Back to Question Center
0

Vai organiskās meklēšanas optimizācija joprojām ir aktuāla?

1 answers:

Ja esat strādājis ar Google Analytics, jūs droši vien zināt, ka pastāv četri galvenie datplūsmas avoti - organiskie (meklēšanas), novirzīšanas, sociālie un apmaksātie. Jūs varat iegūt datplūsmu no sociālo mediju kanāliem un maksas reklamēšanas, taču jūsu klasifikācija nebūs liela, jo tas ir galvenais tīmekļa vietnes atbilstības faktors, un SEO draudzība ir liela bioloģiskās satiksmes plūsma.

organic search optimization

Mūsdienās mēs dzīvojam mainīgā un daudzveidīgā pasaulē, kur cilvēki atrod daudz alternatīvu bioloģiskās meklēšanas optimizācijai. Mēs izmantojam reklāmu maksas par klikšķi, veidojam identitātes sociālajās platformās un popularizē mūsu produktus un pakalpojumus, izmantojot sociālo mediju kanālus. Tīmekļa vietņu īpašniekiem vairs nav tiešsaiste un mirs viņu vietnes izvietojums Google, aizmirstot par bioloģiskās saraksta nozīmīgumu viņu klasifikācijā. Tomēr bioloģiskajai satiksmei joprojām ir vissvarīgākā vieta, lai uzlabotu klasifikāciju. Saskaņā ar statistikas datiem, bioloģiskā meklēšana noapaļo citus satiksmes ģeneratorus, no kuriem aptuveni 51% no visiem potenciālajiem klientiem gūst gan B2B, gan B2C uzņēmumus.

Vai jums joprojām ir nepieciešama organiska meklēšanas optimizācija?

Bioloģiskās meklēšanas optimizēšana ir vienīgā iespēja, lai piesaistītu kvalitatīvu meklēšanas datplūsmu. Organic ir vienkārši vislabākais, lai nodrošinātu atbilstošu datplūsmu. Vienīgais kanāls, kas var nodrošināt gandrīz tādu pašu pozitīvu rezultātu, ir maksas meklēšanas reklāmas. Tomēr maksāto meklēšanu veidoja tikai 10% no kopējās kopējās satiksmes. Lielākā daļa SEO guru iesaka ieguldīt gan bioloģiskajā, gan apmaksātajā meklēšanas datplūsmā, lai iegūtu lielāku peļņu no ieguldījumiem. Piemēram, tehnoloģiju un medicīnas nozarēs šāda jauktā pieeja veido vairāk nekā divas trešdaļas no kopējiem ieņēmumiem.

Ir viena moderna tendence piesaistīt satiksmi, izmantojot sociālo mediju kanālus. Jūs varat iegūt no 40% līdz 60% sava datplūsmas no Facebook un Instagram, bet neievērojat tīmekļa vietnes klātbūtnes uzlabojumus. Šo situāciju var izskaidrot ar nelielu zīmi par šāda veida datplūsmu meklētājprogrammās. Sociālā datplūsma var būt papildu satiksmes avots, bet tā nav galvenā. Turklāt, kad jūs īstenojat sociālo mediju kanālus, lai iegūtu vietnes datplūsmu, jūs esat šo sociālo platformu žēlastībā. Tas nozīmē, ka jums būs jāmaksā katru reizi, kad sociālās mediju platforma nolemj mainīt savus biznesa kontu noteikumus. Varat teikt, ka tāda pati situācija var notikt arī ar Google bioloģiskās meklēšanas optimizāciju. Es varu teikt, ka tas ir atkarīgs. Protams, jūsu klasifikāciju var arī samazināties, pateicoties algoritma izmaiņām. Tomēr organiskās meklēšanas optimizēšanas gadījumā tas, visticamāk, nenotiks ar jums, un, ja tas tā ir, jūs saņemsit savas pozīcijas īsā laikā.

organic seo

Organiskie SEO padomi

Pārliecinieties, ka jums ir atbilstoši un precīzi URL. Optimizējiet savus vietrāžus URL, tostarp to struktūru, kas ir viens no visstraujāk augošajiem atslēgvārdiem.

Visam jūsu vietnes saturam ir jābūt veselu atslēgvārdu līdzsvaram. Neizmantojiet pārāk daudz atslēgvārdu vienā lapā. Vidējā summa ir trīs meklēšanas vienumi vienā lapā. Pārliecinieties, vai jūs iekļaujat atbilstošus atslēgvārdus virsrakstos, gala teikumos un netālu no punkta augšdaļas.

Izmantojiet zvanu uz darbības metodēm, lai piesaistītu vairāk lietotāju no meklēšanas. Pārliecinieties, ka jūsu vietne lūdz apmeklētājiem veikt dažas darbības. Piemēram, "Pirkt tūlīt", "Pasūtījums ar vienu klikšķi" vai "Iegūstiet bezmaksas cenu šodien". "CTA ir dabisks reklāmas veids, kas jūsu klientiem piesaista vienu klikšķi dziļāk savā vietnē Source .

December 22, 2017