Back to Question Center
0

Cik daudz digitālā mārketinga atkarīga no SEO?

1 answers:

Vai jums kādreiz ir jautājums, kā SEO ietekmē digitālās mārketinga kanālus? Vēl nav sasniedzis skaidru atbildi? Neuztraucies. Šodien mēs detalizēti paskaidrosim jums, cik daudz interneta mārketings ir atkarīgs no meklētājprogrammu optimizācijas.

Kā jau jūs jau zināt, pēdējos gados SEO ir mainījies. Tas attīstījās un gāja daudz tālāk par neefektīvu un vecmodīgu atslēgvārdu pildīšanas paņēmieniem, kas bija tik populāri 90. gadu vidū. Līdz 2005. gadam pat mazie uzņēmumi un jaunie uzņēmumi sāka pieņemt darbā SEO eksporta pakalpojumus, kas solīja, ka tie palīdzēs palielināt satiksmi un pārdošanu.

digital seo

Nevar noliegt, ka 2017. gadā SEO joprojām ir izšķiroša nozīme tiešsaistes uzņēmumu veicināšanā. Meklētājprogrammas optimizācijas stratēģijas sniedz vērtīgus rezultātus, ja tos pareizi īsteno. Tātad, pievērsīsimies dziļāk šai tēmai un redzēsim, cik daudz digitālais mārketings ir atkarīgs no SEO.

Galvenie SEO kopdarbi tīmekļa mārketinga komandās

Šajās dienās tiešsaistes tirgotājiem un web dizaineriem lielākā daļa ir galvenā SEO taktika savā digitālajā stratēģijā. Tas notiek tāpēc, ka mūsdienās SEO pieeja ir visaptverošāka un integrēta nekā jebkad agrāk. Tā veiksmīgi sadarbojas ar citām mārketinga disciplīnām ikdienā. Šeit ir dažas no šīm disciplīnām:

  • Saturs stratēģija: Saturs ir karalis, vērtīgs SEO aktīvu, spēcīgs rīks - zvanu to, kas jums patīk. Nav noliedzams fakts, ka lielākā daļa SEO budžeta ir atkarīga no satura radīšanas. Veiksmīgas satura stratēģijas ieviešana kopā ar SEO var ātri veicināt ne tikai reklāmguvumus, bet arī zīmola uzticamību.
  • Sociālo mediju mārketings. Ir ļoti ieteicams apvienot sociālo mediju programmu ar savu SEO stratēģiju, lai sasniegtu pilnu SEO priekšrocību spektru. Sociālās daļas ir ideāli piemērotas dabiskām atpakaļsaišu piesaistīšanai jūsu resursiem. Turklāt viņi norāda, vai jūsu satura stratēģija darbojas labi vai ir nepieciešama atjaunināšana.
  • Apmaksāta meklēšana: sajaucot Google Analytics un SEO, jūs varat risināt dārgus atslēgvārdus, tādējādi iegūstot dabisku satiksmi. Apmaksāto meklēšanas komandas var sadarboties ar SEO komandām, optimizējot vairākus faktorus, tostarp atslēgvārdu plānus, galvenās lapas, interaktīvo satura stratēģiju un rindiņu.
  • Sabiedriskās attiecības: tiešsaistes reputācijas pārvaldīšana ir vēl viens svarīgs solis jūsu SEO stratēģijā. PR komandas var ļoti gūt labumu, sadarbojoties ar SEO: joslu pieminēšana var ietekmēt gan tiešsaistes klātbūtni, gan meklēšanas redzamību.
  • Konvertēšana: apvienojot reklāmguvumu taktiku un SEO, var palielināt bioloģiskos rezultātus. Ja jūs atbilstat vislabākajai lietotāju pieredzei ar pareizo ceļojuma saturu, jūs apmeklēsit apmierinātus lietotājus savā vietnē. Apsveriet karstuma karšu lasīšanu, lai labāk izprastu savus lietotājus. Tāpat arī regulāri pārbaudiet lietotāja interfeisu.
  • Vietņu izstrādātāji: SEO ir jāstrādā komandā ar izstrādātājiem. Vietnes ātruma optimizācija, kā arī mobilās meklēšanas optimizācija, tehniskās revīzijas un zināšanu apmaiņa ir ļoti svarīgi, un Javascript nenožēlo. Turpiniet izmantot jaunās tehnoloģijas un uzzināt, kā pareizi tos īstenot.

digital marketing

Iesaiņošana

Kā redzat, SEO sadarbojas ar daudzām disciplīnām digitālā mārketingā.

SEO attīstās: katru dienu mēs redzam jaunas meklēšanas iespējas. Vislabākais, ko varat darīt, lai panāktu lielāku reklāmguvumu skaitu, ir skaidrs un precīzs ar digitālo komandu. Ļaujiet viņiem uzzināt, ko jūs darāt, pastāstiet viņiem par saviem nākamajiem soļiem, dalieties ar SEO speciālistiem un izskatiet to, kas notiek mēneša laikā Source . Varbūt jūs vēlētos šādas sadarbības rezultātus!

December 22, 2017