Back to Question Center
0

E-komercija: meklētājprogrammu optimizācija vai estētika?

1 answers:

Mūsdienās e-komercijas meklētājprogrammu optimizācijas mūsdienu pasaule ir kļuvusi par mugurkaulu praktiski jebkuram globāla mēroga globāla mēroga tiešsaistes darījumu samazināšanai. Lai gūtu panākumus šajā darbībā un padarītu jūsu komerciālo projektu pareizi darbotos, jums būs nepieciešama pareiza izpratne un ievērojama pieredze abās jomās - e-komercijas un meklētājprogrammu optimizācija, kas ir pārāk plaša un sarežģīta, lai apstrādātu nepieredzējušiem vai nekvalificētiem iesācēju tiešsaistes uzņēmējiem.

Attiecībā uz mani man nebija laimīgs, lai visu to pārvaldītu uzreiz. Patiesībā, man bija vairāk nekā astoņu gadu smagas vadības darbu, lai apstrādātu vairākas uzņēmuma mēroga tīmekļa vietnes, kuru pamatā ir dažādas tiešsaistes sistēmas e-komercijas un meklētājprogrammu optimizācijas paņēmieniem. Un es izmantoju tikai visu, ko jūs varat iedomāties - sākot ar daudzām pārtikas produktu piegādēm - ar augsto tehnoloģiju rūpniecības iekārtām.

ecommerce search engine optimization

Problēmas izpratne

Pirmā un, iespējams, vissvarīgākā lieta, kas man jāzina, ir tas, ka lielāko daļu no visiem saistītiem tiešsaistes uzņēmējdarbības projektiem parasti cieš diezgan salīdzināmi un pat līdzīgi jautājumi par meklētājprogrammu optimizāciju. Es domāju, ka, neatkarīgi no mērķauditorijas vai izvēlētās tirgus nišas, maksimālā pakļautība internetam, kas virza kvalitatīvāku bioloģisko datplūsmu, visbeidzot, rada lielāku ieņēmumu plūsmu - viņi visi ir atkarīgi no tā, cik labi viņu e-komercijas meklētājprogrammu optimizācijas stratēģija tiek izmantota vai nu viņu projektu vadītājs vai paša uzņēmuma īpašnieks.

Nav īpaša uzmanība SEO

Pirms jebkas cits, pieņemsim, ka ar to saistās - lielāko daļu saistīto projektu parasti ietekmē pilnīgi nepareiza lēmumu pieņemšana to izveides uzsākšanai. Es domāju, ka pārāk bieži biznesa nozares dalībnieki virza savus tiešsaistes uzņēmumus galvenokārt, lai panāktu labāku lietotāja pieredzi un vispārēju pārlūkošanas estētiku, nevis virzītu uz pareizo ceļu uz pareizu e-komercijas meklētājprogrammu optimizāciju.

Iedomājieties ļoti tipisku gadījumu, kad jauns zīmols aizņem pilnīgi nepareizu koncentrēšanos vienīgi pievilcīgākas un funkcionējošākas vides veidošanā, bez īpaša uzsvara uz meklētājprogrammu optimizāciju ( SEO). Tādā veidā visa biznesa vadība no sākuma kļūs neizdevīga, i. e. , ignorējot iespējas piesaistīt vairāk potenciālo klientu tieši no organiskiem kanāliem, kas ilgtermiņā kļūs par stabilu īstu pircēju plūsmu. Bet šeit nāk klajā labas ziņas - nav nepieciešams justies vīlušies, pat ja jūs esat svaigs šeit vai joprojām nejūtas pietiekami pārliecināti par e-komercijas meklētājprogrammu optimizāciju.Zemāk es esmu gatavojas uzskaitīt dažus pierādītus lietošanai ieteikumus, kas izriet no manas praktiskās pieredzes un, protams, balstoties uz maniem pagātnes neveiksmēm. Es ceru, ka šādi īsie padomi palīdzēs jums izveidot tīri veiksmīgu biznesa projektu, kura pamatā ir viena no šīm mūsdienu e-komercijas sistēmām, kas arvien vairāk kļūst arvien populārāka.

ecommerce seo

Darbs ar unikāliem produktu aprakstiem

Pirmkārt, ņemot vērā, ka gandrīz visus jaunos zīmolus parasti pārvalda tie cilvēki, kam ir speciālas zināšanas par viņu produktiem vai pakalpojumi. Tomēr šie iekšējie speciālisti parasti izjūt izpratnes trūkumu par e-komercijas meklētājprogrammu optimizācijas koncepciju un to, kā tā darbojas. Tādā veidā to produktu apraksti bieži vien ir sekla vai var tikt izvilkti tieši no ražotāja. Tā rezultātā tie nav tik unikāli, informatīvi vai kaut kā saistoši - šādi apraksti nekad nedos augsta līmeņa produktu rangu, kas redzams primārajā dabiskās meklēšanas sarakstā.

Tieši tāpēc jums ieteicams labi strādāt pie jūsu produktu aprakstiem, lai viņi "runātu" ar mērķauditoriju, sakārtotu atslēgvārdu un atslēgu frāžu kopīgos meklēšanas vaicājumus un pārstāvētu vislabākos pārdošanas punktus un pievilcīgs veids vienlaikus. Neatkarīgi no produktiem vai pakalpojumiem, ar kuriem jums ir darīšana, jūsu apraksti ir veidoti no 150 līdz 300 vārdiem, lai sasniegtu galveno semantisko jēdzienu e-komercijas meklētājprogrammu optimizācijā.Ja tas tiek darīts pareizi, jūsu produktu apraksti varētu būt noderīgi, lai piesaistītu kvalificētākus klientus tieši no dabiskās meklēšanas rezultātiem.

Saglabājiet preču iesūtīšanas produktu atsauksmes

Katra prece, ko piedāvā jūsu zīmols, ir iegulta ar atbalsta pārbaudi, ir lielisks veids, kā palielināt produkta lapu atbilstību. Faktiski populārākais piedāvājums, ko jūs piedāvājat pārdot, jo vairāk atsauksmju un informatīvas vadlīnijas, visticamāk, būs jāuzņemas nozīmīgākas reklāmguvumu iespējas. Izdodiet savu produktu atsauksmes, nekad neizmantojiet ikdienas mārketinga materiālus, esi radošs, lai sniegtu kvalitatīvāku informāciju, balstoties uz tiešo lietotāju pieredzi un vērtīgiem personiskiem ieteikumiem.Vienmēr dariet visu iespējamo, lai iesaistītu vairāk atsauksmju un atsauksmju. Tādējādi jūsu produktiem būs lielāka vērtība un lielāka autoritāte, ņemot vērā e-komercijas meklētājprogrammu optimizāciju, lai beidzot virzītu vēl lielākus reklāmguvumus.

Nekad nelietojiet ar atslēgvārdiem

Es domāju, ka jums nekad nevajadzētu iet tik tālu, cik vien iespējams, piesātinot produkta lapas saturu ar atslēgvārdiem. Aizmirstiet šo ideju, tā nekad nedarīs. Faktiski jūs nevarat piesaistīt vairāk dabisko apmeklētāju vai uzlabot savu galveno atslēgvārdu autoritāti - vienkārši aizpildot savu produktu aprakstus ar atslēgvārdu masu un atslēgu frāzēm.Tā vietā jums vajadzētu turpināt strādāt ar pilnīgi atbilstošu un inteliģentu saturu, kas klientiem sniegtu lielāku vērtību, vienlaicīgi izpildot galvenās e-komercijas meklētājprogrammu optimizācijas prasības.

seo for ecommerce website

Visbeidzot, dari daži tīri SEO orientēti stuff

es domāju šeit, ka jums vajadzētu aizpildīt attēla tekstu, optimizēt vietrāžus URL, kā arī izveidot unikālas nosaukumi un adaptīvā vietnes karte. Vispirms ļaujiet meklētājprogrammām saprast jūsu vizuālo saturu, katru attēlu, kas ir izvietots jūsu produktu lapās, kas ir iegults ar alt tekstiem, kas sniedz skaidru aprakstu, kas tiek nodrošināts ar atslēgvārdu un sniedz norādi uz jūsu zīmola vārdu.

Otrkārt, izveidojiet tīri unikālas virsrakstus, kas tiek atbalstīti tikai ar pareiziem nosaukumu tagiem. Pārliecinieties, ka šeit šeit nav dublikātu vai plaģiātu. Pēc tam pārveidojiet savus bezjēdzīgos URL vairāk informatīvos, tostarp faktiskajos produkta nosaukumos un tā kategorijā. Visbeidzot, veicot pareizo e-komercijas meklētājprogrammu optimizāciju, jums būs jāpārliecinās, vai ikdienas darbi un atjauninājumi ir pilnībā atpazīti un indeksēti rāpuļprogrammās. Tātad, neaizmirstiet izveidot pielāgotu vietnes karti. Vai arī jūs varētu pieteikties dažām populārām satura pārvaldības sistēmām ar dažādiem automatizētiem vietņu karšu risinājumiem, kurus parasti izmanto vadošās komerciālās sistēmas tiešsaistē Source .

December 22, 2017