Back to Question Center
0

SSL un SEO: vai viņi abi ir svarīgi?

1 answers:

Vispirms atcerēsimies dažus no jūsu jaunākajiem meklēšanas vaicājumiem neatkarīgi no tā, ko meklējāt, pārbaudot savus pretiniekus vai meklējot dažus produktus vai pakalpojumus tīmeklī.Iespējams, jūs apmeklējāt gan HTTP, gan HTTPS balstītas tīmekļa lapas. Bet kāda ir reālā atšķirība starp tiem, īpaši no SSL un SEO viedokļa? Ņemot vērā to savstarpējo ietekmi uz e-komerciju un lielāko daļu no katra interneta veikala, redzēsim, cik patiesībā SSL un SEO darbojas.

ssl and seo

Vai SSL un SEO ir tik noderīgi, ja rīkojas kopā?

Sāksim ar kādu tehnisko fona un redzēsim, kā darbojas SSL. Hiperteksta transporta protokola drošības sastāvdaļai tā izmanto 2048 bitu atslēgu, lai aizsargātu lietotāja pieredzi, izmantojot autentifikācijas, pārbaudes un šifrēšanas drošības procedūras starp tīmekļa serveri un pašu interneta pārlūkprogrammu. Būtībā SSL drošība ir trīs slāņi:

  • Šifrēšana darbojas, lai nodrošinātu, ka pašreizējās lietotāja darbības nav nosakāmas, tādēļ nekādu informāciju nevar uzlauzt scammers
  • Autentifikācijas procedūra palīdz
  • Datu integritāte kalpo tam, lai novērstu jebkādus failus no korupcijas vai neatļautas pārveidošanas pārneses laikā

Un visbeidzot atgriezīsimies jautājumā - kāds ir faktiskais savienojums starp SSL un SEO? Vai arī kā jūsu meklētājprogrammas rezultātu lapās tiek nodrošināta drošība jūsu vietnes rangu? Tāpat kā jebkuras labas vietas īpašības, kas pozitīvi ietekmē jūsu rangu, kā arī pašu satiksmes un reklāmguvumu līmeni. Es domāju, ka jūsu vietnes drošība arī tieši ietekmē Google meklēšanas algoritmus, kad nolemj piešķirt jums augstāku rangu. Zemāk apsveriet SSL un SEO savstarpējo saistību ar trim pamatvirzieniem - klasifikāciju, datplūsmu un reklāmguvumu:

  • Kā jau minēts, jūsu tīmekļa vietņu klasifikācija tagad ir vēl vairāk atkarīga no SSL drošības nekā jebkad agrāk. Atskatoties uz 2014.-2015. Gadu, kad Google izdeva savus pirmos algoritmus, lai atbalstītu HTTPS bāzētās tīmekļa lapas, SSL drošība bija vienkārša algoritma sastāvdaļa galīgā lēmuma pieņemšanai. Bet šodien, saskaņā ar oficiālo statistiku, gandrīz puse no Google organiskās meklēšanas rezultātiem attiecas uz HTTPS balstītām vietnēm, kas aizsargātas ar SSL sertifikātu. Turklāt tiek lēsts, ka tikai aptuveni 1 procents no visiem tiešsaistes režīmiem internetā ir drošs. Tātad, kāpēc nedrīkst izmantot SSL un SEO, lai vienreiz un uz visiem laikiem iegūtu priekšroku konkurencei?
  • Ņemot vērā satiksmes pieaugumu, labāka klasifikācija parasti nodrošina lielāku satiksmes plūsmu tikai tāpēc, ka vairāk lietotāju apmeklē jūsu vietni, plašāku auditoriju, no kuras jūs iesaistīsieties. Turklāt pieejamā tīmekļa drošība ļauj katram potenciālajam pircējam pārlūkot internetu aktīvs signāls jūsu vietnes autoritātei un uzticamībai. Lielākā daļa lietotāju, visticamāk, izlaiž visus neaizsargātos avotus un noklikšķina uz meklēšanas rezultātiem, vadot tos uz jūsu tīmekļa lapām, savukārt, palielinot jūsu vietnes VKS līmeni.
  • Galu galā, SSL un SEO var strādāt kopā, lai būtiski ietekmētu jūsu reklāmguvumus. Es domāju, ka vairāk potenciālie klienti tiks pārvērsti reālos, kad viņi apmeklēs jūsu labi nodrošināto vietni ar uzticamu iestādi. Vienkārši atcerieties, ka saskaņā ar vadošajiem aptaujas datiem, vairāk nekā 80% neattīstītu klientu noraidīs viņu apņemšanos pirkt, vienkārši atklājot, ka viņu vienkārši aizpildītie personas dati tiek iegūti, izmantojot nedrošu savienojumu Source .
December 22, 2017