei ir pārmērīgi lieli attēli, tas noteikti palēninās jūsu kopējo ielādes ātrumu, tādējādi slikti padarīs jūsu augstāko rangu SERPs. Tieši tāpēc tas ir tik svarīgi, lai arī samazināt savu vizuālo saturu, vienlaikus atceroties vadošās SEO vadlīnijas, izvēloties vārdus attēlus, un integrējot tos ar labo atslēgvārdi jūsu potenciālie klienti, visticamāk iekļaut meklēšanas vaicājumu.

Atbildīgs mājas lapas dizains uzlabo meklētājprogrammu optimizāciju

Mūsdienās arvien biežāk pārnēsājamās ierīces tiek izmantotas interneta pārlūkošanai. Ņemot vērā to, ka arvien vairāk potenciālo pircēju meklē nepieciešamos produktus vai pakalpojumus, izmantojot viedtālruņus un planšetdatorus, mobilajām ierīcēm paredzētā tīmekļa dizains tagad tiek piešķirts augstākā ranga SERPs. Tātad, Google ir sākusi sodīt šīs tīmekļa vietnes, kurās nav pienācīgas funkciju kopas, kas pielāgotas, lai nodrošinātu labāku pārlūkošanas pieredzi, izmantojot portatīvās ierīces. Tāpēc ir pamatota ideja vienmēr saglabāt jūsu atsaucīgo mājas lapas dizainu, saglabājot Search Engine Optimization vienlaikus. Veicot šo darbību, neaizmirstiet pārliecināties, vai jūsu saturs ir atsaucīgs arī uz balss pieprasījumiem. Turklāt ekspertiem ir ieteicams izveidot dažus optimizētus FAQ sadaļas, kas iekļautas katrā jūsu vietnē. Atcerieties, ka šādi pakalpojumi jau ir kļuvuši MUST, lai apmierinātu pašreizējo uz jautājumiem balstīto balss meklēšanas pieprasījumu.

website design

Darbs ar jūsu URL

Šeit ir viena papildu iespēja, lai uzlabotu jūsu mājas lapas dizains un Search Engine Optimization. Es domāju, ka jums jāpievērš uzmanība, izvēloties domēna vārdu. Ņemot vērā, ka jums jau ir tas, jums ir ieteicams pieteikties uz Google draudzīgiem nosaukumiem katrai jūsu vietnes lapai. Pārveidojiet katru URL un lapas nosaukumu, lai tas būtu atbilstošs apraksts, kas bagāts ar mērķa atslēgvārdiem un frāzēm. Tādā veidā jūs sasniegsit lielisku, lietotājdraudzīgu uzlabojumu jūsu vietnes dizainam, jo ​​meklētājprogrammu optimizācija būs pievilcīgāka, lai labāk indeksētu Google rāpuļprogrammas Source .

December 22, 2017