Back to Question Center
0

Kādi ir visizplatītākie SEO jautājumi un atbildes, ko jūs saņemat?

1 answers:

Ja jūs tikko sākat ienirt SEO pasaulē, viss var likties jums mulsinoši. Lai gan internetā ir simtiem rakstu, kurā sniegti ieteikumi par to, kā palielināt vietnes datplūsmu, daži no tiem ir pilnīgi bezjēdzīgi, bet citi nedefinē izpratni par to, kāda ir tieši meklēšanas optimizācija.

Semalt eksperti saprot, cik grūti var iesācējiem izpētīt pasaules SEO no nulles. Tāpēc mēs nolēmām neveikt dziļākos meklētājprogrammu optimizācijas tehniskos elementus, bet gan noskaidrot SEO stratēģijas galveno mērķi un pamatīpašības.

seo questions and answers

Zemāk mēs esam apkopojuši visbiežāk uzdotos jautājumus par SEO. Katram jautājumam ir skaidra un kodolīga atbilde. Lasiet tos visus, lai izprastu meklētājprogrammu optimizācijas nozīmi.

6 Top SEO Jautājumi un atbildes


1. Cik maksā SEO izmaksas?

Tas ir ļoti atkarīgs no jūsu pieejas un gala mērķa. Tiem cilvēkiem, kas tikai sāk sākt ar pamatiem, vajadzētu apmēram 10-20 stundas nedēļā, lai veiktu lielāko daļu darba pašiem. Ja tiek veikts pareizi, kampaņai jebkurā budžeta līmenī būtu jāatgūst vairāk nekā sākotnēji ieguldītie līdzekļi. Atkal, tas viss ir atkarīgs no jūsu niša un rezultāta, ko jūs gaidāt.

2. Cik daudz laika tas notiek?

Tas arī ļoti atšķiras atkarībā no vietnes īpašnieka pieejas. Gadījumā, ja jūs tikai reizi nedēļā ģenerējat svaigu saturu un ieguldāt ne daudz naudas, ne pietiekami daudz laika, tas var ilgt gadu, pirms sākat redzēt ievērojamus rezultātus. Gluži pretēji, vairāku nedēļu raksti, dabiskās saites veidošana un aktīvā satura veicināšana ir tie faktori, kas palīdzēs jums redzēt nozīmīgus rezultātus dažu mēnešu laikā. Apkopojot, jo ilgāk jūs turpināt kampaņu, jo labāki rezultāti būs redzami. Vienkāršs kā tas.

3. Vai man ir jāzina kodēšana par SEO?

Tas viens ir grūts. Atbilde ir "jā" un "nē". Pirmā lieta, kas jāatceras: jums nav nepieciešams kodējums, lai sāktu darbu ar SEO. Tomēr daži tehniskie priekšmeti prasa mazliet backend mājas zināšanas. Tagad mēs galvenokārt runājam par meta aprakstiem un robotiem. txt fails. Par laimi, šodien ir daudz vieglāk, nekā pirms dažiem gadiem, lai iegūtu ar saviem programmēšanas pamatus, ievērojot soli-pa-solim norādījumus un instrukcijas internetā.


4. Ja Google nepublicē tā algoritmu, kā es varu zināt, kā rangs?

Viss ir par izmēģinājumu un kļūdu, citiem vārdiem sakot, eksperimentiem. Šodienas SEO kopiena ir ļoti aktīva, daloties testu rezultātos un rangu svārstības. Cilvēki saprot, ka kopīgi viņi var izdarīt precīzākus secinājumus par to, kādi faktori ietekmē klasifikāciju no turienes, kas ir lieliski.


5. Kā izvēlēties mērķiem piemērotus atslēgvārdus?

Ir svarīgi atcerēties, ka 2017. gadā meklēšanas algoritmi vairāk balstās uz semantisko meklēšanu, nekā to dara, kartējot atslēgvārdu frāzes līdzīgām frāzēm tīmeklī. Tomēr iespējams, ka izvēlaties pareizos atslēgvārdu satura tēmas. Jūs to varat viegli izdarīt, meklējot kopīgus lietotāju jautājumus savā uzņēmējdarbības sfērā, populārākās tēmas un jebkuras atbilstošas ​​uzņēmējdarbības jomas, kuras jūs pamanāt, jūsu konkurenti nesedz.

seo questions

6. Kas ir atslēgvārdu pildīšana?

Atslēgvārdu pildīšana ir process, kurā iekļauj pārāk daudz atslēgvārdu vai atslēgu frāzes lapā vai vietnē. Ja jūs ievietojat atslēgvārdu ikvienā tekstā, jūs esat pildījis. Ja jūs lasāt rakstu skaļi un dažas frāzes parādās tekstā pārāk bieži, jūs pildījumu. Risinājums ir acīmredzams - nelietojiet. Tas ir slikts jūsu SEO un lietotāju pieredzi.

Mēs ceram, ka jūs atradīsiet šo "SEO jautājumu un atbilžu" sarakstu noderīgu Source . Izklaidējieties izpētot SEO pamatus!

December 22, 2017