Back to Question Center
0

Kā pievienot vietnei daudzvalodu SEO pakalpojumus?

1 answers:

Mūsdienās gandrīz visi, kas izmanto komerciālu vietni, var veiksmīgi vadīt produktu veikalu vai pakalpojumu sniedzēju internetā. Tas kļuva iespējams pateicoties Web lielajai jaudai, ļaujot, iespējams, jebkuram tiešsaistes uzņēmējam piesaistīt miljoniem potenciālo klientu visā pasaulē. Un, risinot daudzvalodu auditorijas pāri robežām, protams, jums būs nepieciešams pievienot daudzvalodu SEO tīmekļa vietni (citādi starptautisks SEO).

add seo to website

Tādā veidā, meklējot pareizu meklētājprogrammu optimizāciju daudzvalodu (starptautiskā) līmenī, var kļūt vēl efektīvāk nekā precīzi mērķtiecīgs vietējais SEO. Nav teikt, ka, pievienojot starptautisku SEO tīmekļa vietnei, jūs vienkārši atverat durvis uz neskaitāmiem daudzajiem dažādām iespējām jūsu tiešsaistes projektam (it īpaši salīdzinājumā ar parastajiem ķieģeļu un javu komerciāliem darījumiem). Ņemot to par pašsaprotamu - nepieciešamība pievienot SEO vietnei, kas ļauj tai izcelties un būt adresēta globālajai auditorijai, nesen ir kļuvusi par MUST, iespējams, jebkuram tiešsaistes uzņēmumu īpašniekam, kurš vēlas un gatavs ļoti lielam panākumam.

Pirms jūs sākat

Vispirms, pirms jūs varat pieņemt labi izstrādātu lēmumu pievienot SEO vietnei starptautiskā līmenī, jums būs nepieciešams izveidot sevi kā līderis dominē noteiktā tirgus nišā. Kad jūsu jaunais bizness pabeigs šo galveno mērķi vienā valodā, nākamās lietas, kas jādara, tiek veiktas, pievēršoties precīzi mērķtiecīgām mērķauditorijām dažās citās valstīs.Acīmredzot šis process sākas, tulkojot jūsu tīmekļa lapas otrajā un trešajā valodā, vienlaikus paturot prātā, ka ir nepieciešams pievienot SEO vietnei katrā nākamajā daudzvalodu līmenī. Tātad, visbeidzot, apsveram jautājumu pakāpeniski.

Viena lieta vienlaikus

Ļoti bieži uzņēmumi steidzas, lai sāktu savas mājas lapas vairākās valodās jau no paša sākuma. Ņemot vērā, ka sākuma periodā ir izveidots ļoti liels budžets, ideja var šķist skaņa. Bet šeit nāk piesardzība. Iedomājieties, ka mēs veiksmīgi esam izveidojuši interneta veikalu, kas tiek parādīts meklētājprogrammas rezultātu lappušu augšpusē (SERPs), piemēram, angļu valodā. Un vai ir kāda garantija, ka mūsu ārzemju versijas, piemēram, tulkotas spāņu vai vācu valodā, arī darbojas? Es domāju, ka nē. Tātad, kad mums vajadzētu sākt šo daudzvalodu paplašināšanos? Es uzskatu, ka labākais laiks ir tas, kad jūs jau esat uzsācis un izdevies saglabāt veiksmīgu tīmekļa vietni angļu valodā:

 • Vai uzņēmējdarbības vietnes modelis labi darbojas angļu valodā
 • koncentrēties uz saprātīgu CMS un tīmekļa vietnes struktūru
 • Esi gudrs, lai vienā laikā tiktu atvērta tikai viena jauna valoda (to darot, jums būs pietiekami daudz laika, lai pievienotu SEO vietnei šajā valodā, un tādējādi iegūstiet ārkārtēju rangu SERP pirms ienākšanas nākamajā daudzvalodu līmenī)
 • Rīkojieties atbilstošu atslēgvārdu pētījumu katrai mērķa valodai, kuru plānojat pievienot (tādā veidā atlasiet tikai atbilstošus atslēgvārdus, kuriem ir augsta meklēšanas trafika, bet joprojām ir vāja bioloģiskā konkurence).
 • Katrai no jūsu jaunās tulkotās tīmekļa vietnes versijām ir jāietver vismaz pāris jūsu emuāru lapas vai jebkurš cits koplietojams saturs (dariet to pēc iespējas ātrāk, vienlaikus veicinot savas tīmekļa vietnes, izmantojot daudzvalodu saišu veidošanas kampaņu)

add seo

Kontroles dubultā pārbaude ol viss viss

Daudzvalodības gadījumā jums vajadzētu apsvērt iespēju izveidot vienotu daudzvalodu draudzīgu satura vadības sistēmu (CMS). Nav nepieciešams apstrādāt vairākas dažādas datubāzes vienlaikus, jo es ieteiktu turēt to pašu CMS, lai tulkotu jūsu rakstisko saturu atkal un atkal. Ir daudz mūsdienu satura vadības sistēmu, kas ļauj jums izveidot daudzas vietnes dažādās valodās, kurās ir kopīga datubāze. Cita starpā es iesaku izmantot vienu no šiem: Joomla, Magento, WordPress vai Drupal. Tādā veidā jums var būt dažas labas priekšrocības:

 • samazināta hostinga telpa, ar daudz lētākiem hostinga izdevumiem (atcerieties, ka Google neatšķiras no jūsu uzņēmējas atrašanās vietas, jo meklētājprogramma izmanto citas zīmes lai norādītu savu faktisko mērķauditoriju)
 • efektīva krājumu kontrole dažādās versijās vai vairākās vietnēs
 • vairumtirdzniecības atjauninājums visām jūsu vietnēm vienlaicīgi, ja jums būtu jāpārstrādā viena uzņēmuma pārveide vai izstrāde

Es ieteiktu apsvērt šādas iespējas, kā veidot jūsu vietnes struktūru:

 • Augstākā līmeņa un valsts kodētās domēni (piemēram,. de (Vācija)
 • Katram globālā līmeņa domēnam ir jābūt apakšdomēniem
 • Apakškatalogi, kas nāk par katru globālā līmeņa domēnu
 • Apsveriet URL parametrus
 • Kontroles valodu ar sīkdatnēm

Attiecībā uz mani, izvēloties valsts kodēta domēnu, lai pievienotu SEO uz vietni, ir vairākas priekšrocības. Izmantojot valsts ģeogrāfisko izvietojumu, ir lieliski piemērota zīmolradīšanai, jo katram lietotājam uzreiz tiks teikts, ka jūsu starptautiskais bizness ir pietiekami nopietns, lai atsevišķi koncentrētos uz katru konkrēto valsti. Galu galā ar atslēgvārdiem bagātu domēna nosaukumu var viegli pārtulkot katrai valstij, lai padarītu jūsu galvenā produkta vai pakalpojuma reklamēšanu tiešsaistē vēl mērķtiecīgāku (piezīme, šī iespēja nedarbosies, ja jums ir darīšana ar vairākiem diapazoniem, kas jau ir koncentrējoties uz vienu atslēgvārdu vai galveno frāzi).

seo website

Pārējās globālās optimizācijas lietas, kuras es izmantoju, lai pievienotu SEO savai vietnei.

Viena CMS datubāze ir lieliska. Bet joprojām ir vērts pārbaudīt, vai vispārējā konfigurācija ir pilnīgi pareiza. Tādā veidā jūs varat izmantot hreflang tagus, kas Google precīzi norāda, kura valoda (ne valsts) ir katra tīmekļa vietne, kas faktiski tiek rakstīta.

Ņemot vērā dažus tulkošanas īpatnības, it īpaši attiecībā uz nevainojamu gramatiku, ko novērtē Google, jums vajadzētu izmantot tikai vispiemērotāko rakstīšanas gramatiku katrai vietnes sadaļai. Bet, dziļāk aizrāvies, es pamanīju, ka gramatikas noteikumus dažreiz var ignorēt, tikai par tehnisko optimizāciju. Es domāju, ka daudzās vietnēs ar augstu rangu bieži tiek izmantoti daudzi slikti gramatikas atslēgvārdi vai frāzes, kas joprojām izrādās ļoti būtiski un piemēroti. Tātad, es ieteiktu ievērot stingrus gramatikas noteikumus jūsu teksta daļām un visur citur. Vienkārši atcerieties, ka jūsu metadatiem, vietrāžiem URL un enkura tekstiem jūs varat brīvi pievērst īpašu uzmanību tikai meklēšanas atslēgvārdu frāzēm, nevis to gramatikai.

Nobeigumā es gribētu to vēlreiz uzsvērt - izmantojot standarta tulkojumu, parasti izlaižot daudz kritisku elementu, ir sliktākais veids, kā pievienot vietnei tīmekļa vietni. Lai sasniegtu izcilu starptautisku optimizāciju divvalodu meklēšanai, iesaku veikt precīzu tulkošanu mājas lapās, kurā iekļauta rūpīga saikne un padziļināta atslēgvārdu izpēte. Un nekad neierobežo, mēģinot vienlaikus aptvert vairākas valodas, jo tīri veiksmīga starptautiska uzņēmējdarbība tiešsaistē viss pastāvīgi jādara, viena pēc otras Source .

December 22, 2017