Back to Question Center
0

Vai varat man paskaidrot vajadzību pēc meklētājprogrammu reģistrācijas?

1 answers:

Ir trīs visbiežāk izmantotās meklētājprogrammas, kurās jums ir jāiesniedz sava vietne - Google, Bing un Yahoo. Ja jūsu vietne parādās pirmajā SERP lapā visos šajās meklētājprogrammās, tā ir laba zīme jums, kas parāda, ka jūsu vietne ir labi optimizēta un iesniegta. Tomēr, ja tas nav tuvu TOP, tas nozīmē, ka jūsu potenciālie klienti nevar atrast jūsu tīmekļa avotu, un jūs zaudējat iespējas palielināt savus ieņēmumus un uzlabot jūsu zīmola atpazīstamību. Lai uzlabotu šo situāciju, jums ir jāveido tīmekļa vietnes pārveidošana, jāizvēlas uzvaroša reklāmas kampaņa un jāatsauc tīmekļa avots no meklētājprogrammām.

search engine registration

Kāpēc man jāiesniedz mana vietne meklētājprogrammās?

Iedomājieties scenāriju, ka jau esat optimizējis savu vietni un pat izveidojis vietnes pārprojektu, bet jūsu klasifikāciju joprojām ir zems. Kāds ir tā iemesls? Es esmu gatavojas pateikt jums noslēpums, kāpēc jums ir tik slikti rezultāti. Meklētājprogrammas nevar vienkārši novērtēt jūsu SEO centienus, jo jūs neiesniedzat savu vietni savām sistēmām. Iesniedzot savu vietni meklētājprogrammās, jūs varat tos iekļaut sarakstā un var piesaistīt kvalitatīvu meklēšanas datplūsmu. Turklāt jūs saņemat iespēju rādīt meklētājprogrammām visus jūsu vietnes atjauninājumus un izmaiņas, tiklīdz tās tiek ieviestas. Vietņu īpašnieki gūst labumu no viņu tīmekļa avotu iesniegšanas meklētājprogrammās, jo viņi var uzlabot viņu klasifikāciju un paaugstināt reklāmguvumu līmeni.

Kā veikt reģistrāciju meklētājprogrammās?

  • Google

Ir diezgan viegli iesniegt jūsu vietni Google. Jums ir jāmaksā visas maksas vai jāaizpilda garas reģistrācijas formas. Lai iesniegtu savu vietni Google, jums ir jāiestata vietne, izmantojot Google Search Console. Pēc tam jums jādodas uz Google tīmekļa lapu, lai iesniegtu URL. Lai pabeigtu šo uzdevumu, meklēšanas lodziņā jāievieto vietnes URL, apstipriniet, ka esat persona, veicot pārbaudi "Es neesmu robots" un noklikšķiniet uz "Pievienot URL"."Turklāt ir ieteicams iesniegt vietnes karti, izmantojot Google Search Console.

search engines

  • Bing

Jūs varat iesniegt savu vietni Bing tāpat kā jūs to iesniedzat Google. Lai reģistrētu savu vietni ar šo sistēmu, jums vajadzētu doties uz Bing Webmaster Tool un reģistrēties kā lietotājs. Tiklīdz esat ieguvis pieteikumvārdu, jums jāievieto sākumlapas URL un jānoklikšķina uz pogas Iesniegt. Pēc procedūras iesniegšanas jums ir jāpārbauda domēna īpašumtiesības. Lai pabeigtu verifikācijas procesu, jūsu vietnes galvenei ir jāpievieno HTML koda daļa.

  • Yahoo

Kopš nesen Microsoft pieder gan Bing, gan Yahoo meklētājprogrammas. Tas nozīmē, ka, iesniedzot savu vietni Bing, jūs arī parādīsies Yahoo meklēšanas rezultātos. Agrāk tika samaksāta Yahoo iesniegšanas procedūra. Tomēr mūsdienās šis katalogs vairs nav pieejams Source .

December 22, 2017