Back to Question Center
0

Kā izvēlēties no meklētājprogrammu optimizācijas pakotnēm?

1 answers:

Mūsdienās arvien vairāk meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumu sniedzēju parādās visā pasaulē. Daži no tiem piesaista vietņu īpašniekus par pieņemamām cenām, bet citi nodrošina dārgas, bet kvalitatīvas optimizācijas paketes. Tātad tas kļūst par viltīgu lietu, lai atrastu labu SEO kompāniju starp simtiem tūkstošiem variantu, īpaši, ja jūs nekad neesat izmantojis optimizācijas pakalpojumus pirms. Tā kā SEO paketes var būt diezgan atšķirīgas viena no otras, jums ir nepieciešams laiks, lai urbtu optimizācijas pakalpojumus dažādās aģentūrās.

search engine optimisation packages

Meklētājprogrammas optimizācija ir kļuvusi par būtisku daļu no tiešsaistes biznesa attīstības. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot vietējo uzņēmuma tīmekļa vietni vai lielo uzņēmumu tīmekļa avotu, jums ir nepieciešami SEO pakalpojumi, jo tas ļauj jūsu tiešsaistes biznesam būt redzamiem SERP un piesaistīt jūsu potenciālos klientus. Uzvarētā meklētājprogrammu optimizācijas kampaņa tieši ietekmē jūsu ieguldījumu atdevi. Tomēr, lai izveidotu veiksmīgu SEO stratēģiju, jums ir nepieciešams izvēlēties pareizo SEO paketi. Šī pakete ne tikai palīdzēs jums piesaistīt mērķauditoriju jūsu vietnei, bet arī atbilst jūsu uzņēmuma specifiskajām prasībām. Patiesībā tiek teikts, ka nav viegls uzdevums izvēlēties piemērotu SEO paketi. Tomēr jums ir daudz lietas, ko varat darīt, lai nodrošinātu, ka jūs sasniedzat labāko meklētājprogrammu optimizācijas paketi jūsu tiešsaistes biznesam.

Dažādu veidu SEO iepakojumi

SEO aģentūru piedāvātos iepakojumus var iedalīt divos pamatmetos - standarta un pielāgota. Standarta

standarta SEO pakete parasti ietver pamata standarta SEO pakalpojumus un metodes, piemēram, atslēgvārdu izpēte, satura rakstīšana, mājas lapas iekšējās struktūras optimizācija un saišu veidošana. Tas nozīmē, ka šī pakete aptver tikai nepieciešamās vietnes optimizācijas metodes, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes bizness. Standarta SEO pakete parasti ir pieņemama cena, jo tai nav vajadzīgi papildu optimizācijas avoti, un to var veikt viens SEO eksperts. Standarta SEO paketes ir pievilcīgas nesen uzsāktās tīmekļa vietnēs. Pirmā lieta, kuru tīmekļa vietņu īpašnieki saskaras ar standarta SEO pakotnes pasūtīšanu, ne vienmēr piedāvā optimizācijas paņēmienus, kas nepieciešami viņu reklāmas kampaņai. Turklāt nav iespēju aizstāt šos pakalpojumus ar nepieciešamajiem vai vispār nemaksāt tos. Tā kā nav jēgas maksāt par bezjēdzīgi jūsu vietnes pakalpojumiem, daudzi tiešsaistes tirgotāji atsaucas uz pielāgoto SEO paketi.

  • Pielāgota

Pielāgota SEO pakete nodrošina vietņu īpašniekiem pakalpojumus, kas ir īpaši paredzēti to uzņēmējdarbībai. Nav nevajadzīgu pakalpojumu, kas jums jāmaksā. Neskatoties uz to, ka pielāgoto pakalpojumu izmaksas ir salīdzinoši augstākas nekā parastajiem pakalpojumiem, joprojām ir gudrs lēmums par to ieguldīt. Tā kā šāda veida SEO pakete ir pielāgota jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām, jūsu ieguldījumi tiks atmaksāti lāpstēs. Pielāgoti meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumi parasti ietver tirgus nišas analīzi, konkurentu pētījumus un citus labvēlīgus optimizācijas taktikas, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes bizness un palielināt vietnes reklāmguvumu skaitu.Pielāgotie meklētājprogrammu optimizācijas pakalpojumi prasīja ekspertu komandas darbu, tāpēc to izmaksas var būt augstākas par vidējo.

Tātad, izlemjot, kāda SEO pakete jums jāizmanto, jums ir jāpārliecinās, ka jūs saņemat visas optimizācijas metodes, kas jūsu tiešsaistes biznesam ir jāizmanto. Pārliecinieties, ka izvēlētais SEO pakalpojums satur jūsu tirgus nišu analīzi, atslēgvārdu izpēti, kvalitatīvu satura ģenerēšanu, direktoriju iesniegšanu, vietnes iekšējās struktūras optimizāciju, savstarpēju saistīšanu, metadatu optimizāciju, saišu izveides kampaņu un emuāru izvietošanu.

seo packages

Kas jums jāmeklē SEO paketē?

Iegādājoties pielāgotu, kas ir ideāli piemērots jūsu biznesa vajadzībām, SEO pakete bieži vien ir izmaksu ziņā efektīvs un efektīvs vietnes optimizācijas veids.Ļaujiet mums runāt sīkāk, ko jums vajadzētu meklēt meklētājprogrammu optimizācijas paketi, lai saņemtu labu SEO rezultātu.

  • Tehniskā audita

Optimizācijas kampaņas sākuma posms jāvelta jūsu vietnes profesionālajai revīzijai, tieši jūsu satura vadības sistēmai un pašreizējai vietnes arhitektūra. Tehniskais audits palīdzēs SEO ekspertiem atrast un novērst kļūdas HTML kodā. Turklāt visaptverošajā pārskatā ir iekļauta gan elementu analīze uz vietas, gan ārpus tā, lai nodrošinātu, ka nav tehnisku kļūdu, kas jūsu vietni nošķir no Google TOP.

  • Atslēgvārds Ieteikums

Atslēgvārdu ieteikums ir galvenā SEO paketes sastāvdaļa, jo tā kalpo kā jebkuras vietnes optimizācijas kampaņas sākuma posms. Parasti meklētājprogrammu optimizācijas speciālisti saviem klientiem piedāvā liela apjoma meklēšanas vienumu kopumu, uz ko tiks vērsta SEO aģentūra. Profesionālajam SEO speciālistam jāizmanto rīku skaits, lai pārbaudītu izvēlēto atslēgvārdu atbilstību un saņemtu labāko atslēgu frāžu sarakstu, lai novirzītu jūsu vietnes kvalitātes datplūsmu.

  • Link ēka

Kvalitātes saišu veidošanas kampaņa ir būtiska jebkura ārpus lapas optimizācijas. Attiecīgo un kvalitātes saišu skaits, kas norāda uz jūsu vietni, nosaka jūsu vietnes autoritāti un reputāciju meklētājprogrammu acīs. Labai SEO kompānijai jāsadarbojas ar dažādiem tīmekļa avotiem un tiešsaistes vietnēm, lai saviem klientiem nodrošinātu kvalitatīvu un atbilstošu atpakaļsaišu skaitu. Pilna skapa ciparu kompānija var piedāvāt saišu izveides pakalpojumus kā daļu no standarta SEO paketes un nodrošināt jūs ar šādām saišu radīšanas metodēm: tirgus niša pētniecība, konkurentu saišu profilu analīze, tīmekļa avota iesniegšana attiecīgajām un autoritatīvajām direktorijām, viesu bloga rakstīšana lai izveidotu kvalitatīvus un unikālus priekšmetus.

  • Satura mārketings

Satura mārketinga pakalpojumus var iekļaut gan standarta, gan pielāgotos SEO iepakojumos, ja SEO konsultants uzskata, ka vietnes saturam ir jāuzlabo vai vajadzētu pārrakstīt. Lai ģenerētu optimizētu saturu, ir laikietilpīgs un rūpīgs process, tāpēc šis optimizācijas aspekts var būt dārgs Source .


December 22, 2017