Back to Question Center
0

Kas man jāzina par manu vietni, lai mana meklētājprogrammu optimizācija būtu veiksmīga?

1 answers:

Vai esat kādreiz domājuši, ko nozīmē SEO? Protams, lielākā daļa no mums var izlasīt vispārīgu šī vārda definīciju Google. Tomēr SEO nozīmē dažādas lietas dažādiem cilvēkiem. Kaut arī daži vietņu īpašnieki saprot meklētājprogrammu optimizācijas termiņu, vadot attiecības ar meklētājprogrammām, izmantojot reklāmas kanālus un analītisko programmatūru, citi izmanto SEO kā optimizētu satura izveidi un saišu izveidi.

site engine optimization

Patiesībā, lai saprastu SEO būtību, jums ir vajadzīga kāda pieredze šajā jomā. Meklētājprogrammas optimizācija ir kvalitāte un unikāls saturs, tehniskie pamati (tīmekļa vietņu kodēšana un iekšējā struktūra), nepārspējama lietotāju pieredze Google domēnā un iestādē. Ir vairāk nekā 200 Google standarti, kas jums jāievēro, vienlaikus uzlabojot vietnes vizuālo klātbūtni. Izvērtējot visus šos kritērijus tīmekļa vietņu optimizācijas kampaņas veidošanas procesā, jūs varēsiet piesaistīt mērķtiecīgu datplūsmu no meklētājprogrammām un nokļūt meklēšanas rezultātu augšpusē.

Apspriedīsim, kas jums ir nepieciešams, lai jūsu meklētājprogrammu optimizācija būtu veiksmīga.

Vietnes essentials jums ir nepieciešams apsvērt, lai labāk SEO

Lielākā daļa tīmekļa pārziņiem koncentrēt savus centienus uz atslēgvārdu pētniecību un to pareizu izvietošanu visā lapā. Tomēr, ja jūs esat strādājuši pie atslēgvārdu optimizācijas, bet joprojām nav redzamu rezultātu, jums vajadzētu apsvērt citus faktorus, kas ietekmē SEO klasifikāciju.

Google algoritms ne tikai novērtē jūsu atslēgvārdu atbilstību un metadatu optimizāciju, bet arī novērtē informāciju, piemēram, vidējo laiku lietotājiem, kuri tērē jūsu vietni, to lapu skaitu, kurās tie izskatās, atlēcienu līmeni, nepieejamas lapas, šķeltas saites un tā tālāk.

Vienīgais veids, kā paaugstināt reklāmguvumu līmeni un panākt, lai lietotāji paliktu jūsu vietnē, ir uzlabot viņu pieredzi savā vietnē.Tā kā lietotāja pieredze ir nozīmīgs Google rangu faktors, jums ir jāvelta liela daļa sava laika un pūļu, lai padarītu jūsu vietni viegli orientēties un maksimāli atbilstu konkrētam vaicājumam.

Lai uzlabotu lietotāju pieredzi un padarītu jūsu vietni par SEO draudzīgu, apsveriet šādas vietnes dzinēju optimizācijas metodes.

  • Atbildīgs dizains

Jūsu mājas lapā jābūt atsaucīgai, lai pareizi reaģētu uz lietotāja ierīces lielumu. Pēc nesenā Google atjauninājuma vietnes atsaucība kļūst par obligātu SEO tehniku, kas ir saistīta ar tiešsaistes uzņēmējdarbības panākumiem. Jums ir jānodrošina optimāla vietņu izkārtojums mobilajās ierīcēs un planšetdatoru ierīcēs, kuras citkārt var tikt parādītas kā tīmekļa lapas darbvirsmas versija.

Radot atsaucīgu dizainu, jūs saņemat iespēju mērķēt pēc iespējas lielākam potenciālo klientu skaitam kā meklēšanas vaicājumam no mobilajām ierīcēm. Ja izveidojat jaunu tīmekļa vietni, tai ir jābūt atsaucīgam, lai uzlabotu klasifikāciju un piesaistītu vairāk apmeklētāju. Ja jūsu pašreizējā tīmekļa lapa nav reaģējama, varat pielāgot reakciju vai instalēt mobilo ierīci.

site seo

  • Pieejamība

Jums ir nepieciešams, lai jūsu vietne būtu iekļauta visiem lietotājiem. Vietnes pieejamībai ir vajadzīgi labi optimizēti ALT tagi visos attēlos. Tas jums palīdzēs informēt visus lietotājus par jūsu saturu un iesaistīt viņus pēc jūsu vietnes. Turklāt pieejamība ir par pareizu virsraksta tagu, piemēram, H1 vadošās virsraksta un H2 apakšgrupām, pareizu izmantošanu. Šie tagi palīdz strukturēt saturu un ļauj viegli pārmeklēt gan meklēšanas robotprogrammatūru, gan lasītājus.

Šāda navigācijas funkcija, jo rīvmaize palīdz lietotājiem invalīdiem un palīdz viņiem saprast, kur viņi atrodas jūsu vietnes hierarhijā. Turklāt kvalitatīva vietnes karte ļauj visiem lietotājiem un meklētājprogrammām iegūt pilnīgu priekšstatu par jūsu vietni Source .

December 22, 2017