Back to Question Center
0

Vai Google SEO ceļvedis var uzlabot manas klasifikācijas?

1 answers:

Meklētājprogrammas optimizācija ir tehnisks, analītisks un izpētes process, kura mērķis ir uzlabot tīmekļa vietnes redzamību meklētājprogrammās un otros tiešsaistes ieņēmumus no komersanta. Ir labi zināms fakts, ka jums ir nepieciešams optimizēt jūsu vietni saskaņā ar visām esošajām meklētājprogrammu vadlīnijām. Tā kā Google ir lielākais digitālās pasaules spēlētājs, jums ir nepieciešams optimizēt jūsu vietni, ievērojot Google optimizācijas noteikumus. Šis Google SEO ceļvedis ir veltīts efektīvajiem balto cepuru SEO paņēmieniem, kas palīdzēs jums novirzīt kvalitatīvu datplūsmu uz jūsu vietni. Nav Google melno cepuru tehnoloģiju.

google seo guide

Google optimizācijas noteikumi

Google uzstāj, ka tiešsaistes tirgotāji ievēro vietnes optimizācijas noteikumus, lai uzlabotu lietotāju pieredzi ar šo meklēšanas sistēmu. Google apbalvo vietnes, kas vidējiem lietotājiem nodrošina kvalitatīvu saturu un kvalitatīvu balto cepuru optimizācijas metodes. Turklāt pēdējie Google atjauninājumi pieprasa, lai vietņu īpašnieki savus tīmekļa avotus padarītu par mobilajiem lietotājiem draudzīgi.

Ja jūs ievērojat šos standarta optimizācijas noteikumus, jūs riskējat zaudēt savas pozīcijas SERP un saņemt sodus no Google. Jāņem vērā, ka dažas vietnes klasifikāciju uzlabošanas metodes faktiski ir nelikumīgas. Piemēram, surogātpasta un uzlaušana ir nelikumīga ASV un Lielbritānijā.

Tas ir atkarīgs no jums, lai paklausīt vai lauzt šos Google vadlīnijas. Tomēr, ja esat gudrs un potenciāls vietnes īpašnieks, jums vajadzētu padomāt par melno cepuru optimizācijas pakalpojumu sekām.

Visu informāciju, ko jūs atradīsiet šajā Google SEO ceļvedī, ir pilnīgi meklētājprogrammas vadlīnijās un palīdzēsit uzlabot jūsu vietnes tiešsaistes klātbūtni un piesaistīt mērķtiecīgu datplūsmu.

Google SEO ceļvedis: atslēgvārdu izpēte

Jums ir jāveic atslēgvārdu izpēte, pirms sākat savu vietnes optimizācijas procedūru. Izmantojot atslēgvārdu izpēti, varat atlasīt visatbilstošākos un mērķtiecīgākos meklēšanas vienumus, kas jums dos iespēju piesaistīt mērķauditoriju un uzlabot Google pozīcijas. Lai veiktu kvalitātes atslēgvārdu izpēti un noskaidrotu, kurām galvenajām frāzēm ir visaugstākā konkurētspēja, jums ir jāiesniedz visaptveroša tirgus nišas analīze. Ir ieteicams izmantot jauktu un plašu atslēgvārdu maisījumu. Lai vienkāršotu atslēgvārdu ieteikumu procesu, varat izmantot tādus automatizētus bezmaksas rīkus kā Google atslēgvārdu plānotājs, WordStrem atslēgvārdu meklēšanas rīks un Semalt Auto SEO rīks .

Google SEO ceļvedis: optimizācija uz vietas

Ja jūs jau esat pabeidzis Google SEO atslēgvārdu izpēti un izveidojis visizplatītāko meklēšanas vienumu sarakstu, tagad ir pienācis laiks izveidot kvalitatīvs un saistošs saturs jūsu potenciālajiem klientiem. Visatbilstošākajām galvenajām frāzēm jābūt dabiski redzamām jūsu saturā, un tām jābūt saistītām ar tēmu. Pretējā gadījumā jūsu saturs nebūs lasāms un izskatīsies surogātpasts. Tātad jums ir jāizvairās no satura iekraušanas ar atslēgvārdiem, jo ​​tas liek jūsu vietnes apmeklētājiem neapmierinātas un dod priekšstatu par meklējamo meklētājprogrammu izmantošanu, ar kuru mēģināt manipulēt meklēšanas klasifikāciju.

seo guide

Google SEO ceļvedis: Link Building

Lielisks veids, kā palielināt jūsu vietnes redzamību, ir dalīties ar jūsu saturu sociālajos tīklos un izveidot atbilstošas ​​saites uz jūsu vietni. Google ir īpaši filtri, kas tiek pastāvīgi atjaunināti, lai sodītu tīmekļa pārziņus, kuri ieviesuši melnā cepure saites veidošanas metodes. Ja jūs nolemjat paātrināt optimizācijas procesu, iegādājoties saites, esat gatavs saņemt daļu no Google soda naudām. Lai uzlabotu sava zīmola atpazīstamību un palielinātu vidējo klikšķu skaitu, ieviesiet emuāra publicēšanas tehniku ​​un izveidojiet augstas kvalitātes saturu, ko lietotāji koplietos Source .

December 22, 2017